Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 520
  • 755
# 330
Виждам, че коментирате имунологични изследвания. Искам да попитам, ако при тях има проблем, това може ли да се отрази в по- късен етап от бременността, например към края.
Първата ми бременност е след инсеминация, обаче беше проблемна- с влошен кръвоток от средата, както и  данни за фетално страдание. Когато синът ми беше на 4-5м., забелязах, че има проблем с едната ръка. Заведох го да му направят ТФЕ и се видя, че е преживял съдов инцидент в мозъка, като това се е случило перинатално. Причина никой не може да ми каже категорично, но вероятно лошият кръвоток има връзка. Пуснах и допълнителни генетични за тромбофилия, но генетикът ми каза, че според нея причината за случилото се не е там, макар че съм хетерозигот по един високорисков показател (носителство на алел +505G в TAFI). Генетикът ми препоръча при следваща бременност да направя имунологични. Сега искаме второ дете и пак сме се насочили към инсеминация, обаче не знам преди нея ли да ги направя, или при настъпване на евентуална бременност. Имунологичните само към настъпване на бременност ли имат отношение, или могат да окажат въздействие и в хода на бременността?
Виж целия пост
# 331
Нали ви казах , че само имунологични са 350, после цитологичните Х 130 на двамата, серологични по 95 и 115, спермограма, посявка, вагинален секрет, цервикален, цитонамазка. ....кръвни групи .....
Имат списък
Разликата в цените е сериозна... само за пример: В Ню лайф серологичните изследвания са 73лв за мъжа и 86лв за жената, спермограмата е 80лв...
Така се получава тази драстична разлика..
Виж целия пост
# 332
Така е . Чета коментари за имунологични по 250/60 лв 🙄 но всеки си определя цената.
СГ мин година в Ню Лайф ни струваше 100 лв. с Крюгер
Намалена ли е ?
Виж целия пост
# 333
Лив, най-вероятно има значение цена с или без консултация.
Виж целия пост
# 334
Така е . Чета коментари за имунологични по 250/60 лв 🙄 но всеки си определя цената.
СГ мин година в Ню Лайф ни струваше 100 лв. с Крюгер
Намалена ли е ?
ние с мъжа ли посещаваме клиниката от 2 години, аз не помня да е била 100лв... може би и нещо друго сте правили и за това да е такава цената която сте платили, незнам.
Виж целия пост
# 335
Преди да дадем еякуланта имахме разговор с  Даскалова  ☺
Оставихме пробата и ни казаха 100 лв.  
Ще се мъча да си спомня какво пишеше на касовата, но по памет имаше 2 суми от 60 и 40 лв 😉

Ема, освен този разговор да го водят консултация 🤔 той не е ли задължителен, ние не правим СГ всеки ден , че да знаем Simple Smile

На фона на някой суми 20 лв са нищо , но от тук 20 , от там 10 и се събират Sad
Виж целия пост
# 336
60 лв ти е спермограмата и 40 консултацията след това. Хайде да не издребняваме. Да оставим настрана тези дребни разлики, важното е накрая да имаме живи и здрави бебета, независимо в коя клиника...
Виж целия пост
# 337
Не издребнявам 🤔 преди година сме правили СГ и ми стана любопитно за цената.  

Ние консултация след това нямахме!!!

(Ако обяснението къде е стаята, контейнерчето, тв, вц и т.н е консултация 😃.....Значи сме "имали ")
Тръгнахме си и резултатите получих на пощата 😉


П.п. За някой тези 20 лв може да не са проблем или 40 ....но има хора които броят всяко левче и спестяват за предварителните или ако се самофинансират. Хубаво е , че се разбра за разликата.
Виж целия пост
# 338
сега и на мен ми стана интересно...
Live_Love, вие пациенти на клиниката ли бяхте или пациенти на сем. Даскалови? Защото настина е имало такава такса от 40 лева за консултация при Даскалова, но така както го описваш това въобще не ми прилича на консултация...
И 20 лева са си 20 лева... , кой на кого ги дава?
Виж целия пост
# 339
Jully75, нз как да ти отговоря. Просто направихме 1 СГ Simple Smile

Повече не сме ходили там , но поради други причини.  Няма общо с цени, лекари и т.н
Тръгнахме в друга посока , други изследвания и манипулации  и така не  отидох повече там.

Какви са цените на имунологичните там?
Виж целия пост
# 340
ами незнам, аз не съм правила...
Виж целия пост
# 341
Ливче, аз не казвам за теб, че издребняваш, друго визирах. За съжаление вие не сте си получили консултацията, не знам какво сте се разбрали, може би сте бързали или те не са ви обяснили, но това е цената и за консултация и тя няма нищо общо с предварителния разговор.
Виж целия пост
# 342
Ок , Ема , разбрахме се ✌
Хванах се вече и няма да мърдам много 🙄въпреки , че имам време да мисля до февруари ...ама съмнявам се , че ще измисля по-Добър вариант на този етап.
 
Виж целия пост
# 343
Дами таксата е 40лв понеже след получаване на резултата влизате и разговаряте с нея Simple Smile поне при нас беше така може би 1 час говорихме и накрая питахме трябвали да платим за консултацията и ни казаха че вече сме платили Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Някой след скорошно инсе,да сподели как се процедира...ще се подготвяме за това...от днес съм в МЦ и понед трябва да отида.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия