SUPERNATURAL: 200 episodes and counting

  • 28 002
  • 751
# 735
Интересно.
Чак довечера ще мога да го гледам, че малката не ме оставя на мира.  Whistling
Виж целия пост
# 736
Отдели си наистина време и възможност да гледаш спокойно - епизодът заслужава. В интерес на истината в началото ми вървеше някак мудно ли, не особено интересно ли, обаче втората половинааа Crazy ...
Виж целия пост
# 737
 Mr. Green втората половина....
Да наистина на спокойствие е най-добре, защото гледах Слийпито преди малко, а тя постоянно се въртеше да види какво гледам и задаваше куп въпроси. Нищо не разбрах и него пак трябва да си го изгледам отново. Половината мина на стоп кадър. ooooh!
Виж целия пост
# 738
Я да оспамя и тук Laughing .
Зарязах Sleepy Hollow на първи сезон. Има ли смисъл според теб да гледам втори? Например накуп, когато свърши. Така мисля да направя с Grimm, защото началото на този сезон мнооого ми доскуча Rolling Eyes и не продължих натам.
Виж целия пост
# 739
Grimm го гледай става интересно, случват се доста неочаквани неща. Вярвам, че ще се изненадаш.
Sleepy Hollow първите епизоди на втори сезон и на мен ми бяха скучни, но последните ми харесаха. Истината е, че според мен напредва доста бавно.  Peace Но, ако решиш да го гледаш на куп смятам, че ще ти бъде интересно. Икабод е уникален, страшно харесвам персонажа му. Развиха се доста сюжетни линии. В центъра на втори сезон след
Скрит текст:
като "убиха" Молох е завръщането на Хенри и Ървинг.
Виж целия пост
# 740
И аз ще се опитам днес да изгледам 2-3 епизода назад  Hug
Виж целия пост
# 741
Ивекс (да използвам новия ник Hug ),
Благодаря ти   bouquet , ще гледам. За Sleepy Hollow, щом се мотае действието, наистина ще е най-добре наведнъж. А Grimm... Ех Confused ... Поне докъдето гледах, според мен действието някак забуксува - уж се случват неща, но със сигурност може и повече, мнооого повече. Имам предвид, че 'monster of the week'-епизодите се получават що-годе, цялостната нишка на сезона обаче ми убягва. Различно беше в първи, втори сезон. Ще дам още един шанс Peace . Последен.
Виж целия пост
# 742
Импалке  Hug
В последните няколко епизода се случват доста интересни неща, особено последния как завърши.  Mr. Green
Виж целия пост
# 743
Ох,докато зацепя за Слийпи Холоу ли говорите  hahaha
Виж целия пост
# 744
Като си гледаш само аватара, а не това, което пишем - така ще е.  Joy
Виж целия пост
# 745
Като си гледаш само аватара, а не това, което пишем - така ще е.  Joy
То остави ,ама и твоят загледах  Joy С тоя акцент ...  Crazy
Виж целия пост
# 746
 Joy Замотах се да намеря гифче, за да кажа същото.

Ние че оспамихме малко - оспамихме, ама на теб само



ти е в главата

Скрит текст:
Hug Hug Hug

PS. Отивам да пусна темата.
Виж целия пост
# 747
Те сега се е гътнала.  Joy
Виж целия пост
# 748
Ах,вие сладурките ми  Hug

Импалка ,нямаме търпение за темата.
Иначе да,само ТОЙ  е  Crazy

Хахах,Мистик,направо се сгънах  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 749
Гледай да не се огънеш, че кой ще въздиша по батко ти Дийн.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия