Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 542
  • 725
# 630
На мен нито Си, нито Неро асолюто на Рефан ми миришат като оригинала, не че са неприятни, но просто сладки парфюми...а много ги харесвам в оригинал
Виж целия пост
# 631
в D&P на Кавали има само Екзотик и розовото Just Simple Smile От фефруари ще има и Candy на Prada Peace
бонбонено, но много хубаво
Виж целия пост
# 632
Здравейте, бихте ли ми предложили добра имитация на 5 Авеню на Елизабет Арден, благодаря Peace
Виж целия пост
# 633
Здравейте, бихте ли ми предложили добра имитация на 5 Авеню на Елизабет Арден, благодаря Peace
Пето Авеню не е никак скъп в оригинал и се предлага навсякъде в сайтовете за парфюми. Не мисля, че си заслужава да се купува неоригинален. Иначе не съм обърнала внимание дали го има като имитация. Нека някой друг да се включи.
Виж целия пост
# 634
Разбрах от тук за Tobacco Vanille и реших че многоо ще ми хареса.Днес минах да го помириша.Много странно ми замириса на мента ли доста силно,аз ли нещо... newsm78 Не бях ползвала Рефан,но скоро  ми подариха техен Armani Si.А  Blue lady rasari така и не го открих в Елитис(поне на Колохозния) погледнах и в ДМ,но и там не ...
Виж целия пост
# 635
в ТВ няма мента  Wink
Виж целия пост
# 636
Дами,препоръчайте ми мъжки аромат от Рефан като за това време-за зимата и нещо като за пролетта.Да е подходящ за 45 год.мъж.Благодаря!
Виж целия пост
# 637
Здравейте, малко помощ кой е парфюма под номер 333 на Рефан? Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 638
Здравейте, малко помощ кой е парфюма под номер 333 на Рефан? Благодаря предварително   bouquet

333 ROSES DE CHLOE-CHLOE.
Виж целия пост
# 639
Здравейте, малко помощ кой е парфюма под номер 333 на Рефан? Благодаря предварително   bouquet

333 ROSES DE CHLOE-CHLOE.

Благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 640
здравейте, искам да ви попитам попадали ли сте на имитация на Yvresse на YSL бившия Champagne. Преди адски много години си го вземах от Рефан, но сега го нямат. Благодаря предварително!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 641
Запис от мен и отивама да изчета поне тази тема цялата Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Момичета,супер темичка,изчетох я на един дъх и си водих записки.Днес си купих на Ла рив Сваровски черния,и току що разбрах.че е имитация на Лейди Гага Grinning
Харесва ми,но ще го видим откъм трайност.Интересува ме къде в Добрич мога да намеря парфжмите на D&P  newsm78
Виж целия пост
# 643
Да знам че в ТВ няма мента,не знам защо така ме блъсна такава миризма или подобна на мента!pepina1965 би ли споделила след това как е трайността им че ми харесват. Simple Smile
Виж целия пост
# 644
Момичета,супер темичка,изчетох я на един дъх и си водих записки.Днес си купих на Ла рив Сваровски черния,и току що разбрах.че е имитация на Лейди Гага Grinning
Харесва ми,но ще го видим откъм трайност.Интересува ме къде в Добрич мога да намеря парфжмите на D&P  newsm78

Сподели след като ''разносиш'' този на La Rive как е като трайност?

Магазин на D&P в Добри няма. Може евентуално да си поръчаш през сайта им.

http://www.dpperfumum.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия