НОЕМВРИ бързо-бързо вън дойде, мама чака своето дете - Тема 10

  • 54 447
  • 707
# 345
Дойде и моят ред да се похваля с прекрасния ни син Борислав,който се роди на 14.11.14 в 19.20ч. Тежи 3300 гр. и е дълъг 49 см. Раждането беше нормално и мина доста лесно като за първо. Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Момичета вчера 14.11.14 станах горда мама на малката принцеса Симона., в 9:27, 49см. И 3520 сме Simple Smile (термин 23.11.14)
Честито на всички родили мами,  а на останалите успех
Виж целия пост
# 347
Честито на всички мами за новите бебчета   babyuu passifier smile3504! Да папкат и спинкат по повечко! А на мамите спокойствие и здрава храна им трябва:)
Виж целия пост
# 348
Момичета искам да ви попитам и да ми дадете идеи. Във вторник съм на преглед при доктора при който раждах. Откакто са ни изписали не сме се виждали. Значи той работи в частна клиника Селена, той е един от собствениците на болницата. При него ходя от много отдавна. Имах проблеми със забременяването, правих цветна снимка и лапаро при него. Когато самия той разбра че съм бременна след всички тези процедури беше много щастлив и се радваше заедно с нас. И такс дойде Денят. Родих и всеки ден идваше в стаята да ни види и да пита как сме. Та въпроса ми е : КАКВО ДА ПОДНЕСА ЗА БЛАГОДАРНОСТ?  Детето ми е дар от Бога и много чакано. Давайте идеи,много ми е трудно... ще съм ви благодарна.
Виж целия пост
# 349
Здравейте момичета Simple Smile
Аз съм най-щастливата мама Simple Smile)))))
Вчера на 14.11(само 10 дни след термина) се роди моето слънчице Даниел - 3400гр., 50 см.
Виж целия пост
# 350
Честито на всички мами, да са им живи и здрави бебчетата,   bouquet
Аз днес влизам в Шейново и утре сутринта ми е секциото, тази нощ беше първата от доста време в която спах, а си мислех че ще е точно обратното. За сега съм спокойна, ще видим като вляза днес как ще е. Дано всичко да е наред и да мине добре, нямам търпение вече да я видя малката.  Hug
Dream $, незнам какво да ти предложа, той е помогнал да се случи най - голямото чудо, всичко би било малко, ще измислиш най- точния начин да му се отблагодариш. Но щом този човек е толкова добър и сърдечен, най - големия подарък е вече факт.  ylinfant
Виж целия пост
# 351
@ beberona честита дъщеричка, да ти е жива и здрава и много щастие да ти дарява! На теб бързо, бързо да се възстановиш и да се наслаждавате взаимно една на друга!

На всички мами гушнали своите рожби да са ви честити!!!
Виж целия пост
# 352
При нас Криско суче през 3 часа, спи спокойно, но след 12 вечерта е някакъв ужас.тази вечер от 12 до 4 сутринта не сме мигнали. Не плаче, само пъшка и изведнъж изревава и пак се отпуска. Не знам дали това са колики или просто някакви спазми. Слагам го на гърдата и суче 5 мин колкото да се успокои. Днес очичките са му толкова надути и подпухнали за сън. Утре сме на контролен преглед 7ми ден след изписването и ще видим дали е наддал. Хубав ден момичета...
Все едно за нас говориш... Моля те сподели какво са ви казали на прегледа, че ние сме чак в сряда Simple Smile
Виж целия пост
# 353
При нас Криско суче през 3 часа, спи спокойно, но след 12 вечерта е някакъв ужас.тази вечер от 12 до 4 сутринта не сме мигнали. Не плаче, само пъшка и изведнъж изревава и пак се отпуска. Не знам дали това са колики или просто някакви спазми. Слагам го на гърдата и суче 5 мин колкото да се успокои. Днес очичките са му толкова надути и подпухнали за сън. Утре сме на контролен преглед 7ми ден след изписването и ще видим дали е наддал. Хубав ден момичета...
Все едно за нас говориш... Моля те сподели какво са ви казали на прегледа, че ние сме чак в сряда Simple Smile


И при нас е така денем спи и е много послушен,НО вечер е АД
Виж целия пост
# 354
Аз вече започнах да давам капки Инфакол и мисля че за сега действат. Яде в 12 и после чаак в 4 се събужда. Но капките ми ги пратиха от Англия. Давам и след кърмене по няколко лъжички чайче с копър на Хип
Виж целия пост
# 355
Здравейте момичета,!Ето ме и мен с добра новина: )На 13.11 се роди нашето второ детенце Теодор 3300кг и 53 см с официален термин 11.11Вече сме си вкъщи и започва борбата с кърменето.Сега почвам дави чета а поле пак ще пиша
Виж целия пост
# 356
Честито на всички нови мамчета! Да са живи  и здрави дечицата! Hug   bouquet

На все още очакващите - търпение и позитивно мислене! Hug

Като че ли не сме много активни вече, но с бебчета в ръце не остава много време.
Снощи моята кукла ми разказа играта - будене през 30 мин., суче, задреме за малко и отново същата схема. Сега заспа и се надявам да поспи поне 2-3 ч. да отдъхна малко. В сряда сме на консултация, да я запишем официално при джипито и да видим как наддава.  Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Kaili според мен трябва да си по настоятелна (поне на мен така ми казаха). Като заспи на гърдата,остави я да спи една минутка и започни да я будиш
 Пощипвай,побутвай,ако трябва разсъблечи я малко, за да може да суче повечко. Те са още много малки и бързо се уморяват а и гърдата и близостта до мама ги успокоява.  Ние също сучехме през 1 час но вече влязохме в режим. Успех и търпение
Виж целия пост
# 358
Като че ли не сме много активни вече, но с бебчета в ръце не остава много време.

Абсолютно си права, аз си мислех, че ще имам повече свободно време, особено като майка ми е при мен да ми помага, но се оказа съвсем не така.....  Simple Smile

Ние днес бяхме на преглед за слуха, всичко е наред, но имаме запек от както спрях да кърмя много трудно се изхожда, а не знам и колко пъти на ден е нормално да има аки, аз бях свикнала всеки памперс да е пълен и сега се притеснявам, като не ака често. Дори ми се налага да и помагам с термометъра или масажче и гимнастика. Ще звъня на педиатъра да видя какво ще каже.
Започнахме да правим и разходки навън, но ми се струва, че след това от превъзбуда плаче много и не мога да я утеша дори в прегръдките си, та се чудя дали не е още много рано за такива разходки?!?

@ geritooo честито бебче, да ти е живо и здраво и много радост да ти носи!   bouquet

Хайде мами, нови бебчета очакваме, нещо се закротихте  Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Момичета, моят бебчо май ще си изкара до термин (22.11). Сестричката му вече няма търпение, а и аз също, защото бях подготвена за по-ранно раждане. Не мога да дам съвет за кърменето, защото с първото само цедях около 2 месеца. Успех на всички, които все още чакат да прегърнат бебчетата си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия