Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 168
  • 742
# 270
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Нелка радвам се за ушето Peace Двете със Зори сте много съмнителни. Бас ловя, че ти си й другарче, а иначе всички тук гледаме Балшой театър  Crossing Arms



Въй как ни разконспирира само! Значи викаш не ставаме за актриси , пфууу,  smile3511, аз затуй и много не лъжа.  Embarassed
Скрит текст:
Примерно мъжа ми ме пита оня ден: " Тоз ко искаше от теб и аз ко : "ми кекс" и той пак, ами " Ти ко искаше от него? , ми аз кво: ми пари, ми пари бе, ей тук под лъжичката ми припари" !!!  smile3532

Тъй ново жокерче за днес, че виждам много емоции има:
1. Моето другарче е в категорията 25 +

2. И пее само под душа!

Гласувам за спагети!!!
Виж целия пост
# 271
И аз съм за лазанята.  Peace Но пък спагетите стават по-бързо..

Нара, ти на народни танци ходеше, нали така? Трудно ли е? На мен отстрани хич не ми се вижда да е лесно. А ми се иска да се запиша на нещо и аз...
Виж целия пост
# 272
Цвети, не му мисли, а се записвай на каквото и да е. Движение да има  Grinning Peace

Тръгвам си, отиваме с щерката на танци.  Flutter
Виж целия пост
# 273
Милето, и вие ли сте танцьорки?  Simple Smile Супер!

Мен ми се иска да ходя на зумба, но за момента няма с кого. Никоя приятелка не иска. А сама малко ме е срам...
Виж целия пост
# 274
 Месечинке, здрасти! Simple Smile

 Привет, кокосова палмичке!  Simple Smile

 Точи, готова ли е лазанята? Да идвам. 50 минути ми е пътят до теб.  Hug

 
Скрит текст:
Ние имаме зелеви сарми.   chef Кой иска?!
Виж целия пост
# 275
Тотално съм ви изтървала! Имам да чета 40 страници!!!!  Shocked

Напазарувах си за другарчето, окъсях с пускането на екстрите, не ме бийте имам си оправдание. Simple Smile

Утре екстрите летят, а книжлето да се очаква началото на другата седмица.  Party

Отивам да ви чета и пак ще се включа.
Виж целия пост
# 276
Цвети , на народни танци ходя , отстрани изглежда лесно , поне аз така си мислех преди , обаче сега .... като виждам каква пот се лее и как едни стъпки по хиляда пъти ги правим , но на мен е супер забавно . Все се смея като се изцепи учителя и моята дружка само ми се кара , еми , весело ми е  , като ходя на погребения ще мълча като пукал и ще рева , навсякъде другаде ще се смея и ще ми е готино . Ааааа ма ха  Crossing Arms  Записвай се и ти , голяма забава е  Hug

Точ , какво стана, готова ли е лазанята , аз малко ...такова ...хапнах , ама ако си готова тръгвам към теб  Thinking
Виж целия пост
# 277
Ние сме на пица  eat и за да прогоня лошото настроение ще я комбинирам с чаша бяло вино  Wine Glass

Да кажа само, че заподозрените ми останаха само 8  smile3530
Виж целия пост
# 278
хохо, аз съм много хепи  smile3521
Ще ви кажа, ама ГАто другарчето си получи подаръка! Тоест, друг път  Grinning Хохо  Laughing

Цвети, да ти дам линкове да си свалиш Зумба на компа и да се фръцкаш у вас?  newsm18
Виж целия пост
# 279
Нара, важното е, че се забавляваш. Все пак няма да ставаш професионална танцьорка, и няма смисъл да се ядосваш и кахъриш, ако грешиш. Пък и малко или много поддържаш форма.

Мери, това е добра идея. Поне ще си подскачам на спокойствие без някой да ми се смее. Grinning
Виж целия пост
# 280
Лофче другарче , аз от заподозрените ли съм ?  newsm53  gydi 

Цвети , аз и на себе си си се смея , с такива два леви крака , не знам как мама ме е родила  Laughing  Ама емоции да има , не се старая да ставам професионалист , аз и професионалист , глупости , какви ги говоря  Joy
Виж целия пост
# 281
Етооо пече се!
Лазанята спечели  Mr. Green
Нели идвай, носи и сърмички  eat
Наричка още ли не си тръгнала?
Скрит текст:

Паяче на мен ли ще изпращаш  newsm78 Mr. Green

Зори пуска най-много жокери и най-много ме замисля. Но май е само за замазване на очите  Crossing Arms

Лофче как ги сметна? Аз не мога да се ориентирам. Да не говорим, че има такива, които не пишат и други, които  не дават жокери  Crossing Arms

И моето другарче също е 25+, нищо, че е само на 22  Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Цвети, готова си  Party

Не съм другарче на Зори  Sad

Искам и аз лазаня, много обичам и сармички. Лозови, ако може Grinning Ох, колко сте лоши  Sad
Виж целия пост
# 283
Моето другарче е готино. Обича да дава, най-вече дарява любов.  Heart Eyes Обича едно нещо, дето и аз много го обичам. И още едно нещо обича, дето аз го обичам. Името й много й отива.  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 284
Моето другарче е готино. Обича да дава, най-вече дарява любов.  Heart Eyes Обича едно нещо, дето и аз много го обичам. И още едно нещо обича, дето аз го обичам. Името й много й отива.  Simple Smile Hug
Ето ме, ето ме  bowuu Hug

Така написано се сещам за около 20 момичета тук  Crossing Arms

Продължавам да ви дебна. Само да погледна да не изгоря лазанята   chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия