Номинации - проучване

  • 47 308
  • 1 314
# 855
Само споделям едно мое разсъждение, да не реши някой, че се заяждам. Laughing Прозвищата от м.р. ед.ч. се пишат с кратък член. Да се изкажат специалистите.
Аз го приех за заглавие- сиреч пълен член.

Елица, аз никого не нападам, но анкетата ми е вече пусната. Как да я оправя? Катя намекна, че ако не са по азбучен ред, са по симпатии- обясних как са моите.

Да, Катя, даде го- след като помолих. Ако не беше, с чиста съвест нямаше да го впиша- къде да търся аз кой какво е казал? Пак казвам- нека сме добронамерени. И да внасяме забележки, докато е още време, както правихме ние- питахме, докато броихме.
Виж целия пост
# 856
Само да вметна да се държите малко като зрели хора и да не се опитвате да ме заяждате или иронизирате относно моите вежди, нарисувани или не. Малко се замислете дали нямам здравословни проблеми.
От години лекувам алопеция, която обхващаща коса и вежди поради хормонални проблеми. Въобще не ми е приятно някой да се опитва да ме иронизира относно външния ми вид и то в аспект над който контрол аз нямам. Достатъчно се самоиронизирах, но някои от вас нямат за друго какво да се хванат и почнахте вече да минавате границата.
Виж целия пост
# 857
joy, тя помоли за следващите анкети, ама и отговориха "Не, не може" без обяснение.
И хайде, пак ли организаторите и преброителите ще се държат все едно чудо невиждано са сътворили? Tired
Само Лиляна била повдигнала въпроса, голямата работа... Просто е изпреварила останалите.
Виж целия пост
# 858
О, Антигона, моля те недей, че току виж те обявят за Драма Куин сега...
Виж целия пост
# 859
Добре де, толкова ли е трудно да се проявява малко взаимно разбиране? Няма ние и вие- нали затова е тази проучвателна тема, за да стават нещата както всички искат.
Не мога да се върна назад и да си оправям анкетите, включително пълния член (който смятам за ОК), и нямам други категории. Ако имах, щях да ги подредя по азбучен ред, не е кой знае какъв допълнителен труд.
Виж целия пост
# 860
То и ти не си разбра какво ти говоря.
Дай пример кои са гениалните предложения , които не приемаш. И след това ми кажи колко е му е сложното да подредиш (не ти конкретно), 8 имена по азбучен ред?

Ти защо реши, че не приемам нещо? Тези номинации не са мои, решаваме заедно. Попитах ли преди малко как желаете да направя темата за категория Островът на съкровищата? Попитах.
Вие за какво се хванахте? Ти специално? За моите вежди.
Ако имаш предложение за въпросната категория - дай го. Ще го приема.
Относно цветът на молива, с който да се рисувам - също.
Виж целия пост
# 861
Не съм искала да коригирате нищо, попитах дали е възможно в следващите анкети, в които се изброяват потребители, да е така. И изразих мнение, че в едната анкета възможностите ми се струват много.
Преди да пуснете анкетите, мисля че беше вчера, споделих и мнението си, че според мен 3 е максималния брой гласове в анкета с по-малко опции.

Не е драма куин Антигона, напротив. Има чувство за хумор и действително сама се шегуваше с веждите си в друга тема. Което пък за мен означава, че и ние може да ги коментираме. Няма как да знам защо го прави. Кристалната топка не ми работи.

Джой  Hug , никой не те кара да се връщаш и да поправяш каквото и да било.

Виж целия пост
# 862
Добре де, толкова ли е трудно да се проявява малко взаимно разбиране? Няма ние и вие- нали затова е тази проучвателна тема, за да стават нещата както всички искат.
Не мога да се върна назад и да си оправям анкетите, включително пълния член (който смятам за ОК), и нямам други категории. Ако имах, щях да ги подредя по азбучен ред, не е кой знае какъв допълнителен труд.

Всички оценяваме труда ти. Но ти предлагаме следващия път да оставиш тази работа на други хора. На мен например. Иначе биха те обявили в тенденциозност и пристрастност.
Виж целия пост
# 863

Не мога да се върна назад и да си оправям анкетите, включително пълния член (който смятам за ОК),

Джой, не се ядосвай. Нямах предвид твоята анкета, а по принцип. Има и други анкети.
Виж целия пост
# 864
Не се ядосвам, Корделия, и няма да го играя обидена, не се притеснявай Hug.
Виж целия пост
# 865
Ако толкова държите на азбучния ред, имам още една категория, която ще я подредя така.
Иначе имената са ми подредени по брой гласове, низходящо.
Виж целия пост
# 866
А може ли анкетите да се правят така, че да се виждат резултатите, без да се гласува? Има такава опция, само трябва да я активирате.
Аз например не съм номинирала в отрицателните категории и не искам да гласувам в тях, но пък ми е любопитно как вървят резултатите. По този начин ме принуждавате да гласувам, за да имам достъп до класацията, което никак не е честно. И не става въпрос само за мен, разбира се.
Сигурна съм, че има и други, които не желаят да гласуват в дадени категории, но им е любопитно как вървят резултатите. Пък кой знае, може това да ги подтикне да се включат?
Виж целия пост
# 867
Ако толкова държите на азбучния ред, имам още една категория, която ще я подредя така.
Иначе имената са ми подредени по брой гласове, нисходящо.

НиЗходящо. Поправям те понеже се заемаш с подреждане по азбучен ред.
Виж целия пост
# 868
The_Kid, поправих го.

Как Сийке, сега погледнах анкетата, която съм пуснала - "Мухата" и там съм дала опция: "Показвай резултатите от анкетата на всеки" - значи би трябвало да виждаш гласовете без да гласуваш.
Виж целия пост
# 869
А може ли анкетите да се правят така, че да се виждат резултатите, без да се гласува? Има такава опция, само трябва да я активирате.
Аз например не съм номинирала в отрицателните категории и не искам да гласувам в тях, но пък ми е любопитно как вървят резултатите. По този начин ме принуждавате да гласувам, за да имам достъп до класацията, което никак не е честно. И не става въпрос само за мен, разбира се.
Сигурна съм, че има и други, които не желаят да гласуват в дадени категории, но им е любопитно как вървят резултатите. Пък кой знае, може това да ги подтикне да се включат?
Ще погледна дали мога да коригирам опциите по анкетите Peace

п.п. готово, редактирах Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия