Номинации - проучване

  • 47 311
  • 1 314
# 810
Аз реч дръпнах по-назад. Пак си пропуснала  Crossing Arms
Виж целия пост
# 811
Ау, догодина ще дам своя глас да направим категория за инжИнерка на форума. Гледам има яснота по въпроса какво е желязо-водородна диаграма  Sunglasses

ПП: Ще чакам анкетите тази вечер.
Виж целия пост
# 812
Аууу, Уфси има номинация и то две. Сърбят ме пръстите да пусна и аз и така да влезе на гласуване и да измести Дари от първото място.
Виж целия пост
# 813
Уфси не я знам къде се подвизавала.
Виж целия пост
# 814
Антигона, много хубаво момиче си Hug Младо и свежо, редно е ти да спечелиш. Много благодаря на всички, които са ме споменали в номинациите, особено на Цвети26 , която ме е номинирала в категория различна от Убавица:) Снимки съм показвала, в момент, в който съм имала желание. Сега отстъпвам ред на младите красавици:)
Виж целия пост
# 815
Жаклин, ти си абсолютен фаворит на номинациите, в Хубост с категоричност. Стига сте се изреждали да се отказвате от нея, все пак това е хубава категория, положителна и ласкателна.  Hug

Виж целия пост
# 816
Хайде да отложим грозните сценки с ден-два поне, докато дойде време за категорията Hug

Кой щеше да произнася реч за световния мир и международното положение? Да се явява бързо, че мирът тук отече Laughing

Не знам, аз чакам за фазовата диаграма на желязото (тъй ли се казваше?)  Laughing
Диаграма на фазовото равновесие на системата желязо-въглерод се казва, ама как се сети за нея точно, по-добре това кажи Joy. Да не си решила да правиш чугун? Mr. Green

Не, но световния мир и международното положение е твърде изтъркано и под нивото на лауреат на Красив Ум + Златно Огледало в едно, затова поисках такава реч.

И съм пристрастна, от ресора на фаворитката ми е.  Laughing
Виж целия пост
# 817
Огледалото само за жени ли е?
Виж целия пост
# 818
Ау, догодина ще дам своя глас да направим категория за инжИнерка на форума. Гледам има яснота по въпроса какво е желязо-водородна диаграма  Sunglasses

ПП: Ще чакам анкетите тази вечер.
Въглерод, не водород.



Изчертаваш и надписваш всички състояния, плюс едно превръщане - тройка на изпита.
Виж целия пост
# 819
Огледалото само за жени ли е?
Нямаме огледало тази година. Кръстницата на категориите отреди тази да се именува Хубава жена.
Виж целия пост
# 820
Въглерод, не водород.

Изчертаваш и надписваш всички състояния, плюс едно превръщане - тройка на изпита.

 Joy Joy Хвана ме. Аз наистина имам тройка на изпита. Обаче втория въпрос ми беше за разликите между алуминий и мед и разни сплави. И до ден днешен се чудя как взех Металознанието и Механиката  Mr. Green
Виж целия пост
# 821
Антигона, ако двете станем рано сутринта ще ме отвееш, като куцо пиле домат:) 10 години ни делят, завиждам ти за свежестта, къде благородно, къде не съвсем Mr. Green След грижлива подръжка, още хващам окото, но да се меря с 20 годишните не е в мой интерес:)
Виж целия пост
# 822
Жаклин, силно се съмнявам  Naughty Все пак рано сутринта моите вежди са по възглавницата, твоите най-вероятно са на обичайното си място.
Виж целия пост
# 823
Въглерод, не водород.

Изчертаваш и надписваш всички състояния, плюс едно превръщане - тройка на изпита.

 Joy Joy Хвана ме. Аз наистина имам тройка на изпита. Обаче втория въпрос ми беше за разликите между алуминий и мед и разни сплави. И до ден днешен се чудя как взех Металознанието и Механиката  Mr. Green

Още една Катя възпитаничка на ЕМФ?  newsm53
Виж целия пост
# 824
Я как се намерихте от една вълшебна думичка.  Laughing
Самономинирам се за чугунена малина за мачмейкър.  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия