Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 169
  • 742
# 240
Миле, няма реална причина да ми е такова настроението...викам сега на А., че от снощи ми е нещо напрегнато и изнервено и той ми вика: А, не е от снощи от 3-4...години е  smile3555
Виж целия пост
# 241
 Ето ме и мен, с първо включване за деня.   love001

 Ходих на лекар, чисто нова съм сега. Ухото ми е почистено, неприятна манипулация но пък нужна и полезна. Освен, че взех да чувам, сякаш и прогледнах. Какво патИло от едно ухо само.  ooooh! Благодаря, че ме мислите. Зори,
Скрит текст:
това, което си ми препоръчала, трябваше по-рано да ми го кажеш. Но ще е добре да го запомня, че сигурно пак ще ми се наложи да прибягвам до тази манипулация.

 Мария
, и днес мисля за теб. Що така?!  Heart EyesОт няколко дни те мисля, споменавам децата ти, каква ли е причината. Hug

 Ели, хайде, задоволи любопитството ни.  Hug
 
Миле, смях се с глас заради постъпката на баща ти. Голям зевзек, много ме радват такива хора. А ти със сигурност си наследила този щур характер от него. Много си жива, интересна, много ме кефиш.  Hug Да са здрави родителите ти, много години да ви радват!   bouquet

Миле, викаш, че Зори е моето другарче. Да ама, ако е така, трябва аз да получа последна подарък. Обаче аз имам едно усещане, че ще имам подарък още тази седмица. Да видим сега кой кого.  Whistling Whistling Whistling И пак -  Whistling!  Mr. Green

 Гигич,
дано да му мине час по-скоро ушенцето на цар Виктор. Че е толкова досадно да ти е некомфортно от ухо. Гушни го Вики!  Hug

Деси, като това бухалче май съм виждала сувенири. И си мисля дали не може мъж да му пробие дупка отгоре и да се сложи канап за закачане. Не е кой знае каква философия. Сега остана да видя бухалче като показаното в магазините. А ти недей троши нерви. Ако можеш, брой до 10, даже и до повече. Снощи това броене ме спаси да не се изкажа грубо в темата преди лягане. Значи има смисъл и от броенето,  и от помъдряването.  Peace

 Пак ще дойда, защото имам да казвам нещо на Венката.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 242
Дес , спокойно , давай по - ведро , не се задълбочавай с размисли . Всички жени на моменти сме изнервени , и на мен одеве шефа ми вика "Какво ти става бе , каква е тази нервност от теб" , как да му обясня че бях гладна като вълк и света ми е черен тогава  Laughing 

Нели , радвам се , че си добре  Hug
Виж целия пост
# 243
 
Вени, преди 14 години си отворила нов лист от календара и си започнала нова страница в живота си. Защото раждането на дете е като ново начало за всяка майка. Дано синът ти да осъзнава каква майка му се е паднала, ти си невероятен човек. Дано да наследи твоята човечност, тънкото ти чувство за хумор, любвеобилността ти. Пожелавам му да е здрав, да постига с лекота целите си, да е амбициран и да расте добър човек. Ти заслужаваш такова дете. Честит празник и на теб, миличка! Бъди щастлива! Обичам те!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

           
Виж целия пост
# 244
Ох, Нели, направо ме дрънна в душата, благодаря ти, блгадорая  Heart Eyes!
Надявам се да е така, това, което си написала, старая се да е така  Hug.

Благодаря на всички ви, момичета   bouquet! Страхотни сте!
Виж целия пост
# 245
Сладурани ненагледни! Толкова да ви обичам  и да ми е приятно сред вас!  Hug Hug Hug Едно такова хубаво ми е да си поглеждам темичката!!!

Венкаа, Честит ви празник у дома! Да ти е жив и здрав юнака, много късмет и успехи в живота му пожелавам! И настроивай се: занапред все така ще,,,, я те поканят , я не  smile3532

Милеее, да са ти живи и здрави вашите! Още много години заедно и вие покрай тях! Страхотен е баща ти! Разсмя ме Simple Smile
И благодаря за хубавите пожелания отправени към мен!

Нелии, радвам се, че днес ушето е по-добре! Съжалявам, че не помогнах по-рано!

Милеее, за да задоволя любопитството ти ще ти кажа, че Нелка ще получи подаръче от мен за Коледа ( ама то си е обещано още от лятната игра, когато тя искренно се зарадва на рокличката, която бях ушила за Нарчето ), така че обещаното си е обещано!!!  
За друго подаръче, ми не знам,,,там на който й е била на късмет, той да му мисли!!!

Кой, кой забрави да сложи шоколада, ааа Дев, еми виж сега какво душицо, аз нали ти казах, че съм си отяла на шоколад, с шоколад не мож ме съблазниш! Яжте си го на воля и хич не го мисли! Едно добро си направила - спестила си ни няколко килограма отгоре!

Някой забравих ли, ооо със сигурност! Айде после пак!

Елинкаааа, гони клиентите и снимаййййййй,,,,чакаме!
Виж целия пост
# 246



Милеее, за да задоволя любопитството ти ще ти кажа, че Нелка ще получи подаръче от мен за Коледа ( ама то си е обещано още от лятната игра, когато тя искренно се зарадва на рокличката, която бях ушила за Нарчето ), така че обещаното си е обещано!!!  




ЗориHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Недей се тормози с моите прищевки. Аз въздъхнах като видях рокличката на Нара, но не искам да те карам да правиш и за мен такава. Срамувам се сега.  Embarassed
Виж целия пост
# 247
Ей ме на, пак ида!  newsm68

Но не съм се успокоила и доброто настроение ще ме държи чак до Коледа!

Съжалявам, ама чак като се прибера от работа ще мога да снимам и да видите чудесата, които Мариша ми е спретнала! Такава красота, с толкова старание и любов е подбрано всичко! Нямам думи просто!

Мариша, ти си невероятна! Имаш чувство за усет, за естетика, обичаш да даваш!  newsm51

Какво по-хубаво начало за месеца от това - да разбереш, че някой е мислил за теб, избирал е с любов всяко нещо и е искал да те направи щастлив! Мариша е успяла по всички точки! Невероятно щастлива съм!

А аз въобще не я заподозрях, защото тя ми подарява в мартенската игра!

Ама аз явно съм си имала някакво вътрешно чувство, че днес ще е хубав денят, защото съм се накиприла с роклА и ботуши, а това го правя много рядко!

Мариша ми е избрала ето тази книжка с много хубава корица, дано и съдържанието също е такова:



Отивам да работя, след 17 часа очаквайте и снимки!
Виж целия пост
# 248
 Елииии, ЕлиHeart Eyes Как ми се иска да възкликна на глас. Ето, това е смисълът на играта, да изразиш благодарност, но да не намираш най-точните думи да го направиш. Представям си сега какво й е на Мариша, колко е щастлива и тя, че това, което е правила с любов, е получено с любов.
 
 Толкова ви обичам, момичета и се радвам, че съм част от вас!  Hug Hug Hug

 Не знаех, че Ели и Маришка вече имат допирни точки. Хм, съдба!
Виж целия пост
# 249
Нели, Мариша ми подарява в мартенската игра. Тогава ме изненада с един невероятен пъзел! Може би ще си спомниш!

Ох, днес само за себе си говоря! Забравих всички останали! Простете ми!  Embarassed

Нели, радвам се, че лекарят ти е помогнал!

Миле, честита годишнина на родителите ти! Да са ви живи и здрави и дълги години да са до вас!

Дев, как може така да се измъчваш за едни шоколади! Недей, моля ти се! Никой няма да се разсърди, сигурна съм!  Hug Hug Hug

Прегръдки за всички останали!
Виж целия пост
# 250
Хехе ,отново хубави емоции в темата!  Grinning
Елинка ,честито!  Simple Smile  Браво на Маришка,но след като вече я познавам лично,не се съмнявам в това,което си написала!  Peace
Нели,радвам се,че си добре! Hug Да те боли ухо е едно от най-неприятните неща за мен.  Peace
Миле,златее е ТМ!  Да са ти живи и здрави и мама и тате!   bouquet
Десии,и аз нещо съм напрегната тези дни,ей така без причина!  Rolling Eyes
Венкааа, да ти е живо и здраво порасналото момче! Да те слуша повече,да те ядосва по-малко,да е здрав и щастлив, и да прави това,което обича!   bouquet
А ти да сготвиш най-вкусната празнична вечеря!!! Hug
Виж целия пост
# 251
Миличка Венка, ЧРД на твоето момче! Да е жив и здрав, и да има късмет в живота! Честит празник и на теб! Бъди щастлива и горда мама!  newsm59

Рейнче, толкова много ме зарадва на срещата като ми донесе цели две книги на Токораз Исто - за мен беше неочаквано, тъй като не бях чела темата и много ме зарадва!  Hug Hug Hug

Много ми хареса срещата, момичета! Обичам вашата компания и всеки път ми е голямо удоволствие да съм с вас!  Hug Hug Hug

Дев, ако аз съм ти другарчето, никак не се тревожи, и аз като Зори съм се отяла на шоколади, така че хич не го мисли!  Hug Hug Hug

Мариетка, ще пробвам меденките, които си дала. Сърбят ме ръцете още довечера да ги направя.  Grinning

Миленце, на Андреевден сготвих "твоята манджа", получи се и се одобри у дома.  Grinning  Hug

Елинка, много се радвам на прекрасните ти емоции във връзка с готиния подарък от Маришка!  Hug

Виж целия пост
# 252
Вени,честит рожден ден на момченцето ти!Да е здрав и само да те радва.Нека сам да намери своя път и да го извърви без тръни.Много да те слуша и уважава!
Аз тази седмица вече пакетирам.И ще се постарая до края на седмицата да изпратя Hug
Дев,не се кахъри.Ако аз съм твоето другарче на всичко ще се радвам.Кво като няма шоколади Outta Joint
Упс,редакция.Елинка,честито ти подаръче. С нетърпение чакам снимките Hug
Кали,забравих вчера да пиша,че като гледах снимките Тони ми се стори пораснал и някак вече с по-зряло личице Heart EyesДушичка,другия път ще взема Марто Hug
Сега да ви разкажа какво се случва при мен
Скрит текст:
От известно време насам имаме въшки в групата.Обади се едно момиченце,после момченце,след това друго момченце.И нещата уж се успокоиха.Но в събота един татко ми даде сигнал,че щерка му има гниди.И аз днес като ме прихванаха та седнах на перваза на прозореца и един по един.7 деца с гниди.Ужас.Обадихме се на родителите,дойдоха и си взеха децата.Ама те викат ние се мажем,е хубаво де,ама чистите ли се?Не.С гребенче.Няма да стане така.Цялата ми група е въшлясала.Цирк.Лошото е че мед.сестри не виждат добре на светлината на лампите и аз като им ги показах на прозореца на дневната светлина вече успяха да ги видят.Та така.И аз се гледам всеки ден.ММ ми зяпа в главата.Такова чудо не е било.
Виж целия пост
# 253
Много тъпо и с негативно настроение ми започна работния ден   Confused Загубих мотивация и сега ще си вися при вас да се разведрявам. И ето - Елито сияе, Маришка толкова я е зарадвала  Heart Eyes Hug
Дев, не си го слагай на сърце. Сигурна съм, че твоето другарче ще прояви разбиране и ще бъде истински зарадвано и без шоколада.
Виж целия пост
# 254
Ох,Сливче,много е неприятно това с въшките. Confused Скоро гледах репортаж по телевизията ,че има бум на въшки по училищата. И мойта щерка каза,че ги проверяват,но много набързо. Ще взема да я поглдена и аз .  Peace
Кали,има и такива дни! Гуш!  Hug
Девче,ако аз съм твойто другаче,хич не го мисли.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия