Искам да кажа ... (10)_10.11-16.11

  • 49 423
  • 1 227
# 960
Кобрата дори и да не бие, ще има "утешителна"
награда -  1 милион и нещо евро.  Flutter
Така че не го мисля...
Виж целия пост
# 961
Не съм запозната с историята на това момиченце Крисия, но смятам, че ще побъркат детето. Дано поне победи след цялата тази истерия.
Виж целия пост
# 962
И ние чакаме боксовият мач с нетърпение.
Страшно много ми се иска Кубрат да победи. Направо тръпна.
Не съм гледала бокс отдавна, бивш спортист съм и знам, че по-добрият трябва да победи. Но умирам от желание това да е Кубрат.
Виж целия пост
# 963
А Крисия от колко е (и къде)  Crazy

Виж целия пост
# 964
Ако я закъсате с уосаби (или по-точно с подобието му), пийте нещо - минава веднага. Мого обичам, ям го с всякакво месо, но понякога не си преценявам силите.  Crazy
Относно възрастта за гледане на бокс - бих разрешила на коя да е възраст, стига да му е интересно. Като си знам лапетата - ще гледат пет минути и ще започнат да се разсейват с друго.
Виж целия пост
# 965
Готин герой е Джак Ричър. Филмът не ми хареса. Не само защото Том Круз няма нищо общо с персонажа. Слаб филм е просто. И доста скучен на моменти.
Виж целия пост
# 966
Прекрасно дете е Крисия, момчетата пианисти също разкошни,  но за съжаление клипът не ми хареса. Детска песен, пее се за деца,  а видеото като на Планета..
Виж целия пост
# 967
А Крисия от колко е (и къде)  Crazy
По БНТ от 20.00 ч.
Виж целия пост
# 968
Лиляна, мен това ми излезе в абв-то -
Напълно съм съгласна с valerie. Много ми е излишна цялата шумотевица около това дете.  Игнорирам я упорито.
Виж целия пост
# 969

Мерси  Hug

Сега си говорихме с мъжа ми, казах му да извика братовчедите му на вечеря и да поговорим с тях, защото момчетата не тръгват по добър път. Бунтуват се срещу техните. Момчетата са в пубертета, никой не го еня, а иначе са добри деца, хубави. Сега звънна свекърва ми, малкият е цъфнал на вратата й, искал да остане уикенда, избягал е от вкъщи. Никой май не е забелязал  Rolling Eyes  Не ги разбирам тия хора и това си е  Sad
Виж целия пост
# 970
Тази вечер сблъсъкът между Кубрат Пулев и Владимир Кличко ще бъде излъчван пряко в ефира на Нова Телевизия, RTL, Eurosport и HBO в около 23:00ч българско време.
Отиваме в комшията на хапване и пийване и стискаме палци Кобрата да победи. Това наистина ще бъзе прекрасно.

Крисия и аз няма да я гледам, най-малкото така или иначе не може да гласуваме за нея...
Виж целия пост
# 971
Aнтигона, Ванини, благодаря за споделеното относно телефоните  Grinning Ще видим какво ще избера  Grinning

Ванини, на теб искрено желая успех и стискам палци всичко да мине по вода  Hug

Чисто интуитивно мисля, че Кубрат няма да победи.Дано греша. И ние ще гледаме по тв-то.
Мър, братовчедите вече са изтървали децата, но все пак трябва да се направи всичко възможно да се поговори с тях и да се вразумят.
Виж целия пост
# 972
Антигона, аз от телефони може да не разбирам, но от договорно право поназнайвам това-онова, та в описания от теб случай не мога да схвана причината въпросният дефект да не се покрива от гаранционната или рекламационната отговорност? На първо четене ми се струва, че става въпрос за недостатъци, проявили се в периода на гаранцията. Така че без значение дали за съществували преди това и само са се проявили по-късно или са възникнали след закупуването, все си подлежи на обезщетение/отстраняване. Според мен е по-важно да знаем и да си търсим правата като потребители, вместо преди покупка да правим рисърч на пазара кое дава най-малко дефекти и да се молим да не ни се падне точно на нас  свирката без топче Simple Smile

Хахах, Янечек, самата загадъчност съм, нали Laughing Книгата не я казах, защото съм сигурна повечето са я чели още като тийнове, стара е - "1987". Имам бегъл спомен да съм я попрехвърляла някога, но сега я чета с очите на зрял човек и отношението ми е съвсем различно. Наистина съм впечатлена.

Супата е тази - http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D1%83%D0%BF%D0%B0
Аз се заинтригувах от карамфила в свинското. Стана наистина...екзоточна Grinning

Крисия е едно наистина талантливо дете. Не знам нищо за нея, но я случах преди един мач на Лудогорец, пя на стадиона и се разревах като магаре Embarassed Много ме разчувства. Музиката има такова въздействие върху мен - първа степен - запявам и аз, втора - настръхвам цялата, трета - рева. Не са много изпълнителите, които могат да ме докарат до трета степен.
Виж целия пост
# 973
*Smilка*, той всъщност с децата ще поговори, иначе с вуйчо му и вуйна му смисъл няма  Peace

belinda,а точно трета степен ме докарва това дете, въпреки, че не й следя творчеството сега за първи път чух песента!
Виж целия пост
# 974
Момичета, някой ползва ли hbogo и ако да - да ми каже при него работи ли, защото при мен заби преди 2 часа и ужасно ме дразни?!

Крисия пее в момента. Изумителен глас...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия