Моят мъник тази нощ пак става през час, през два. Половината пъти нещо го болеше(не знам какво?!!!!!?), другото си беше от глад. Забелязвам, че предимног ми дъвче зърното, обаче. Явно търси успокоение..уффф ужас. 

. То не са бричове, не са целулити....за целио китайски народ има
И то не само заради фигурата, ами ме зарежда, имам повече тонус, чувствам се по-здрава и щастлива.
. Аз да си кажа за килограмите срам несрам имам около 20 излишни вече
. Ама много съм несериозна
иначе имам си у нас кросренажор . ама все ме ловят ето тия диети и не устисквам 

Сега с кърменето диета не мога да започна, че веднага ми намаля кърмата, за спорт все не мога да се организирам вкъщи, че за фитнес или водна аеробика пък бебо няма кой да го гледа... Абе ще се отслабне, не е мисията невъзможна, но си трябва време. Определено обаче е супер депресиращо като няма какво да облечеш и си ходиш само с едни и същи дрехи, че нищо друго не ти става. Желание да пазарувам също ми липсва

.
ммммм....
Многооо рядко да се наяде, да ме погледа умно и пак да засуче колкото да заспи. Веднъж пробвах да го преместя и да пусна песнички - ми не заспа, само се изнерви супер много, но си правя, че от първия път няма да стане - пак ще се пробвам 
. Е как да не взема ми кажете, че те все едно ми проговориха ЕЛА НИ КУПИ
.
.
ами продължава диването на 3 часа да си плюска и само 1 хранене пропуска в 12 вечерта.
То в този студ аз ще замръзна, а какво остава за тях

. Трудно е само началото ако съм излязла от форма, както е сега. После, като вляза в ритъм ми става като наркотик и се чувствам зле ако пропускам. Виж обаче, упражнения вкъщи не мога да правя, та и затова ми тежи толкова, че не мога да ходя на зала. Фитнесът също го недолюбвам
.
. И тя все на гърда заспиваше, така че Мрс Равен, не мога да ти помогна със съвет за отучване. Знам само, че при отбиването става по-сложно, защото бебето като е свикнало само на гърда да заспива, не може да осъзнае че му се спи и се изнервя. Сега Катето я приспивам според зависи - ако и хвана момента, заспива в кошарата с бибка, също и вечер с пижамата сякаш си знае и бързо отнася. Най-трудно ми е следобед-вечер, когато все е една мрънклива, та тогава или на гърда и с носене я приспивам.Препоръчани теми