Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 154 515
  • 755
# 450
Jully75 най-вероятно не е било ИКСИ,но ще питам.Д-р Петрова още преди размразяването сметна и каза,че има достатъчно сперматозоиди.Точно затова мисля,че Puh4e трябва да направи една консултация.Защото морфологията и подвижността може да са ниски,но ако има голям брой сперматозоиди това компенсира другите две - т.е. след обработка има достатъчно материал.ММ има 278 млн.сперматозоиди,сметни 4% нормални колко прави - достатъчно за пет инвитро процедури Simple Smile
Аз обаче имам друг въпрос- Jully колко време си пила преднизолона и колко време си слага фраксипарин? Да уточня,че нямам доказана тромбофилия
преднизолон пих до 9та седмица на бременността,   фраксипарина ми го спраха 10тина дни след това. Но това е при моя случай. За всеки си е индивидуално и лекарят преценя кога и как!
Виж целия пост
# 451
На второ инвитро съм при д-р Петрова и дтес ми е 15 дин след трансфер,  вчера направих лентов тест но не с първата урина и е отрицателен в понеделник съм на кръвен тест.  Направо психичиски не издържам вече......
Виж целия пост
# 452
anaaa, няма значение с коя урина е.  Показва си +  ако го има.
Дано все пак да е заради нея , но ме съмнява Sad
Не се предавай. Трябва да стигнете крайната цел!
Късмет 🍀
Виж целия пост
# 453
преднизолон пих до 9та седмица на бременността,   фраксипарина ми го спраха 10тина дни след това. Но това е при моя случай. За всеки си е индивидуално и лекарят преценя кога и как!
Да, разбира се,че лекаря преценя,тук едва ли някой ще започне да си изписва и да си спира сам лекарствата.Но вероятно и в твоя случай тези лекарства са изписани профилактично, така че долу горе има място за сравнение. Аз питам защото се притеснявам как ще слагаме фраксипарин- имам адски гъдел на корема, страх ме е да не мръдна без да искам.Досега не съм слагала,чета че може и на други места да се бие и утре ще питам сестрата
Виж целия пост
# 454
Здравейте и от мен ,   първо инвитро  при  Петрова страхотен човек   само  да вметна . в понеделник ще правя кръвен тест  пада се 18 ден  който ще покаже  крайният резултат от отрицателно чхг . .  на 11 ден правих  кръвен тест  след обилно кървене резултат 2,55 напълно отрицателен .   успех  на всички  ви  момичета  . някой знае ли колко време се чака кръвен тест в клиниката ?
Виж целия пост
# 455
Eli и аз съм при Д-р Петрова и в понеделник съм на кръвен 17 ден.  Успех на теста.
Виж целия пост
# 456
Eli и аз съм при Д-р Петрова и в понеделник съм на кръвен 17 ден.  Успех на теста.
благодаря но надали ще  е положителен няма как да е . но на теб ти пожелавам да е  положителен ...
Виж целия пост
# 457
Момичета, пожелавам ви успех. Не знам в клиниката колко време отнема теста, но ако отидете сутринта в Писанец, до преди обяд ще е готов.
Виж целия пост
# 458
Успех момичета , на мен вчера ми беше трансфера, започва чакането!
Виж целия пост
# 459
Успех, момичета. С надежда чакам времето, когато и аз ще напиша тези думи.  Засега чакам цикъл, за да тръгнем и ние по нашият път.
Виж целия пост
# 460
Ще дойде и твоя ред и аз бях нетърпелива!
Виж целия пост
# 461
Успех момичета , на мен вчера ми беше трансфера, започва чакането!
veni  успех и се пази  .пожелавам ти да видиш най красивите две чертички , и след това най прекрасните девет месеца да изкараш  успеххх огромен . Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 462
Благодаря много Ели:blush:
Виж целия пост
# 463
И при мен всичко мина спокойно, без проблеми. Трансферирахме 2 ембриона, останалите 5 замразихме. Сега трябва да се въоръжа с търпение 14 дни...
Belalli при теб как се развиха нещата?
Виж целия пост
# 464
Тъкмо се прибрахме, изпих всички хапчета, ММ ме бодна с фраксипарина и лежа.Осем перфектни имам, първо ембриолога каза че връщаме две.Аз после леко на майтап питах д-р Петрова защо съм с две и като провери качеството каза,че ако искам ще ми върне едно.Аз естествено исках, все пак забременяването е само част от всичко,после трябва да мисля за износване и раждане на здрави бебоци.Затова рискувах с едно,с уговорката ако не станат нещата следващия път да върнем две.Моля се следващия път да е след минимум 9 месеца Simple Smile Тест след 16 дни.... Много ти стискам палци kevi_lina и на всички останали в процедура и след трансфер.Очаквам само хубави коледни новини
Между другото съм безкрайно щастлива,че д-р Петрова ми прави трансфера и вярвам,че ще ми донесе късмет Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия