Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, които са споделили в общността?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във форума?
-
Колко време минава между изтичането на водите и спешното секцио?
-
Каква диета трябва да спазвам след секцио?
Да са им живи и здрави децата!
Да са им здрави бебчетата и растат умни и послушни деца

Май, като се натоваря, ми отичат повече. Ама пък последните две седмици имам толкова много работа, че не мога да почивам повечко. Пък и нали се местихме в последния момент и имаше много неща за вършене...
Дано всичко е наред и бебчо се роди по живо, по здраво.
В събота пак на тонове и док. каза да се разхождам повечко, та големоглавчо по-лесно да се намести надолу. Да го видим, вече нямам търпение да идва големия момент, че взе много да ми тежи.
. На теб бързо възстановяване и време за почивка да имаш ти желая!