Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
-
Колко време минава между изтичането на водите и спешното секцио?
-
Каква диета трябва да спазвам след секцио?
дано още днес да се похвалиш с едно прекрасно и здраво бебче
Утре и аз постъпвам в болницата... и цяла нощ място не мога да си намеря, толкова ми е неспокойно какво ще се случи там... днес незнам как ще изкарам
Важното е, че каквото и да се случи, поне ще се случи, че иначе вкъщи с тия мързеланки, може и до Коледа да откараме

.Като преглеждам другите теми има само по 2-3 мами дето преносват,но май при нас стана масово.Много срамежливи тези скорпиончета. 