Номинации - проучване

  • 47 339
  • 1 314
# 1 155
Пускаме ги, и Одри също.  Peace
Виж целия пост
# 1 156
 Peace
Догодина ще трябва график и координация, тази- важното е усмивки да има.
Виж целия пост
# 1 157
Аз не знаех, че трябва съвсем точно да спазваме Peace
Другата да я пускам ли днес или направо утре newsm78
Виж целия пост
# 1 158
Ако е от последните 5- след три дни.
Виж целия пост
# 1 159
Ами тя нали ще е бонус Crazy За Реймънд - та, не знам, за това питам newsm78
Може да изчака, да, като последна анкета.
Виж целия пост
# 1 160
Антигона, много хубаво си оформила снимките над анкетните теми Simple Smile чудесно!
Виж целия пост
# 1 161
Благодаря ти, Нино! Хайде, темата за съкровищата е готова. Топла, топла - не се ръчкайте, има за всички.

Приятно ви гласуване!  Hug
Виж целия пост
# 1 162
Айде, гласувАх във всички нови теми. Браво на всички, положили усилия.
Виж целия пост
# 1 163
така и така сте на вълна пускане на теми, искате ли да пуснете и тази за най-сексапилен потребител. Моите почитателки с нетърпение очакват възможността да гласуват за мен и постоянно ме питат кога ще имат тази възможност.
Виж целия пост
# 1 164
Сигурна, че номинирах тема, а не я виждам в списъка. С гласуване ли решихте да я няма, или Лиляна го реши тоталитарно?
Виж целия пост
# 1 165
Сигурна, че номинирах тема, а не я виждам в списъка. С гласуване ли решихте да я няма, или Лиляна го реши тоталитарно?

Коя тема липсва? Ако е възможна редакция веднага я включвам и се извинявам за недоглеждането.
Виж целия пост
# 1 166
"Как умират номинации" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=806691
Виж целия пост
# 1 167
 newsm78
Виж целия пост
# 1 168
Кейси, хайде готова си.
Но няма как да я подредя по азбучен ред  Wink
Виж целия пост
# 1 169
Благодаря ти, че го направи, дори без да се допиташ до организационния комитет.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия