Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 519
  • 755
# 315
Последния път когато бях там чух, че се подготвя някакво събитие по повод донорската програма и финансиране на ин витро, но кога ще е не зная. Среща с координатора по донорската програма е безплатна и не мисля че е проблем да му звъннеш и да си насрочите среща.. така вниманието ще бъде само за теб и ще може да зададеш всички въпроси...
Виж целия пост
# 316
Jully75, радостно щастливо събитие в дома Ви!
Аз сега започвам по твоя път и донорската програма на Ню лайф...
 искрено се надявам след 9 месеца и аз да се похваля с ревящо човече в къщи!!!
Виж целия пост
# 317
Момичета, смятате ли, че ембриолозите в тази клиника са достатъчно добри, за да се справят с тежък мъжки фактор? Има ли успяли с подобен проблем?
Виж целия пост
# 318
puh4e05, главния ембриолог на клиниката доц. Димитров е работил в БАН, човешка ембриология, заедно с мой роднина. По негово мнение той е един от най-добрите ембриолози. Клиниката има специализиран  център по мъжки стерилитет - http://malecenterbulgaria.bg/
незнам дали това е достатъчно успокоително за теб:)))
И правят ИМСИ.
Виж целия пост
# 319
Благодаря ти, Джули, винаги ми помагаш с отговорите си!
Виж целия пост
# 320
Здравейте,на мен също ми предстои инвитро в Ню Лайф -със Заповед от Фонда за асистирана репродукция.Въпроса ми е към момичетата,които са били в същата ситуация,около колко пари ви излезна процедурата?
Виж целия пост
# 321
Щом си по фонда, няма да плащаш нищо,  освен предварителните изследвания - серология, първоначални хормони, цитонамазка микробиология, което грубо е около 300-350 лв.
Виж целия пост
# 322
Имунологични не искат ли 🤔....Само те са 350 лв 🙄
Спермограма?
Виж целия пост
# 323
Имунологични не искат ли 🤔....Само те са 350 лв 🙄
Спермограма?

Имунологични не ми искаха на мен, спермограма - да, пропуснах я!
Виж целия пост
# 324
Явно във всяка клиника има различни изследвания 🤔
Аз съм се ориентирала към друга и там паричките за предварителните са към 1000/1100 😥
Виж целия пост
# 325
хахаха интересна разлика! има ли обяснение..
Виж целия пост
# 326
Коя е тази клиника, където такава сума се дава още с предварителните изследвания?
Виж целия пост
# 327
Нали ви казах , че само имунологични са 350, после цитологичните Х 130 на двамата, серологични по 95 и 115, спермограма, посявка, вагинален секрет, цервикален, цитонамазка. ....кръвни групи .....
Имат списък
Виж целия пост
# 328
Имунологични не искат ли 🤔....Само те са 350 лв 🙄
Спермограма?
Само за сведение някои репр. специалисти не се интересуват от имунологични изследвания. Почти винаги някои Бг клиники к. ги правят изкарват влошени показатели и после започват вливки к. оскъпяват още повече процедурата.
Дано да има полза от това.
Виж целия пост
# 329
Някои клиники предпочитат да не назначат имунологични,генетични и цитогенетични изследвания при първи опит ин витро. Назначават се едва след евентуален неуспех, когато/ако започне да се търси причината за неуспеха. При всички положения, поне по мое мнение, по добре 500-600 лв повече за предварителни изследвания, отколкото нов опит ин витро и ново чакане за заповед (в случай че нямате замразени).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия