Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 164
  • 742
# 330
lorenka, ''Когато ти се струва, че всичко около теб се обърква, това значи, че нещо хубаво търси място да влезе в живота ти!'' Далай Лама   action032
Само да кажа, че коледната свещ, която подарих а Елинка, е същата, като тази , която получих от Миленцето  Hug А кажете, няма ли телепатия.... само моята е червена, а а Елинка - бяла  Heart Eyes
Виж целия пост
# 331
Привет и от мен, сина на А. ни е на гости. Ходихме у свеки на вечеря, че при нас има един майстор и няма място тук за всички. Сега се лакирам  Crazy

Нели прати ми зелеве сарми /обожавам/

Мариета, ако постното ти зеУе е кисело идвам у вас....

Елинка, подаръците ти са прекрасни   bouquet
Виж целия пост
# 332
Сега ще се опитам да се отчета.

Миле след две седмици пак ще тропкаме. Искаше ми се да е по-начесто, ама нейсе.

Елинка честито подаръче! Аууу, страхотно е! Браво на Мариша!

Нели радвам се, че се разреши проблема с ухото и вече не те боли Hug

Лоренка горе главата момиче! След днешния отвратителен ден, те чакат седем прекрасни дни Hug
В книжарница ли работеше или се бъркам newsm78

Кали да те прегърна искам само Hug Иди нагушкай Тони и ще ти мине.

Ами това засега от мен. Отивам и аз да лягам, че две не виждам smile3524

Скрит текст:
Нели какво те е ядосало снощи в темата? Embarassed
Виж целия пост
# 333
Лоренка, горе главата. Важното е да си здрава!

Кали  Heart Eyes

Чакам утрешни подаръчета, шестото ми чувство ми казва, че ще има.
Виж целия пост
# 334
Добро утро  Hug

Влизам днес с леко по-добро настроение от вчера,за да споделя с вас хубав момент...
На този ден преди 5г. се в живота ми се появи моето малко Коледно чудо Мария  Heart Eyes
Една нестихваща емоция от любов и щастие,едно торнадо от енергия!
Моята сестричка също празнува днес рожден ден:двоен празник е за мен!
Черпя ви за тяхно здраве  Hug





За Кали и Лоренка  Hug Hug Hug
Дано днес денят ви е по-хубав от вчерашния!

И към моето другарче...пакетчето ти те чака...от вчера на обед  Hug
Днес тичай бързо ... Heart Eyes Hug


Имаме си още една рожденичка днес:
Деси,честит празник и на теб!
Много любов и споделени хубави мигове желая!

Виж целия пост
# 335
Другарче...  Embarassed дали днес няма да си имаш подаръче?  newsm78
Или лошата пощаджийка ти го е завряла на някой рафт и не ти го дава?
Или живееш толкоз далеч от мен, че му трябват три дни път с камили на жълтото кашонче, за да стигне до теб? newsm78
Едно шесто чувство ми подсказва обаче, че днес може и да долети птиче при теб...  Hug
--
Лоренка, наистина всяко зло е за добро, колкото и изтъркано да звучи. Имало е някаква причина да се случи така и тя скоро ще се разкрие, и нещо по-добро ще дойде. Така че горе главата и широка усмивка - непременно иде нещо чудесно!
--
Момичета, кафенце да ви е Simple Smile И аз пийвам моето и засядам да се трудя.
--
Дев, честито на Мария и не по-малко честито на теб; и на двете ви най-прекрасни пожелания и още по-прекрасни години заедно, докато съкровището все още расте и хубавее, а после на теб прекрасни години, докато наблюдаваш как нейният живот разцъфтява самостоятелно, а твоят цъфти ли цъфти... Wink  bouquet
Виж целия пост
# 336
Добро утро,


Девче, честит празник. Много да ви радва малката принцеса. Много здраве, щастие и безгрижно детство.

Десииииии, Честит рожден ден. Много здраве, лично щастие, професионални успехи и много пътешествия.

Гиговче, не го мисли, а в София иди. Кога ще имаш такъв хубав повод да ни посетиш.

Лоренка, всяко зло за добро. Когато Господ затваря за нас една врата, то е за да отвори нова, по-добра.  Peace


Хубав и успешен ден.


Другарче, ставам нетърпеливо  Mr. Green  
Виж целия пост
# 337
Честит празник, Дев! Да са живи и здрави твоите момичета. baloni
Виж целия пост
# 338
Честит рожден ден на нашата сладка Дес ! Да си ни жива и здрава , миличка , пожелавам ти късмета да е твой верен приятел , който винаги да е с теб , винаги да си обградена с много любов , всяко нещо което ти е на сърце да ти е в ръце и да запазиш тази твоя всеотдайност към хората. Весело празнуване днес !   bouquet   newsm59

Честит рожден ден на малката принцеса Мария . Дев , да ти е жива и здрава , да има едно незабравимо детство , много късмет да има в живота и винаги да е вашата най - голяма гордост !  Hug   nbirthday

Забравих да кажа Добро утро , наспинкахте ли се , поспаланки ?  Hug
Виж целия пост
# 339
ДДУ!

Днес пак е празник в нашата тема, страхотно начало на деня Hug

Девичка да са ти живи и здрави и двете рожденички и да ти носят много положителни емоции   bouquet

Деси  newsm59 Много здраве, щастие, голяма доза късмет и искрена любов ти желая.   bouquet

Тук днес пак вали, а трябва да ходя до пощата да пращам едни книжки  Rolling Eyes Другарче твоето подаръче е почти готово липсва само сладкото изкушение, но ще го спретна тези дни  Hug
Виж целия пост
# 340
Исе, прекрасен празник имате днес!
Честит Рожден Ден на Мария! Да е жива, здрава и все така прекрасна! Весело и безгрижно детство и много подаръци днес Hug
Честит празник и на теб!

За мен деня, в който е дала живот жената е по-голям празник от личния РД  Heart Eyes



Деси, Честит Рожден Ден и на теб!
Здраве, щастие и много любов в живота ти!
Виж целия пост
# 341
На малката Мария.Дев,да ти е жива и здрава!Радост да ви носи и много да ви слушка!Пожелавам й безгрижно детство и бъдещи отлични успех в училище!А на твоята сестричка много здраве,усмивки и позитивизъм!
Лоренка,понякога несгодите се струпват една след друга,но аз съм сигурна,че всичко е преодолимо.Не се ядосвай.Всичко ще се подреди накрая в желаната от теб посока.Горе главата и си гледай учението.Идват празници,студентски,коледни,новогодишни,не си разваляй настроението.
А аз как щях да пиша по нощите ooooh!
Скрит текст:
Вчера вечерта ме заболя зъб.И аз веднага се обадих на зъболекарката да ми запише час за днес сутринта,понеже съм втора смяна.Пих едно хапче и се успокои болката.Леле,след 10 вечерта вече ми идеше да вия.Толкова много ме е боляло,че не можех да си намеря място от болка.Жабурих с ракия,пих лекарства-нищо.Вече към 12 през нощта изпих и една лъжица хексалгин.Викам си ако сега не се успокои ще будя ММ да ходим да търсим дежурен зъбар.Кошмар.Никога не ми се беше случвало подобно нещо.А и аз съм доста търпелива на болка,имам висок праг на търпимост,но това беше просто #CrazyМислех си ако не се успокоя да заспя ще стана да редя трели на компа.И така.Оплаках се Tired
Уф,забравих ooooh!
Деси,честит рожден ден и на теб!Пожелавам ти здраве,прекрасни моменти с любимите ти хора и да се сбъднат онези мечти,които не дават мира на съня ти Hug
Виж целия пост
# 342
Ехааа, колко рожденици има днес  Crazy
newsm59 newsm59 newsm59
Дев, да ти е здрава, щастлива и все така като торнадо малката Мария!  Heart Eyes Hug
Да ти и жива и здрава сестричката!   bouquet
Деси, честит рожден ден и на теб! Много щастлива бъди с хората около теб! Здрава, обичана и влюбена!  Hug

На всички, които имат нужда, гуш  Hug Hug Hug Hug Hug

Бягайте да си взимате подаръците, че искаме да гледаме кой-какво-що  Grinning
Виж целия пост
# 343
Дев, честит двоен празник! Да са ти и живи и здрави момичетата! Честит празник и на теб! Hug

Деска, кифличке такава, ЧРД! Желая ти най-вече здраве и после много пари -да си ги пръскаш за книги и всякакви кифленски глезотиЙ! Наздраве!

Слив тичай бързо към зъбаря, не си е работа да те боли зъб. И аз имам доста висок праг на търпимост, но зъбобол трудно понасям Sick

И подаръкът за моето другарче е почти напълно готов, липсва само кижката Mr. Green А, и картичка, но нея ще взема най-вероятно от БГ.

Пийвам си кафето още малко с вас, а после изчезвам по задачи. На вас приятен ден желая!
Виж целия пост
# 344
Много празнуващи днес!

Деси, Честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и успех във всичко, с което се захванеш! newsm59

Дев, честит двоен празник! Да са ти живи и здрави детенце и сестричка!  bouquet

Синя слива, знам как може да боли зъб. Ужасно е просто. Sad На мен ми е помагал единствено течният аналгин, докато отида на зъболекар.

Приятен и спокоен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия