
Младо и свежо, редно е ти да спечелиш. Много благодаря на всички, които са ме споменали в номинациите, особено на Цвети26 , която ме е номинирала в категория различна от Убавица:) Снимки съм показвала, в момент, в който съм имала желание. Сега отстъпвам ред на младите красавици:) 

. Да не си решила да правиш чугун? 

Хвана ме. Аз наистина имам тройка на изпита. Обаче втория въпрос ми беше за разликите между алуминий и мед и разни сплави. И до ден днешен се чудя как взех Металознанието и Механиката
Все пак рано сутринта моите вежди са по възглавницата, твоите най-вероятно са на обичайното си място.
Хвана ме. Аз наистина имам тройка на изпита. Обаче втория въпрос ми беше за разликите между алуминий и мед и разни сплави. И до ден днешен се чудя как взех Металознанието и Механиката
Препоръчани теми