Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 531
  • 725
# 45
Нещо ми се носи ванилия, ама много ванилия и само ванилия  Simple Smile Ох, забранила съм си да купувам парфюми скоро  #Cussing out и все пак препоръчайте нещо характерно ванилено, да се оглеждам за по-нататък.

На мен ми препоръчаха Тобако Ванил, но на мен не ми допадна, нещо много камфорно и тежко усетих.
За мен Армани код има ванилия, обожавам го за зимата  Peace Рефанския е добър  Heart Eyes
Виж целия пост
# 46
На gold touch ползва приятелка, мисля, че макс мара, много е хубав.
Виж целия пост
# 47
Нещо ми се носи ванилия, ама много ванилия и само ванилия  Simple Smile Ох, забранила съм си да купувам парфюми скоро  #Cussing out и все пак препоръчайте нещо характерно ванилено, да се оглеждам за по-нататък.

На мен ми препоръчаха Тобако Ванил, но на мен не ми допадна, нещо много камфорно и тежко усетих.
За мен Армани код има ванилия, обожавам го за зимата  Peace Рефанския е добър  Heart Eyes
doh Само моят нос и обоняние ли са толкова зле? Никаква ванилия не усещам нито в оригинала, нито в имитацията на Рефан. При мен са само цветя!  Confused
Виж целия пост
# 48
На gold touch ползва приятелка, мисля, че макс мара, много е хубав.


Gold touch e на max mara, но това е друга фирма, която прави имитации. Моят е 523. И сега четох, че някой си търси добра имитация на Cristal Noire. Е това е!
Виж целия пост
# 49
Нещо ми се носи ванилия, ама много ванилия и само ванилия  Simple Smile Ох, забранила съм си да купувам парфюми скоро  #Cussing out и все пак препоръчайте нещо характерно ванилено, да се оглеждам за по-нататък.

На мен ми препоръчаха Тобако Ванил, но на мен не ми допадна, нещо много камфорно и тежко усетих.
За мен Армани код има ванилия, обожавам го за зимата  Peace Рефанския е добър  Heart Eyes
doh Само моят нос и обоняние ли са толкова зле? Никаква ванилия не усещам нито в оригинала,
нито в имитацията на Рефан. При мен са само цветя!  Confused

И при мен са само цветя и то страхотни и трайни цветя!
Виж целия пост
# 50
Здравейте момичета!
Не съм чела всичките ви теми, но днес случайно попаднах на едни имитации. Фирмата се казва Gold Touch. Aз си взех имитация на черното версаче  и смея да кажа, че е доста добре направен. Напръскана съм от 16 часа и още го усещам. Някой от вас дали ги е ползвал, да сподели мнение.  Grinning

Преди 2 седмици и аз попаднах на тях, но не открих снимки в нета и се отказах да пиша. Тествах копието на Le Petit Robe Noire (Guerlain), добре направен е наистина, но не го усещах доста дълго. Дали се задържа и 5 часа. Продавачката ми каза, че нейна колежка ползвала от тях и дрехите и миришели по цяла седмица. С 2 думи похвали ги, но аз за имитация 14 лв не давам. Имаше надпис, че първият струва толкова и ако купите втори е 8 лв.

Не знам дали сте попадали на сайта http://www.petstars.bg/bg/?page=2&&mark=2# - имитации са и те, но съм имала някои и мои приятелки също - доста добри са. В момента имам синият CA VA, мисля че копира Light Blue или е сходен с него, доста траен и щом аз си го усещам... Blush Подобни аромати обикновено не се задържат дълго.

Виж целия пост
# 51
И при мен са само цветя и то страхотни и трайни цветя!

Amelita, поуспокоих се. Simple Smile

От две седмици ползвам Бърбъри уикенд на Рефан. Не познавам оригинала, но тази имитация ми харесва и е трайна. Ароматът няма почти никакво развитие, но е специфичен и приятен, поне за моя нос.
Виж целия пост
# 52
Дойдоха ми мострите от Парфен. Засега пробвах само gold touch на Макс Мара и много ми харесва, но някакси не ми се дават 32 лв за имитация. Rolling Eyes Утре ще тествам Манифесто, че отдавна съм му хвърлила око и много го искам.
Виж целия пост
# 53
Дойдоха ми мострите от Парфен. Засега пробвах само gold touch на Макс Мара и много ми харесва, но някакси не ми се дават 32 лв за имитация. Rolling Eyes


И аз така, веднага се разрових из сайтовете, за под 40 лв има 90 мл, явно и те са ментета, ама поне са повече /тестери гледах всъщност май  newsm78/
В момента съм с него, много ми допада  Peace
Виж целия пост
# 54
На gold touch ползва приятелка, мисля, че макс мара, много е хубав.


Gold touch e на max mara, но това е друга фирма, която прави имитации. Моят е 523. И сега четох, че някой си търси добра имитация на Cristal Noire. Е това е!

Знам кой е парфюма на Макс Мара- Gold Touch, защото го имам в оригинал.Това е моят любим аромат.  Моят е в оригинал 100мл за 56 лв.

Фирмата, която има имитации и се казва gold touch също имат парфюм на макс мара, но не gold touch, не мога да се сетя как се казваше.
Виж целия пост
# 55
Момичета, Нарцизото става ли за носене през зимата? За For Her става въпрос. Някои беше писал, че усеща много рози в него. Смятам да си взема рефански, но нещо рози Shocked не ми се разносват
Виж целия пост
# 56
Анч, аз бих си го купила оригинал и предполагам ще е още по прекрасен. 32 лв за имитация са много, при положение, че не е скъп бранд. 56 лв за 100мл е просто чудесно, но аз не го намирам в проверените от мен сайтове, а с чуждите не съм ок. Ти от къде го купуваш?
Виж целия пост
# 57
Мики, в магазин в гр.  Гоце Делчев, но още като го купувах ми казаха, че бил лимитиран.  Честно казано не съм се интересувала дали е така. Имам все още от него. Хванах го на Коледна цена уж. 
Заради това написах мл/цена, но би ми било интересно да помириша и имитация, ако не успея да намеря оригинал.
Виж целия пост
# 58
Момичета, Нарцизото става ли за носене през зимата? За For Her става въпрос. Някои беше писал, че усеща много рози в него. Смятам да си взема рефански, но нещо рози Shocked не ми се разносват
Щом не ти се носят рози се насочи към друг парфюм, защото този е предимно рози и то доста поне варианта едп.
Виж целия пост
# 59
Мики, в магазин в гр.  Гоце Делчев, но още като го купувах ми казаха, че бил лимитиран.  Честно казано не съм се интересувала дали е така. Имам все още от него. Хванах го на Коледна цена уж. 
Заради това написах мл/цена, но би ми било интересно да помириша и имитация, ако не успея да намеря оригинал.

Тестерите, които аз намерих снощи из сайтовете бяха 90 мл, има ли дори малка вероятност да са истински според вас  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия