Бъдете здрави и щастливи!
Бъдете здрави и щастливи!
Вашите какво си хапнаха от гозбите ?
-mas:

Толкова му хареса,че ходи подир нас и отваряше уста за още.

Събуди се сутринта в 07,45 и заспа чак в 20,00. Никога не е правил така. Винаги си е поспивал на обяд за около 2 часа. Но явно от много емоции вчера не искаше да спи. Не плака,нито се сърди, но аз бях в шах
))


.
Нека срещаме повече добрина и човечност по пътя си! От коледната трапеза той наблегна най-вече на питката. Бях забравила да сложа паричка, мушнах я като се опече, но за съжаление като я разчупих, видях че е изпаднала в тавата
Какво ли означава това предсказание
Сили, спокойствие и късмет ти желая!
. Дано тия дни успеем да излезем с шейната
.Препоръчани теми