само пиши като оздравеете.
космонавт от кокетната го поръчах. Много е готин и пухен отвътре.
Нашата я избрахме само защото ни е близо, и общо взето само за имунизации и документация я използваме, нищо не ни обясвява
Дайте съвет за някой хубав крем за стягане, ако въобще имат ефект.
само пиши като оздравеете. 

- а сега ще ме карате да правя у нас - ама ме мързи че то са ябълки, мед, понякога мятам и някоя мандаринка - ммммм утре ще се пие греяно вино. В тоя ред на мисли са пуснали в ЛИдл - някакво вино за правене на греяно - мисля да го пробвам
Дайте съвет за някой хубав крем за стягане, ако въобще имат ефект. 
Аз съм мама на бебе Лилиа , първо детенце ми е. Родих я на 15.07. По време на цялата со бременност и сега следя темите тук и това е май най полезния сайт за мен. Много блгодаря на 1905vv за полезната инфо за захранването. Копирах си я да я изчета и осмисля
чв е трудно като е за първи път.


.
. И да направиш едно кръгче на Клептуза и за мен 

Имай предвид обаче, че трябва да изтриеш снимката максимум до утре по това време, защото 24 часа след публикуване на поста не могат да се правят повече редакции.
Препоръчани теми