Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 174
  • 742
# 225
Елинка хайдеее чакаме те да се похвалиш  Hug

Нара кои книжки си взе, мило мое ненаситно за книжки другарче  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Ехааа, Елинка е поредната щастливка! Супер!

А така, Гигич, повторението и знанието   hahaha

Това ухо не е шега, не ми се вярва да боли от духане. Не го оставяйте без наблюдение/лечение.  Peace
Виж целия пост
# 227
Другарче Лофче , взех си :
"Сватовникът от Перигор" - Джулия Стюарт ( моята библиотекарка ми я изнамери  Party )
"Учителката по пиано" - Джанис Лий
"Изневяра" - Инджи Арал
"Живот след живота" - Александра Маринина
"Един изстрел" - Лий Чайлд
"Издирваният" - Лий Чайлд
"Щастливите хора четат и пият кафе" - Анес Мартен-Люган

Голямо затрупване с книги направих  Embarassed   Laughing  Жалко , че нямам отпуска да си стоя в къщи , да си чета книга , да пия кафе и да съм мноооого щастлива , както в последната книга от списъка  Laughing
Виж целия пост
# 228
Нара  smile3501 за книжките, за какво става въпрос в Изневяра? Такава книга от Инджи Арал не ми излиза в Гугъл  newsm78  Praynig

Миле, ще ти бъда благодарна за бухльо, макар, че едва ли ще го има тази година.

Елинка, снимки, снимки, снимки  newsm18

Аз украсих елхата, малко съм нервна поради разместване на разни планове, не е фатално, но се дразня така, а по принцип от снощи нещо се усещам нервна. Ще се поуспокоявам сега с книжка и направата на малко късмети.
Виж целия пост
# 229
Еха, Елинка, чакам с нетърпение подробен разказ и снимков материал Party!
Виж целия пост
# 230
Като каза районното, та се сетих, че ми изтича след месец шофьорската книжка и ще трябва и аз да го посетя.
хехехе, Елинка, тъкмо се канех да ти пиша тук - питай и чичко полицай дали няма пък да ти даде пакетче Crazy , и ти си го получила Joy Направо, толкова хубаво ми стана, като те видях в съобщението от Нели, паднах просто  Grinning  Hug На третото подаряване, ще ти дойда на крак  Joy Joy Joy Трябва да се запознаем с тебе, не е случайна тази работа  Heart Eyes
Миленце, честита годишнина на мама и тати ! Да са ти здрави и честити и дълго, дълго да ви се радват!   bouquet   bouquet Вестник "Доктор" викаш  Grinning ... "Отминали времена" ми харесва - богат език и описания, вплетени в разказа на истории и мъдрост... че и интересна като сюжет... още не съм стигнала края.
Вени, честит рожден ден на прекрасния момък!   bouquet
Лофче, ако не ти е проблем, погледни, много ще съм ти благодарна! Хич не ми се ще от случаен в продавалника да си купувам нещо ...
Хубав ден на всички ви  Heart Eyes
Виж целия пост
# 231
Дес , аз съм се объркала , "Вярност " е книгата  Embarassed  Извинявам се за грешката http://www.helikon.bg/books/127/-%D0%92%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%BE% … D0%B2_167259.html
Виж целия пост
# 232
 Миленце Hug,аз му капах капки и още тогава спря да го боли и след това не се е оплаквал...ще видим...
Ехаа, Елинка честито ти подаръче,чакаме снимки да видим Маришка с какво те е зарадвала...
Виж целия пост
# 233
Вени,честит празник на порасналия младеж   bouquet
Да те радва много!Успя ли да си откраднеш целувка тази сутрин от него... Grinning

Елинка,радост има и за теб днес !Чакам да се включиш като се успокоиш емоционално  Heart Eyes

Сега,аз да си призная каква смотла голяма съм.... ooooh!
Скрит текст:
Тази сутрин  реших да проверя номера на баркода на мойто другарче,за да видя къде е по трасето.Бъркам в дамската чанта и с ужас установих гафа който съм направила.....
Нали бързах като муле пред майка си в петък,сакън да не ме изпревари някой и бях с една спортна раничка,в която бях сложила шоколадите за моето другарче/да не ги строша като опаковам/
И в бързината,патката му с патка съм пропуснала да ги сложа в пакетчето на моето другарче.... Embarassed Embarassed Embarassed
Сраааам,голям срам.....знаех си аз,че нещо съм забравила,обаче така да оплескам нещата не предполагах..... ooooh! ooooh! ooooh!

Мило другарче мое,прости ми за глупоста... Praynig  
Не,че няма с какво да се почерпиш вътре,обаче баш най-сладкото съм забравила,моля те да ми простиш..... Praynig Praynig Praynig
Надявам се поне с книжката и другите дребни нещица успея да те зарадвам поне малко и да не изглеждам толкова лоша в очите ти.....  Cry
Не стига това,ами и обяснение с писмо ти написах,как знам какъв шоколад обичаш....ужас,ужас..място не мога да си намеря от срам.... Embarassed Embarassed Embarassed
Още веднъж моля за извинение мило другарче.....
Дано се включиш днес с радостна новина  Hug Hug Hug
Отивам да се скрия и няма да се показвам...... Tired
Тъй,като бързам така се получава..... Sad
Виж целия пост
# 234
Гиг  Peace , добра майчица си ти. Значи е имало нещо, дано не повтаря. И слагайте шапки. (как каканижа като свекървица). Напатихме се ние така с едно уше преди 2 години след вирус. Такава гной събра, тъпанчето й се пукна, докато лежеше и стенеше до мен, чак го чух как пука  Shocked. Брр, не искам и да си припомням!

Маришка  Hug , прекрасно е да съчетаваш съфорумец със звук, картина и образ след личния контакт! Много се радвам, че се запознахме!

Деси, ще видим какво може да се направи.  Peace Ти защо си напрегната? С нещо можем ли да помогнем?  Hug

Ейййй, Дев, браво бе, женааа!!!! Един шоколад не ми изпрати значи!!! Може ли такова нещо, егаси и излагацията!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 235
Ейййй, Дев, браво бе, женааа!!!! Един шоколад не ми изпрати значи!!! Може ли такова нещо, егаси и излагацията!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Моля те,недеееей..не издържам повече от срам и позор..... Weary smile3518 newsm45
Ужасно глупава постъпка от моя страна.... Banghead
Виж целия пост
# 236
Дев , моме златна , хич ама хич не се притеснявай , шоколад имам , и сникърс си купих така че....... я го дай по- спокойно , нищо фатално не е станало , няма да се убием за шоколад я .  Naughty   smile3503   Hug
Виж целия пост
# 237
Дев  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, да не съм ти аз наистина другарчето tiptoe ?

 newsm56   леле, шега, шега, гледай сега как те притесних!

Моля те, забрави шоколада и тревогите  Hug . Твоето другарче ще е най-щастливо, ако си го хапнеш с кеф, мислейки си за радостта, която ще му донесеш и без този шоколад.

Дай една прегръдка!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 238
Dev, край, опозорена си  hahaha

Вени, да ти е жив и здрав момъка и да имаш безброй поводи да се гордееш с него   bouquet
Миле, поздравления на родителите ти   bouquet

Моя пост от снощи стои самотен, ама не се чудете, не съм икукуригала (напълно), имаше рекламен пост преди него, явно модераторите са го махнали, за което им благодаря  Peace
Виж целия пост
# 239
Вени, да ти е здраво, щастливо и успешно момчето!  newsm59

Дев, споко, ще си сипя едно, за да не мисля за липсващия шоколад  Cry Laughing Hug

Елинка, честит подарък, чакаме подробности!  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия