Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 515
  • 725
# 660
До 02.02. парфюмите на Роксан са на промоция по 6.99 в Елитис-Халите, София.
Виж целия пост
# 661
Да Ви споделя една съвсем ''топла'' информация.

Новите аромати, които ще бъдат пуснати в каталога на Заг Зодиак от 10.02 са:

МЪЖКИ:

BVLGARI MAN IN BLACK- BVLGARI

L'HOMME IDEAL- GUERLAIN

TUSCAN LEATHER- TOM FORD

ДАМСКИТЕ СА:

BLACK OPIUM- YSL

LOVE STORY- CHLOE

VERSENCE- VERSACE

Виж целия пост
# 662
Някой да има впечатления от оригинала на Black opium- YSL, да сподели какъв е ароматът?  Simple Smile
Виж целия пост
# 663
Allforone, благодаря, че ми напомни ми за Заг, отдавна не бях ходила до там, но ми се шрииска да тествам новия на Хлое  Grinning на Джодекс Жасмин Ружа и при мен е убийствено траен, много си го харесвам, но момчето ми сериозно ме притесни относно развитието на парфюма. Една вечер се връщам и ми каза че мирише на... WC Shocked

П.С. Дами, отново трампя Черна орхидея (ок. 25 мл) и Тобако Ванил (ок. 50 мл.) за нещо по-леко.
Виж целия пост
# 664
Здравейте, като цяло не харча много пари за маркови парфюми и не съм много информирана какви парфюми има в момента, но реших да си взема някоя имитация от Рефан. Бихте ли ми препоръчали някое номерче, по възможност да е по-дълготраен. Колкото да не гледам като теле в железница като вляза. Embarassed
Виж целия пост
# 665
Зависи какъв точно аромат търсиш. Тобако Ванил 065 е сладък, плътен, ванилов аромат, на практика трае, докато не се изкъпеш, а на дрехи остава и след пране. За студено време е подходящ, на топло обаче ще задушава.
Виж целия пост
# 666
Момичета да споделя, че в Елитис в Халите- СОфия има нови аромати от тези испанските, които са по 125мл. Видях от дамските, че има Chloe See, както и Armani Si и един на Валентино.

Цените им вече поне там са по 15лв.

Oт мъжките има Инвиктус на Пако Рабан, както и други, които не запомних.
Виж целия пост
# 667
Здравейте, като цяло не харча много пари за маркови парфюми и не съм много информирана какви парфюми има в момента, но реших да си взема някоя имитация от Рефан. Бихте ли ми препоръчали някое номерче, по възможност да е по-дълготраен. Колкото да не гледам като теле в железница като вляза. Embarassed

Най-трайна за мен на Рефан са Euphoria- Calvin Klein и Escape- Calvin Klein.

Но и двата не са масови аромати, трябва да ги тестваш дали ще ти харесат.
Виж целия пост
# 668
Момичета да споделя, че в Елитис в Халите- СОфия има нови аромати от тези испанските, които са по 125мл. Видях от дамските, че има Chloe See, както и Armani Si и един на Валентино.

Цените им вече поне там са по 15лв.

Oт мъжките има Инвиктус на Пако Рабан, както и други, които не запомних.

Като бях там, тествах Си-то на китката. Едно към едно с оригинала беше, даже по-добра имитация от версията на Заг, поне според мен, но със средна трайност - около 4-5 часа. Версията на Заг е по-наситена и трае 24 часа  Mr. Green
Виж целия пост
# 669
Зависи какъв точно аромат търсиш. Тобако Ванил 065 е сладък, плътен, ванилов аромат, на практика трае, докато не се изкъпеш, а на дрехи остава и след пране. За студено време е подходящ, на топло обаче ще задушава.

Мен ме задуши и в студено време  Mr. Green Направо го излях, никак не се спогодихме.

Моят зимен фаровит на Рефан е Армани код, не знам номер.
Виж целия пост
# 670
И мен също! А аз по принцип имам афинитет към такива аромати. Моят фаворит е Ла Ви е Бел на Ланком 034, Кода също.
Виж целия пост
# 671
За дълготрайни зимни препоръчвам така любимият Адикт. Днес си го купих отново. Пръсках се около обяд, току що излизам от банята и още има някакви нотки от него около мен
Виж целия пост
# 672
За дълготрайни зимни препоръчвам така любимият Адикт. Днес си го купих отново. Пръсках се около обяд, току що излизам от банята и още има някакви нотки от него около мен

За Адикта на Рефан ли става въпрос и ако да- колко капки му слагаш?

От много отдавна не съм го взимала. Според мен преди години беше много по-добър като близост до оригинала и трайност, отколкото сега...всъщност последните ми впечатления са от преди повече от две години.
Виж целия пост
# 673
Не. Става въпрос за Адикт в МУУД версия. Страхотен е и неведнъж хвален в темата
Виж целия пост
# 674
Не. Става въпрос за Адикт в МУУД версия. Страхотен е и неведнъж хвален в темата

Ооо, да. Това ми е любимата версия на Адикт изобщо. Само че аз си го взимам във версията на Роксан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия