Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за обиколните кошари?
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
Какви са мненията за бебешките обиколки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за обиколните кошари?
-
Какво мислите за четенето в интернет и събирането на информация?
-
Какви са мненията за бебешките обиколки?
Мненията за бебешките обиколки варират. Някои майки ги харесват, защото създават уют и завършен вид, докато други смятат, че те са ненужни. Важно е да бъдете внимателни при използването им, тъй като могат да бъдат опасни за по-големите деца, които могат да ги използват за катерене и потенциално да причинят наранявания.
-
Какво е мнението за превантивното приемане на магнезиев препарат по време на бременност?
-
Какво е мнението за закупуването на помпа за кърма преди раждането?
Ние ще харесаме количката, но ще я купим след като родя, както направихме и първият път. Не е заради суеверия, а заради финанси и възможни изненади ...
Пък за дрешките сигурно ще трябва нещо връхно, въпреки че бебето ще е завито с одеалце или пелена. Аз имам едни поларени цели гащеризончета с качулки /подобни на ескимосче/ от баткото, понеже с него пък правихме първите разходки през есента.
.

Чувствам се много невежа на тема малки бебета 


