Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 765
Мадам, не бъди груба Grinning. Елфичка е много, много хубава.
Виж целия пост
# 766
Вие помните ли Бранджелина?
Не я засичам, та тя си беше пускала снимка и си спомням, че е много красива Peace
Виж целия пост
# 767
joy_r, ти пък, Мадам и груба  Laughing Знаем, знаем, че имаш пресантиман към определени личности.

Hushpuppy, то общо взето на това се дължи поизтърканата слава, на чуването само  Grinning

А и винаги съм го казвала колкото по нови лица се явяват в номинациите толкова по добре.

Лиляна, надявам се да ми отговориш относно коментарната тема.
Виж целия пост
# 768
Не бе, просто имам очи и се старая да съм обективна Laughing
Виж целия пост
# 769
И двете са верни - и е много хубава Елфичка, и на някои снимки беше с много грим. Peace

Аз се сетих за още една голяма красавица, но нямам повече бройки - Deep Blue май ѝ беше ника. Heart Eyes
Виж целия пост
# 770
Мадам, Лиляна в момента я няма.
Когато се пуснат номинациите за всяка категория, съответната тема, в която е анкетата ще служи за коментарна такава, спадаща към самата категория. Поне по друг начин не сме го мислили до този момент.
Виж целия пост
# 771
И двете са верни - и е много хубава Елфичка, и на някои снимки беше с много грим. Peace

И какво като е била с много грим? Все си е хубава. Отивам да я добавя.
Виж целия пост
# 772
И двете са верни - и е много хубава Елфичка, и на някои снимки беше с много грим. Peace

И какво като е била с много грим? Все си е хубава. Отивам да я добавя.

Ми нищо, казвам факти само.
Виж целия пост
# 773
Антигона, случайно попаднах на снимките ти тук с изпружените по кифленски устни и ги приемам като една закачка с Лелките тук, но не и като сериозна заявка за Златно Огледало.

Това, което си показала на аватара се доближава горе- долу до целта и номинацията. Пожелавам ти късмет в надпреварата!  Grinning

Благодаря за отговора, ако направите една Коментарна Тема ще да е по удобно.

joy_r  kiss
Виж целия пост
# 774

Ми нищо, казвам факти само.

Ако всички си кажем мнението за номинираните красавици и го наречем факт, ще стане много неприятно, да не казвам друго прилагателно. От друга страна явно целта на тазгодишните номинации е да е неприятно. Поне такова е преобладаващото усещане.
Виж целия пост
# 775
Мадам, бих могла да предложа и в стил "А ла Шантал". Ще хакна едно двойно за кураж, че иначе съм срамежлива. Не ви знам форумския вкус.
Виж целия пост
# 776
Е, какво сега, това, че казвам, че на някои снимки е била с много грим, без да отричам с това хубостта ѝ е неприятно, така ли? Нали уж няма значение многото грим? Нещо на криво ме разбра, ми се струва.
Виж целия пост
# 777
Аз мисля, че Акаша се изрази съвсем разбираемо Peace - така де, от името на леличките смятам всичко тук за много приятно Laughing
Виж целия пост
# 778
Аз си мислех, че ССФ няма възраст. Какви са тия лелки, млади ярета и всякакви животни?
Виж целия пост
# 779
Мадам, бих могла да предложа и в стил "А ла Шантал". Ще хакна едно двойно за кураж, че иначе съм срамежлива. Не ви знам форумския вкус.

Скъпо девойче, не бъди толкова тънкообидна, показвай се както си щеш съответно ние ще коментираме както си искаме.

Едва ли ще ни шокираш повече от показваните снимки по гащи с ръце в тях.

П.п. Ще да е добре за форумската ти визия, да вкл. в речника си и думичката ,,Благодаря,,

-------------------------

Акаша е права как да видим красота из под толкова много грим  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия