. Все пак си казвам, че ще дойде времето да ги сваля след като спра да кърмя. Сега не смея. Коремни преси не правя, просто защото нямам време, а и на пода е изключено, че кръста ми здраво ме боли.Стрии имам и си ги мажа
А преди като си хапне в 19ч и правеше пауза до 2 или 3 часа, когато хапне и пак чак в 6-7 часа. Пробвах да и дам биберон, но го бута с езика и не мога да и го пъхна в устата, колкото и да се опитвам. Шише с вода изключено - лапа биберона и плюе веднага също.
. Помислих, че ще срути детето на земята
Иначе нито ми отварят, нито ме пускат някъде с предимство, но свикнах. А колкото до клошарката, на която Бебе 2 е купила супа. Веднъж мой съсед купи на едно дете, което просеше, кифла. То я хвърли в коша и каза, че искало пари. От тогава не се вманиачавам да ги съжалявам, просто от време на време давам по някоя стотинка или левче, каквото имам в джоба като дребни.
След първото раждане пазих диети, свалих доста, после се върнаха със скоростта на светлината. Сега бих се радвала и 65 да съм, че даже и 70, ама... че съм и мързелива, що се отнася до упражнения, а и сладко обичам да похапвам. Май скоро няма да стане
Аз съм най-мързеливото същество на света, мразя всичко, свързано със спорта и физическото натоварване, вкл. и планински преходи
За ужас на вуйчо ми, който е треньор по лека атлетика и на братовчед ми, завалийката е голяма надежда в тройния скок. Никакъв смисъл не виждам в спорта, нито пък някакво удоволствие ми носи. Много мразим напразните усилия от както съм се родила 

Аз да и да ви кажа, бях най-младата в отбора и с най-пукащите кокали. Всичките бабички направиха свещ, само аз не посмях, щото нали ме боли гръбнака, та да не остана на място. 


). А така коремчето се регулира на новото количество храна и всичко е ток и жица 
. То не са бричове, не са целулити....за целио китайски народ има
Явно му е по-добре по малко, но по-често.
Явно му е по-добре по малко, но по-често.
. Не знам вече. Аз установих че съм давала манджа при всяко по-сериозно мрънкане. Мрън, гледам часовника и оооо, то почти 3 часа минали, значи си гладна... Пък сега мрън и почвам да го мисля- топло, студено, сън, желание за игра, разходка...И докато го измисля, то станали 4 часа

Иде ми да фана гората...........
Препоръчани теми