Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 515
  • 755
# 210
Знам..питам напр.за микробиология.Къде я носят?Само да не е Писанец!
Виж целия пост
# 211
Там мисля че беше,когато посещавах клиниката.
Виж целия пост
# 212
Може ли повече инфо за кнсеминациите там?
Др.Петрова работи с касата,нали?
Знаете ли къде носят материала за изс!ддване?там няма лаболатория..?

С информация за инсеминациите не мога да съм ти полезна, защото не съм правила там. Нашата спермограма а прави доц. Димитров в Ню Лайф. Др. Петрова работи със здравна каса. Кръвните изследвания ни ги взеха в самата клиника, но го носят в Писанец.
Виж целия пост
# 213
Mystik, никой не те задължава да пуснеш там МБ, можеш да я занесеш където пожелаеш. Те просто искат да имаш направена такава.
Виж целия пост
# 214
Да,но щеше да е по-удобно да си имат там и то читава,та не се разхожда човек.
Знаете ли за кога записва др.Петрова?Т.е колко се чака?
Виж целия пост
# 215
Чака се 2-3 седмици, преди 2 дена записваха за средата на юни.
Виж целия пост
# 216
Може ли повече инфо за кнсеминациите там?
Др.Петрова работи с касата,нали?
Знаете ли къде носят материала за изс!ддване?там няма лаболатория..?
През 2015г. правих там инсеминация, но бях при друг лекар, така че за МБ нищо не мога да кажа. Спермограмата се прави в клиниката. Трябва да ти дадат списък със задължителните изследвания, необходими за процедурата. Ембриолозите са добри.
Виж целия пост
# 217
Здравейте всички, искам да попитам и за още малко информация - Ембриолизите. За Др. Даскалова много такава има в интернет и из пловдивчанки:)))
Но за Доц. Димитров от Ню Лайф какво може да се каже? Разглеждах екипа в сайта им...
Благодаря!
Виж целия пост
# 218
Здравейте всички, искам да попитам и за още малко информация - Ембриолизите. За Др. Даскалова много такава има в интернет и из пловдивчанки:)))
Но за Доц. Димитров от Ню Лайф какво може да се каже? Разглеждах екипа в сайта им...
Благодаря!

Доц. Димитров беше нашият ембриолог. Мъжът ми е със завишен вискозитет, което налага обработка на материала. Дори ни бяха предупредили, че може и да не се проведе процедурата, ако в деня на инсеминацията не успеят да извлекат достатъчно, но нещата се получиха и забременях. След инсеминацията доц. Димитров ни обясни всичко подробно. Дадоха ни и разширен спермален анализ, в който бяха посочени резултатите преди и след обработката.
Виж целия пост
# 219
Никъде в сайта не видях цени , някой да ме ориентира за цени на ИКСИ и донорси яйцеклетки?
Виж целия пост
# 220
Никъде в сайта не видях цени , някой да ме ориентира за цени на ИКСИ и донорси яйцеклетки?

Да, няма цени в сайта. И аз не съм виждала. Аз ИКСИ там не съм правила, но чух че имат пакетна цена за цялата процедура. Не ти пречи да звъннеш и да провериш. Аз мога да дам информация за донорската програма, защото минах по този път.
Виж целия пост
# 221
Jully75,много ще ми помогнеш ако ми дадеш инфо за донорската програма
Виж целия пост
# 222
Докторската програма е добре организирана и стриктна. Донорът си го избирах по каталог - кръвна група, цвят на очи, коса, кожа...имаше генетични изследвания .. всичко необходимо, даже снимки в детска възраст. Чаках около 2 месеца.
Въпреки това обаче всеки случай си е индивидуален.
 Аз не мога да дам пълна информация, знам само това което касае нашия случай. Можем да пишем на лично съобщение ако искаш. Но според мен една среща разговор с човек от клиниката ще е най добре и това не ви задължава с нищо.
Късмет!
Виж целия пост
# 223
Jully75 може ли да ми пишеш на лични относно донорската програма. Аз съм в друга клиника, за около 8-9 месеца ми намериха донор. Имам 2 опита с оплодените яйцеклетки. Трансферирани на 5 ден стадий бластоцит но и двата са неуспешни. Имам още 3 ембриона и край....
Виж целия пост
# 224
Момичета,ако някоя от вас е близо  до Бургас, в събота от 11ч в морско казино ще има ден на репредуктивното здраве и ще има представители на различни клиники които ще дават консултации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия