Коремчето на мама се надува, а МАРТЕНЧЕТО вътре си лудува! - тема 4

  • 35 735
  • 747
# 210
За нормален преглед ли става дума или за ФМ? Аз точно за Чавеева исках час, чак за 5-ти януари ме записаха. Трябваше в 32 г.с. да е последната ФМ, а сега се пада в 33-та, надявам се да не е проблем. Но да,  напоследък се изумявам колко напред записват часове, в Токуда едвам се доредих за първата седмица на януари, а звънях средата на ноември.... #Crazy
Трябваше да си запиша час за женска консултация. Мисля да не правя 3тата морфология.  newsm78
Виж целия пост
# 211
За хемороидите доста помага и крем Pilex на himalaya, напълно билкова козметика, без странични ефекти.
Виж целия пост
# 212
момичета... колко от вас се разхождат всекидневно по 30-60 мин? ...
е не може да ме накарат да излезна ,самичка да меря улиците ,в тоя студ.... а все ми се повтаря,че трябва да се разхождам...
Виж целия пост
# 213
момичета... колко от вас се разхождат всекидневно по 30-60 мин? ...
е не може да ме накарат да излезна ,самичка да меря улиците ,в тоя студ.... а все ми се повтаря,че трябва да се разхождам...

На мен разходките ми се изразяват в това два пъти седмично да ида до университета и да се върна, т.е. по 30 мин. два пъти седмично  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 214
mami1991 хаха и аз съм така. Добре, че за момента има кой да ми върви по акъла и най-много ден да пропусна с разходка. Лошото е, че от януари ще трябва сама като кукувица да си обикалям  Joy
Виж целия пост
# 215
Аз сама си обикалям, даже свикнах вече Simple Smile Слушам музика и гледам поне час на ден да правя, че иначе ме хващат лудите  Thinking
Виж целия пост
# 216
И моята ФМ е в Щерев при д-р Чавеева. Имахме час за 29 декември, но ми се обадиха и го отмениха за 27-ми - тогава съм в края на 31, а и аз трябваше в 32 седмица да отида. Казаха, че докторката няма да е в клиниката.
Виж целия пост
# 217
А втората ФМ кога се прави,в 28 г.с. ли? Аз се обърках,понеже правих веднъж в 18 и веднъж в 23 г.с.,та сега вече не знам кога...   Laughing
Виж целия пост
# 218
Как ми е проблем това разхождане и на мене .Аз много искам да се разхождам дори и сама да бях щях да меря улиците ,ама с това малко дете къде да изкарам до  скоро я пазех ,че трябваше да и бият последната ваксина , която отлагахме  4 месеца. И сега след ваксината 1 седмица в нас да не вземе да лепне нещо ,че след имунизация имунитета спада и цяла седмица си седя в нас .Излизам само за кухнята на малката и до магазина и това е .
Е оплаках се .
А забравих да честитя новите придобивки на всички .Да си ги ползвате със здраве.
Виж целия пост
# 219
И аз много обичам да си обикалям, защото ми минава времето, пък и се раздвижвам, а сега според АГ трябва да почивам и лежа основно и да си кажа въобще не ми е добре. За човек дето е свикнал да се движи това е убийствено. Sad Бавно ми минава това време, само гледам часовника, броя дните до раждането и си казвам колко още време има.., абе много е кофти това положение но няма начин. Така съм се наплашила че не смея на 100 метра от нас да припна, да не говорим пък за пътувания. Мислех за Коледа да си отидем до нашите в провинцията, да прегледам нещата който ми трябват за бебето и да си ги взема, понеже там ми е всичко от каката (бебешко), а сега ще трябва майка ми да ми ги праща и подробно да и разяснявам кое ми трябва. Но можеше и по зле да е така че се успокоявам малко, някои жени лежат цяла бременност в болница все пак и се радвам че съм в къщи а не там. За момента не ме интересуват нито списъци, нито покупки. Само гледам да избутам успешно до края. До като не се видя в 8 месец нищо няма да купувам. Повечето неща ги имам като цяло, трябват ми само още малко дрешки и козметика но това ми е за 1-2 часа работа. Този път няма да купувам на поразия както беше с дъщеря ми, никакви скъпи дрешки дето ще ги носи 2-3 месеца и сумати още не особено нужни неща.  Simple Smile Само да сме добре до края и всичко да мине успешно това ме интересува.
Виж целия пост
# 220
Здравейте! Мен ми е много мързеливо. Ходя на лекции за бременни и така се мобилизирам да излезна от нас, разхождам се до метрото, после малко в съответния МОЛ и времето минава. Поне 2 пъти седмично ходя в Панчарево на разходка - или около самото езеро, или в селото между хубавите къщи, или по някой от околните баири, това много зареждащо ми действа Simple Smile) Ако някой си търси компания, насреща съм.
Виж целия пост
# 221
Момичета, малко офф топик:

http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B … D0%98_421537.html

По-удобно е от други калкулатори из нета, защото инфото си е от НОИ и не се налага много писане Simple Smile
Виж целия пост
# 222
След 100 часа се свързах с регистратурата на Щерев - Моята лекарка я няма и само Чавеева преглежда, но нямало свободни часове. Явно на 15.12 ще ходя и ще чакам я някой да не дойде, я всички да минат  #2gunfire #Cussing out Яд ме е, че съм си платила пакет за проследяване, а реално ми се отказва по този начин нормален преглед. Все пак сме бременни-не болни в поликлиника!!!  newsm78
Сори за изказванията, но имах нужда да се оплача  Mr. Green

Хм, странно само Чавеева да преглежда, особено пък за ЖК. Аз днес си записах час за Ганева за 5-ти и имаше и други свободни...може нещо да са се объркали?
Виж целия пост
# 223
Здравейте на всички мами и от мен  Stop
Отдавна не съм се отчитала  Sick
Минаата седмица бях на ЖК, всичко с бебе е наред, 750 г. Една седмица отговаря назад.  Шава, мърда, рита, седалщно разположена. Днес се теглих, че ми е кантар ден +8 кг  #Cussing out Sick Mr. Green
Честит празник на който празнува   bouquet  bouquet
А за разходките минимум час на ден не ми мърда. Така или иначе, излизам всеки ден с детето и обикаляме площадките. Не знам достатъчно ли е, не е ли, но има някакво движение  Party

Много хубави покупки сте взели, честити покупки на всички Twisted Evil
Виж целия пост
# 224
Divache, втората ФМ е между 28 и 32г.с.

Онзи ден се мерих -  аз съм +6кг  Blush

Аз се разхождам по около 30-40мин всеки ден - имаме куче и го извеждаме вечер в един парк. А през деня ако изляза по центъра ми се събират още 30мин ходене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия