Великобритания - тема 55 Есенно - Коледна

  • 65 517
  • 731
# 375
Напълно е възможно, но не знам как да се отпусна... Самата работа ми доставя удоволствие, но стане ли време за връщане на ресто все едно е мозъчна хирургия, толкова го мисля... Ще ми се никой да не плащаше кеш. Simple Smile

Релаксирам сега. Говоря с приятелки във Фейсбук, припявам си песен, която се казва Don't Put Dirt On My Grave Just Yet, лежа си, понеже получих най ужасния крамп в крака, който някога съм получавала, мускула още е твърд и безкрайно болезнен три часа по късно, даже до тоалетната не ми се става да ида, понеже боли колкото си искаш... Шегувах се със съквартиранта, че утре ще ходя на работа с една обувка на висок ток, понеже така си ходя, на пръсти с единия крак... Той умря да се смее, забрави че е гладен даже, само седи и ми се подиграва на походката. Simple Smile Пробвах един чифт гащи след банята... Всичкото ми бельо е в някакви светли, розови, коралови, сини цветове, и не върви да го пусна в пералнята с черните дрехи за работа, та си купих още няколко чифта тъмни, да имам поне по два на ден. Да се възползвам от десетте процента отстъпка, докато мога. В абсолютен denial съм, ако някой не е забелязал. Simple Smile

Поздрав, по темата:
https://www.youtube.com/watch?v=03RHq3IV-b8
Виж целия пост
# 376
МГМ, пий някаква добавка с магнезий - успокоява и нервите, предпазва и от крампи. Съвсем сериозно.
Виж целия пост
# 377
Тъкмо гледах какво да си взема с магнезий, дали добавка или примерно банани, ядки, такива неща. Simple Smile По принцип като стане така, скачам от леглото и като стъпя на крака, обикновено се отпуска... Този път обаче бях завита с одеалото (нали разказвах за двойната завивка на единичното легло, която е като облак), с компютъра отгоре ми, нямаше как да хвърля компютъра, а и се омотах в завивката и мина повече време преди да успея да стъпя, може би затова толкова ме заболя, но за пръв път пищя и рева от такава болка, добре, че нямаше кой да ме види Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Ох, и аз си страдам от крампи, казват и вода да се пие.
Да се похваля, прелетях през Лондон и успях да отметна дори няколко мечока  Wink Първо само The Mayor видяхме и търчахме да хванем влака с един колега. Обаче засякохме на бариерите, шефът ни взел оф пик билети  Crazy Служител на гарата ни съжали, започна да ни успокоява и ни посъветва да видим и мечока Падингтън на съседния перон, докато чакаме. На мен само това ми дай, като тръгнах, колегата уж спортува, колоездач и по маратони ходи, едвам ме настигаше  Laughing Ето го и резултата тук  Heart Eyes
Виж целия пост
# 379
Здравейте,
Извинявам се предварително,ако пост-ът ми не е публикуван  на правилното място и в правилната тема,но просто не успях да намеря друга актуална тема...Имам нужда от малко помощ свързана с информация относно бременност,раждане и майчинство във Великобритания.Мога ли да се обърна конкретно към някоя от вас (лично),тъй като казусът ми е малко по-особен...?Благодаря и оставам в очакване-всяка информация ще ми бъде от полза.Още веднъж се извинявам,ако мнението ми не е за тук... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 380
Здравейте,
Извинявам се предварително,ако пост-ът ми не е публикуван  на правилното място и в правилната тема,но просто не успях да намеря друга актуална тема...Имам нужда от малко помощ свързана с информация относно бременност,раждане и майчинство във Великобритания.Мога ли да се обърна конкретно към някоя от вас (лично),тъй като казусът ми е малко по-особен...?Благодаря и оставам в очакване-всяка информация ще ми бъде от полза.Още веднъж се извинявам,ако мнението ми не е за тук... Rolling Eyes

Питай каквото те интересува? Ако знаем,ще ти помогнем.
Виж целия пост
# 381
Ситуацията при мен е следната:аз живея в БГ,а моят приятел в UK (Лондон),бременна съм в 8-ма г.с. и скоро се очертава да заживеем заедно в Лондон.Той е с британско гражданство,селф емплойд и има LTD.Изчетох доста мнения и съвети.Въпросите ми към вас са няколко:Как се процедира в нашата ситуация-ще имам ли право на безплатно медицинско обслужване и какво следва да направим(чисто формално)?От друга страна предполагам,че ГП ще даде необходимата информация за следенето на бременността и раждането?След раждането има ли някакъв вариант да получаваме майчинство според вас и какъв би бил той?
Виж целия пост
# 382
Mеrry много хубав този мечок и с различни шарки и багри.

Я кажете мами какво правят децата? Чакат ли Коледа? Подаръците готови ли са? Украсите, елхите?

Като вляза тук последните седмици е като приказката за "Приключенията на малката писанка-мърморанка в Огледалния свят на продавачките", нищо лошо ама дайте нещо по-различно ...

Още не сме сложили елхата, но предстои този уикенд, че нямат вече търпение и малко по Коледно да стане. От утре до 19, докато свърши училището имам 7 представления да посетя в училището и 5 различни костюми да направя  #Crazy. Един за sleepy shepard, един за снежен човек (почти е готов) и още три бг народни носии. Идеи за sleepy shepard, но не сложни?[/color]

Виж целия пост
# 383
Мечето е много яко, ще взема най-сетне да прочета книжките за Падингтън Simple Smile


Аз съм готова с подаръците и днес ще търся някаква кутия, за да пращам.

Тази година мисля да минем без елха, че с дете на година и 3 месеца, което само се чуди какво да пипне и разхвърля не си представям как ще ни оцелее елхата Simple Smile. Мъжът ми пък иска елха и нямаме консенсус по въпроса  Laughing

Иначе признавам си на дъщеря ми купихме само една книжка подарък, но просто бабите накупиха какво ли не, а и от другите близки има играчки подаръци  Laughing. Тя така или иначе ще получи един куп неща.

На мен ми е далечно да ми е коледно настроението още  Mr. Green, сигурно около 15 декември чак. Но пък и аз не се ентусиазирам по принцип чак толкова отрано за разни празници Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Не съм слагала елха още сигурно другата седмица ще я извадя. Габриел иска видео камера за Коледа, но не съм купила още. Чаках някое намаление да пуснат, но май няма да стане та ще се поръчва. Това ще са подаръците за тази година. От както миналата му казахме, че няма Санта ми е много айляк.  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Камелия, майчински получаваш само ако си работила преди да забременееш, както е и в България. Безплатно медицинско обслужване-ако ти си му съпруга със сигурност, ако не си-не знам дали може.
Виж целия пост
# 386
Момичета, януарските намаления важат ли и за техниката. Мъжът ми е харесал един лаптоп за дъщерята, но се чудя дали не е по-добре да изчакаме.
Виж целия пост
# 387
GI, мерси за напътствията от миналата седмица Simple Smile аз понеже ще си остана с едно, пък и то извади някои таланти Wink нямам против да организирам календара, и съм точно на етап, че след 25 години ама грам не ми се работи повече, но пусти сметки съм ги фиксирала едни големи... Ще се боря, няма как, най-много пак да помрънкам тук Wink

Коледното ми настроение дойде днес, че бях на концерт в училище, много добре се представиха децата, бяха репетирали повече от месец, пък и Year 2 бяха главните действащи лица и всички бяха толкова горди и щастливи, Grinning Детенце си украси сама елхата миналият уикенд, аз днес купих последния подарък, само трябва тайно да ги опаковам... Най-коледно обаче ще ми стане обаче когато знам, че съм в отпуск, качим се на самолета, после се отзовем в планината (дано да има повече сняг тази година), в хотела запалят камината в бара и сервират греяното вино  Sunglasses
Виж целия пост
# 388
Елха ще има и то истинска. Вече съм измислила как да барикадирам, за да не я докопа Филип, макар че ще е драма като иска, а не може да я събори.. Научих го да казва моля с езика на жестовете и сега милото си мисли, че всичко може, щом е казал 'моля'  Crazy


Идеи за sleepy shepard, но не сложни?[/color]

Едноцветна пижама, от горе измерваш друг цвят чаршаф и изразваш дупката, така че да е дълго като роба, пристягаш през кръста с усукан ширит или вълнен конец. На главата мяташ карирана tea towel и пристягаш пак със шнура. Може да ползваш и усучеш и остатъците от чаршафа. За гегата-картонените рула от тоалетна хартия или кухненска хартия. Нареждаш ги едно над друго, смачкваш да отнемешкухината, и увиваш с онова кафявото тиксо за колети, като пристягаш, за да е солидно. Много лесно така се получава и чупката. Крайният резултат е подобен:

Скрит текст:


k_lina,

Намаления има на всичко. Но не се знае дали точно този модел, който сте харесали, ще е част от тях. Но пък може да си изберете друг. Не се ограничавайте да гледате за лаптопи само в обичайните магазини за техника. М&S, Tesco и другите подобни имат понякога много добри оферти за доста добри машини.

Виж целия пост
# 389
GI, мерси за напътствията от миналата седмица Simple Smile аз понеже ще си остана с едно, пък и то извади някои таланти Wink

tzvetak чак напътствия не, просто исках да помогна, да не се впрягаш толкова, но щом просто си се оплакваш лошо няма Wink. Сега знам че неискаш да кажеш, че имам три дяца без таланти затова и писах по-горе колко са талантливи и изключителни  Laughing Laughing

Златната, много мерси лесно звучи по обяснението имам 1 седмица! Ще се пробвам да го измайсторя, нищо че не ми се съсипва чаршаф Rolling Eyes

Нана и моя най-голям от тази година не вярва в дядо Коледа ... тъжно. Пише писма заедно с по-малките ми деца, защото иска подаръци, а и му се иска да е истина. Но в Hogwards и Хари Потър вярва, иска му се да отиде да учи в магическото училище от догодина, ще чакаме писмо през лятото ако няма ще трябва да се примири че е Muggle Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия