Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 165
  • 742
# 315
Аз идвам с десерта! Гладни няма да ви оставя  Joy

МП отскоро почна да чете на четеца си и се зариби, свалил си 5-10 книги от МБ и вика кога ще ги прочета....  hahaha
Изпратих му Клара и сянката, прочел 50 страници и вика "тоя е извратен".  Joy Чакам да видя какво още ще докладва. Аз не съм стигнала до въпросната книга все още!

Виж целия пост
# 316

Никой ми нИще зеУето, тъй ли  smile3512

 Комбинацията на твоето зеУе с моите зелеви сарми не е подходяща. Затуй моята порция  я отстъпвам. Аз вече съм на Ментина, онез зеленките гумени бонбони. Гот, спомен от детството, любим вкус.  Flutter

Лоренка, така е трябвало да стане. Но ти гледай откъм положителната страна. Ще намериш работа, в това съм сигурна, че може и повече да те удовлетворява. Късмет ти желая!  Peace А щом две неприятности ти се случват в един ден, следват куп приятни неща, които да ги компенсират.  Hug

Нара, айде да си лягаме с теб. Понякога като кажеш, че лягаш, аз също те последвам почти веднага. Е, ко да прайш, на 15-ти октомври са се родили посестрими на кокошките.

 Откакто чух заглавието на една книга "Баба Яга снесла яйце" , ми е едно такова весело  Laughing. Искам книгата,  а щерката каза, че може на Никулден да  я получа. Аз съм снесла две яйца в живота си, чуууудни, а и съм Баб Яга. Книгата ми приляга.  bowuu

 Еееее, че съм паткааа.  ooooh! Забравих да орисам Галето с късмет, да може да отиде в София  и да се види с момичетата. Гале,  babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 317
Точунка , много ароматна лазаня , лелееее , а как изглежда,  да си оближеш пръстите , ех защо си ми така далеко , то и по - добре де , че щеше и без лазаня да останеш и с гости неканени да се сдобиеш  Joy

Нели , чакай още малко да похортуваме и ще си лягаме , то и аз смятам да чета книгата на ? честно не знам на кой , на Лофче другарче или Петенце , ама не знам , като я прочета ще ги питам,. та хайде още малко и после ще си лягаме , мое сакрално двойниче  Heart Eyes   Heart Eyes
Виж целия пост
# 318
Ама къде отидохте всички , много рано май взехте да перете  Laughing  Бърже тука , че иначе ми е скучно и ми се приспива  smile3507 
Виж целия пост
# 319
Съжалявам за двойния пост, така се случва с телефона понякога
Виж целия пост
# 320
Прибрах се най-сетне от работа и не ми се говори, затова ще пиша  hahaha
Скрит текст:
Шефката днес много ме обиди точно с едно изречение, което ме сдуха зверски  ooooh! Tired Не беше въобще вярно твърдението й и чувството ми за справедливост трябваше да го стисна за гърлото, за да не изплещи нещо, че ......  ooooh!
Слънчевият лъч днес ми беше Паячето, което ми писа по Вайбър.
Благодаря ти, Паяче, че ме усмихна  Heart Eyes Hug

Гиговче, дано да успееш! Много ще те гушкаме всички  Heart Eyes Hug

Мариетка, давай зелето, че съм умряла от глад!
След това се хоризонтирам директно, така че ви желая лека и спокойна нощ; може и с пране  Mr. Green
Виж целия пост
# 321
Кали , кажи им шефове и не ги обиждай повече  Joy  При всеки от нас е така, шефовете много обичат да си говорят понякога ей така , за да си чешат езиците , ама ела да видиш дали в такива моменти чувам моя , или се правя че не съм в стаята , ако взема да му се връзвам .... връзвах се ама преди ..... време оно , сега 'ич не си го слагам.  Whistling  
Виж целия пост
# 322
На всички с труден ден изпращам от моето добро настроение! Да ви поръси като коледен сняг и да не се стопи до пролетта!

Лоренка, дано имаш сили да погледнеш на нещата от добрата им страна! Стой тук в темата и се зареждай с положителна енергия!  Hug

Кали, и за теб прегръдки!  Hug

Аз да си призная досега не съм яла лазаня. Тя винаги ли се прави с месо, че аз нали не ям? Не съм наясно. Ако има вегетариански вариант може и да се пробвам някой ден.

Ама първо трябва да направя мъфини, че да използвам красивите формички от Мариша!

Нели, бухленският пъзел ми е един от най-любимите и понеже нямам вече място на стените, ми стои на холната масичка вече цяла година. Heart Eyes
Виж целия пост
# 323
Момичета извинявам се , ако съм ви прозвучала рязко,но исках да добия представа за моето другарче поне от снимков материал(заради  изненадата де).  bouquet
Виж целия пост
# 324
Ели , аз само веднъж съм яла ,с кайма беше приготвена , мислех че няма да ми хареса ,т .к. е с два вида сос , но точно обратно , прекрасен вкус , моята приятелка беше доста сполучливо я направила. Може и да може без месо и кайма , знам ли ?  Thinking  Чичо Гугъл ще е по - запознат от мен .

Нели , хайде да те водя към леглото , аз се оттеглям достойно за тази вечер  Laughing  Отивам да чета и спинкам , Арито вече хърка , смятам да се конкурираме двете тази вечер  Joy  

Лека нощ , да перете , както разбрах  , без омекотители , ама най - малко по 2 пъти , за да е затвърдено . Обичам ви , прегръщам ви , до утре сутрин!   Hug
Виж целия пост
# 325
Лоренка, съжалявам за работата. Лошо е в днешно време човек да остане без такава, но колкото и да е банално, ще намериш нещо по-добро. Дано да е скоро. Hug

 Hug За Кали и Зори.

Аз малко се натъпках с мусака, ама така хубаво се беше сготвила.

Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 326
Първо да нагушкам Лоренка и Кали  Hug Hug Hug

Лоренка, ще намериш нещо по-добро! Сигурни сме! Човек не знае какво печели, като губи! Стискаме палчета скоро усмивката да се върне на личицето ти!  Hug

Кали, ти си корава душа, стискай зъби и преглътни! Усмихни се у дома на съкровищата си!  Hug

Кабошарче
, спокойно, всички сме широко скроени, не сме се засегнали за нищо!  Hug

Гиговче, казах ли ти днеска: Колко те Обичам!!! 
Айде стискам палчета  да се осъществи плануваната среща!!!  Praynig

Тъй пускам моята елхичка от миналата година: да си има на представа другарчето ми де ще му лежи подаръчето тази година!
Скрит текст:

И специален поздрав за Точ, снимките са от телефона ми, качество под всякаква критика, ама за теб ги бях снимала, ако помниш де, че то кога беше!
Скрит текст:

На пост съм и ви следя!

Мижжж, ми се губи днеска!

Виж целия пост
# 327
Елинка,страхотен подарък!  Simple Smile Браво на Маришка,всичко  е подбрано с много вкус!   bouquet
Лоренка,много съжалявам! Дано да е за добро!  Hug
Нели,дали пък аз не съм твоето другарче?  Embarassed
Виж целия пост
# 328
Вени мило мое другарче, да ти е живо и здраво момчето! Много успехи, малко провали и най-вече здраве! Честит празники на теб, мамче Hug

Отивам да ви чета, за един ден сте изписали света - 99+ отговора smile3508
Виж целия пост
# 329
Вени, да ти е живо и здраво момчето!!!  bdbaloni


ЛоренкаHug Hug HugСлед всяка лоша серия, идва друга - добра. Ще дойде скоро, повярвай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия