Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 552
  • 725
# 570
Здравейте Simple Smile  Търся имитация на Idole d'Armani. Може ли да препръчате нещо трайно Simple Smile
Виж целия пост
# 571
Здравейте Simple Smile  Търся имитация на Idole d'Armani. Може ли да препръчате нещо трайно Simple Smile

Аз също харесвам този аромат. Взимала съм си го от Рефан- номер 119 е. Доста е близък до оригинала, трайността му е прилична. Аз си слагам двойно капки.

Мисля че го имат и Баргело, ако искаш виж и тяхната версия.
Виж целия пост
# 572
Да споделя за Roses de Chloe- Chloe версията на Рефан- номер 333

Не познавам оригинала, дори не знаех, че има такъв парфюм. Видях в нета, че е от 2013г.

Пробвах версията на Рефан, когато отидох да видя новите им аромати и ми хареса и после си го взех- 30мл със 60 капки. Много ми напомня на един много, много любим мой парфюм от преди Stela McCartney- Рефан го имаха в супер версия преди няколко години, но го спряха.

Този парфюм Roses de Chloe е за почитателките на розата. Ароматът е много хубава роза, която се развива много приятно. Има добра наситеност. Доволна съм и от трайността- издържа около 6 часа при мен, през които се усеща интензивно. Върху дрехи се усеща и по-дълго.


Напълно съм съгласна с allforone. Много хубава роза, все едно още не е откъсната. Естествено, за почитателите на рози.  Peace
Виж целия пост
# 573
Здравейте!

Момичетата, които са купували Армани - Си на Рефан - от къде го взимате? Питах на 2 техни щанда в молове и ми казват, че го нямат в списъците.

И по принцип на коя фирма е най-добрата имитация на Си?

Благодаря предварително!   bouquet
Армани Си със сигурност се предлага в магазините на Рефан. Той е много търсен, не мога да повярвам, че са казали така. Освен да е спрян през последния месец, а аз да не знам. Последно го купувах в капсуловани шишета. Няколко аромата са пуснати като Интенз серия - Армани Си, Животът е хубав на Ланком, Кристъл Ноар на Версаче, Жадор и Лейди Милиън, мисля. На Рефан имитацията е хубава. На D&P не съм пробвала, но предполагам, че също ще е добра, ако не и по-добра от рефанската.  Peace
Виж целия пост
# 574
Много благодаря за отговорите, allforone, KDS   bouquet

Сега прочетох какво съм писала и грешката е моя - питах на 2 щанда на Golden Rose, не на Рефан. Много се извинявам за заблудата. Ще тествам и Рефан, и D&P.
Виж целия пост
# 575
Cerezas да доволна съм от трайност 6 часа, защото съм попадала многократно във времето и на оригинали, и на имитации, които са издържали по малко от час, а някой и по 30 мин...Всеки има свое виждане за трайността.

Класическото Chloe не е моят аромат. Чувала съм няколко пъти отзиви, че версията на Заг Зодиак е много трайна. Тествала съм я да видя просто как е като аромат и определено има разлики в сравнение с оригиналния аромат. Chloe е любимият парфюм на снаха ми. Откакто ѝ взех версията на D&P си купува само нея и не взима оригинален. За мен отстрани каквото съм пробвала тяхната е най-добра като трайност и близост до оригинала.
В класическото Chloe розите са други и двата аромата определено се различават. Относно версиите на класическото Chloe и за мен най-добрата е тази на D&P. В Roses de chloe розите са доста по-нежни и като цяло парфюмът е по-лек. Смятам, че версията на Рефан  заслужава  да се пробва . Да не говорим, че ароматът е нов и другите фирми все още не са пуснали свои варианти.
Виж целия пост
# 576
Днес съм много щастлива  Flutter Благодарение на m_rija - една невероятно мила жена си имам SanSiro 111 /имитация на Terre d'Hermes/. Доближава се доста до оригинала, стои изключително приятно и е доста траен /поне на моята кожа/. Довечера ще ощастливя синченцо  Laughing Но...мисля, че и аз ще се възползвам няколко пъти от парфюмчето, защото много ми харесва как ухае  Heart Eyes
Виж целия пост
# 577
Аз си взех на Рефан днес Армани Си, без да знам че е той, позната миризма, но не можах да се сетя на кой парфюм  Crazy Влизам в магазина и започвам да пробвам - толкова много ми хареса, че го купих веднага .Като се прибрах, влезнах в темата и списъка и видях, че всъщност съм взела на Армани. Оригинала съм мирисала може би 2 пъти, но не можах да си спомня аромата, знам само, че много ми хареса. И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.
Виж целия пост
# 578
И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.
Ако ти мирише на портокало-мандаринки с канела значи наистина са го издокарали добре  Wink
Виж целия пост
# 579
Здравейте Smile . Търся имитация на Guess Seductive, ако знаете някои подобен парфюм Laughing
Виж целия пост
# 580
И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.
Ако ти мирише на портокало-мандаринки с канела значи наистина са го издокарали добре  Wink
Много добре го описа  Hug
В последно време усещам, че вкусът ми много се променя ( спрямо парфюмите ). По принцип харесвам много силните, натрапчиви, тежки аромати с много ванилия . Сега обаче се улавям, че все повече ми харесват леките цитрусови аромати - мандаринки, портокали , лимони и т.н., по нежни и ненатрапчиви парфюми  ooooh!
Явно съм се повредила нещо , не знам  Rolling Eyes  Та, ако миналата година го бях помирисала това Мошино изобщо нямаше да ми хареса - за моя вкус е лек, но сега..... Heart Eyes
Виж целия пост
# 581
Здравейте Smile . Търся имитация на Guess Seductive, ако знаете някои подобен парфюм Laughing

Не съм чувала за имитация точно на този Guess newsm78
Но се намира оригинален на почти същите цени, като на имитациите на някои фирми.
Например - тук, тук, също и тук.
Виж целия пост
# 582
И още един без малко да забърша - 195 номер - I love love Moschino  Heart Eyes Никога не съм мирисала оригинала, но на Рефан аромата е страхотен.
Ако ти мирише на портокало-мандаринки с канела значи наистина са го издокарали добре  Wink
Много добре го описа  Hug
В последно време усещам, че вкусът ми много се променя ( спрямо парфюмите ). По принцип харесвам много силните, натрапчиви, тежки аромати с много ванилия . Сега обаче се улавям, че все повече ми харесват леките цитрусови аромати - мандаринки, портокали , лимони и т.н., по нежни и ненатрапчиви парфюми  ooooh!
Явно съм се повредила нещо , не знам  Rolling Eyes  Та, ако миналата година го бях помирисала това Мошино изобщо нямаше да ми хареса - за моя вкус е лек, но сега..... Heart Eyes
В такъв случай I love love на Рефан ще е много добър вариант за теб Simple Smile Вземи го и му се кефи докато не ти мине мерака за по-леките парфюми  Hug Аз го възприемам като нещо зимно и новогодишно, може би заради цитруси с канела, много е уютен Laughing
Виж целия пост
# 583
Едвам ме нави  Laughing
Виж целия пост
# 584
smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия