.

Жалко, че май реалността ни е по-скоро такава и това не е просто случайност или изключение.. За мен ти си нормалната.
. Ако някога ме хванете в излияние за трето, някой да ми каже : не, не искаш, наистина"




няма такава болка,но изтръпването на пръстите ме плаши
на маймуни ни направи,на път не можем да тръгнем.
мн е смешен.





. Аз успях да разредя на 4 часа (минимум
) и от тогава ми прави и по-дълга нощна. Изключая снощи де
. Аз успях да разредя на 4 часа (минимум
) и от тогава ми прави и по-дълга нощна. Изключая снощи де
Днес си беше достааааа студеничко, ама не пропуснахме разходка. Ще вадя обаче шубата от гардероба.

не съм чела из нета за симптомите, да не се филмирам още повече, но май ще направим едно частно посещение. Деа откакто се е родила има неспокоен сън, случи се в последните няколко дни да се изпотява по време на кърмене и като гледам и нашите очички синеят, дано е само съвпадение, само това ми липсва сега.
) и от тогава ми прави и по-дълга нощна. Изключая снощи де

Аз да и да ви кажа, бях най-младата в отбора и с най-пукащите кокали. Всичките бабички направиха свещ, само аз не посмях, щото нали ме боли гръбнака, та да не остана на място. 
лека нощ от мен, пожелавам ни да спим тази нощ
Препоръчани теми