Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 541
  • 725
# 645
Еее,жалко . Мислех че може да ги има из парфжмериите.Непременно ще споделя Peace
Виж целия пост
# 646
Еее,жалко . Мислех че може да ги има из парфжмериите.Непременно ще споделя Peace

Не, има ги само в специализираните им фирмени магазини и може да се поръчат и онлайн.
Виж целия пост
# 647
Искам още веднъж специално да похваля JPG classique- D&P мисля че се води J2 в техния каталог.

Ползвам го за втори път, понеже ми го подариха преди седмици. Това е изключително силен и траен аромат. И почти напълно идентичен с оригиналния.

Много наситен. Трайността му при мен е около 8 часа, а върху един шал, с който бях когато се бях напръскала с парфюма го усещах доста отчетливо и седмица по-късно, когато отново извадих да сложа този шал.

За всички, които харесват този аромат и обича по-тежките и сладки парфюми, горещо им го препоръчвам.
Виж целия пост
# 648
Специaлно зa тези със Свaровски незнaм, но нaзaд съм споменaвaлa зa имитaциятa им нa Гучи Флорa. Стрaхотнa трaйност. Усещa се цял ден, че и нa другия и то нaпръскaн върху кожaтa. Следя фб стрaницaтa им, имa достa пaрфюми, но не пише кой кого имитирa a и не съм срещaлa повечето в мaгaзините
Виж целия пост
# 649
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?
Виж целия пост
# 650
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?


Има го във версия на Рефан. Беше спрян временно и преди две години го пуснаха отново. Изключително близък е до оригинала. Трайността е прилична. Номерът е 151.

Има го и във вариант на Роксан и Мууд- W41, но дали е наличен и как е изимитиран не мога да кажа.
Виж целия пост
# 651
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?



Има го във версия на Рефан. Беше спрян временно и преди две години го пуснаха отново. Изключително близък е до оригинала. Трайността е прилична. Номерът е 151.

Има го и във вариант на Роксан и Мууд- W41, но дали е наличен и как е изимитиран не мога да кажа.

Мерси newsm51
Виж целия пост
# 652
В близост до галакси трейс център къде има наливна парфюмерия
Виж целия пост
# 653
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?


Има го във версия на Рефан. Беше спрян временно и преди две години го пуснаха отново. Изключително близък е до оригинала. Трайността е прилична. Номерът е 151.

Има го и във вариант на Роксан и Мууд- W41, но дали е наличен и как е изимитиран не мога да кажа.

151 e  HYPNOSE на LANCOME, а не ТREZOR Sad
Виж целия пост
# 654
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?


Има го във версия на Рефан. Беше спрян временно и преди две години го пуснаха отново. Изключително близък е до оригинала. Трайността е прилична. Номерът е 151.

Има го и във вариант на Роксан и Мууд- W41, но дали е наличен и как е изимитиран не мога да кажа.

151 e  HYPNOSE на LANCOME, а не ТREZOR Sad

Извинявай. Объркала съм. Номерът е 311
Виж целия пост
# 655
Да ми предложите имитация на Трезор на Ланком?
Madam in Love на La Rive мисля че е негова имитация  PeaceДнес го купих от Лили за подарък на позната.
И обещаните отзиви за имитацията на лейди Гага на Ла рив-черния от диамантената серия.Ами днес цял ден го разнасям в службата,ама честно казано не ми е много траен,усещах го много слабо и го подновявах на 2-3 часа.Не е моя парф/м определено,иначе не е лош,ухае приятно,но стои много плътно до кожата.Днес от яд отидох до Рефан и си купих на Том Форд Орхидеята и Табакото-31 и 65 номер,сега съм напръскана с Тобакото-еее,това е друго нещо,може би по силните и тежки са моите  Crazy
Виж целия пост
# 656
Пепинa, Madame in love е имитaция нa Гучи Флорa. Блaгодaря, че сподели зa Свaровските им имитaции
Виж целия пост
# 657
В близост до галакси трейс център къде има наливна парфюмерия

В Скай сити на втория етаж има щанд за наливен Рефан  Peace
Виж целия пост
# 658
Влизам да похваля Рефан 407,взех го за сина ми и много го хареса.Лек,свеж аромат подходящ като за по-топло време,но не знам как е като трайност.Ще споделя като го поноси малко.
Виж целия пост
# 659
Искам да похваля Cafe rose- Tom Ford на Jodex.

Много хубава роза, за любителите на рози. Кафето почти не се усещам.

Парфюмът е определено с интересен аромат и прави впечатление. Трайността му при мен е около 6 часа. Има добра наситеност.

Пак ще напиша, че досега аз лично каквото съм пробвала на Jodex е било много трайно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия