НОЕМВРИ бързо-бързо вън дойде, мама чака своето дете - Тема 10

  • 54 447
  • 707
# 255
Ето ме и мен, след нечовешки болки снощи до посред нощ, отново си заспах, днес станаха и нищо Simple Smile шегуваме си се ние с beberona ама на мен това положение наистина взе да ми заприличва на постоянно Sad Аз от 5-ти се побърквам, за вас момичета, които вече седмица сте в очакване незнам, достойни сте за възхищение #Crazy Не знам при вас как е, но аз сама от удома не смея да изляза, тези хора ще ме побъркват, миналия ден като влизам в кварталния магазин, че и залагания ми правят наглите продавачки, идеше ми да ги удуша, топка нерви съм Confused В понеделник и мене ме приемат в болницата, май вече само в това се надявам, не съм вярвала, че така ще искам да ида там Laughing
Виж целия пост
# 256
Лина89 разбирам те мила Simple Smile Напълно! Мен ме проверяват по час, защото съм си самичка в нас по цял ден. Като отида до магазина и всички - Е още ли не си родила? Е не съм!!!  #Crazy Вече като ме питат "е до кога така" - отговарям- ако искаш ела я изкарай, ако знаеш как Simple Smile хахахах Мислят ме за лудата бременна тук Simple Smile Имам си любима продавачка която е решила че са 2 ( не съм голяма, качила съм 15 кг)  и все път ме убеждава че са две и че 3-ма доктори не били достатъчни да видят това, но аз я виждам че е ограничена милата Simple Smile
Не се ядосвай, аз вече им се смея на такива хора, имам си няколко лафа, които си използвам и те млъкват! От понеделник много от нас вече ще пишат от болницата Simple Smile лелел кога дойде и това време  newsm78
Виж целия пост
# 257
Абе страшна работа си е  Joy разбирам аз, че друго нещо си е клюкичката, кой родил, кой се развел и прочие... ама това тяхното си е ужас.   Joy Joy Joy Joy JoyНие даже с ММ се наговорихме, който и да ни пита да казваме, че ми е объркан термина и по към средата на Ноември ще е, да мирясат. Силно се надявам от Понеделник всички една по една да се хвалим с малките съкровища
Виж целия пост
# 258
Лелее колко страници съм утървала тук. Но съм по-активна в ФБ и не мога много да се организирам все още да чета тук. 3-те часа между храненията отлитат като един миг.  Whistling
Виж целия пост
# 259
Така като гледам,няма изгледи днес да родя.Сега се връщам от преглед и съм само с 1 см. разкритие.Засякоха се контракции на тоновете,но не са болезнени.С доки се разбрахме да чакаме.Ако не родя до понеделник пак на преглед.
Виж целия пост
# 260
Честити бебчета на Vili Vladi Chipchievi, AnnI_88 и на Kaili! Да им са живи и здрави и много да ги радват!
Ние си чакаме, имаме още време до 23.11, ама знае ли човек...  newsm78
Виж целия пост
# 261
Честити бебчета на всички нови мами. Да са живи и здрави малките сладури и бързо възстановяване на мамите!
Виж целия пост
# 262
Kaili честита радост! много да ви слуша и радва малката София!

На мамите, които им предстои постъпване в болница - стискам палци бързо да тръгне раждането и да е без проблеми!!! Peace

Мен днес ме изписаха от болницата - една седмица си повисях на системи и хапчета за кръвно. Резултатът е че имам глезени вече  Mr. Green Много съм доволна от отношение и на лекари и на сестри. Вярно условията в болницата ни не са лукс, но са поносими, а и за петдневния престой не видях хлебарки  Mr. Green Сега направо ще ми липсва два/три пъти на ден да слушам сърчицето на бебо, но още една седмица да поседи вътре пък после съм му дала зелена светлина да излиза  Grinning
Виж целия пост
# 263
Честита принцеса на Kaili!Да е жива и здрава и много да ви радва.

Аз вчера бях на тонове-всичко е нормално.Днес ми е термина-бебето е слязло надолу,но не  съвсем.Засякоха и контракции,но не болезнени.Във вторник пак на тонове,и ако още не съм родила  -в петък ще ме приемат за да предизвикат раждане.Аз и със първото преносих със два-три дни,и си мисля,че и сега ще стане така и няма да се наложи да се предизвиква раждане, но както се случи.Така или иначе  се надявам до края на следващата седмица да се гушкаме вече.
Виж целия пост
# 264
Момичета искам да споделя огромната си радост - преди няколко дни се появи моята малка принцеса.
Малко подробности около самото раждане. Раждането беше предизвикано заради огромен риск от пре-екламсия. Приеха ме в болницата на обяд и ми дадоха гапчета за предизвикване на контракции. Планът беше да ми дават такива хапчета на всеки 4 часа, а на другата сутрин да ми спукат водите. Бяхме се разбрали с доктора за епидурална упойка, за да може да се ползва в случай на спешно секцио. За съжаление не всяко раждане протича по план. Към 5,30 вечерта ми изтекоха водите, аз нямах никакви контракции. Около час по-късно решиха да чуят тоновете на бебка. Почто веднага след като ме вързаха за тонове започнаха адски болезнени контракции. Решиха да ме местят в родилна зала. Докато стигна дотам вече пищях от болки. Като влязох в родилната вече съм била със седем сантиметра разкритие. Крещях от болки и си исках упойката, а пък акушерката ми се смееше - каква ти упойка, аз виждам коса вече... И така в 9 вечерта чух бебешкия плач... Уникално! Вече сме вкъщи и се мъчъм да се кърмим! 
Виж целия пост
# 265
Момичета искам да споделя огромната си радост - преди няколко дни се появи моята малка принцеса...
Честита ти дъщеричка, sluncoobouquet
Да ви е жива и здрава и много да ви радва! А на теб по-бързо възстановяване Hug

А когато можеш пак да пишеш, а и имаш желание, дай малко повече инфо за бебка, за да те добавя в списъка с родилите мами - дата на раждане, мерки и теглилки на беболинка, както и как се казва Grinning Flutter
Виж целия пост
# 266
Слънчо да ти е жива и здрава принцесата.Бързо нагаждане една към друга.На теб бързо възстановяване.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 267
Да се разпиша за последно от вкъщи. Днес ме приемат в Тина Киркова за наблюдение. Надявам се съвсем скоро моя щъркел да долети и да ви съобщи новини от мен и бебека  Heart Eyes
Леко раждане на момичетата на които им предстои  Praynig
Виж целия пост
# 268
Да се разпиша за последно от вкъщи. Днес ме приемат в Тина Киркова за наблюдение. Надявам се съвсем скоро моя щъркел да долети и да ви съобщи новини от мен и бебека  Heart Eyes
Леко раждане на момичетата на които им предстои  Praynig
Стискаме палци всичко да е наред и да мине бързо.Чакаме новини.Явно моя юнак ще се прави на кавалер и ще чака дамите ,които са с по-ранен термин-първо те да се появят.
Виж целия пост
# 269
Честито на sluncoo, бързо възстановяване и да нямате проблеми с кърменето.   bouquet
Стискам палци на rendence, Shirley-Ann,  scherifka, beberona,  lina89 и на всички, които вече чакат с нетърпение своите бебченца. Сега като се замисля толкова бързо минаха тези 9 месеца. С ММ още не можем да осъзнаем, че след две седмици вкъщи ще си имаме една малка принцеса, аз влизам в болница на 16, за секцио на 17.11.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия