Боледуване на децата ни – тема 20

  • 39 025
  • 742
# 420
Аз давам от седмица сутрин на гладно пчелен прашец-1 чаена лъжичка +1 ч.лъж.мед и 1 супена лъж.кисело мляко.Четох сега че се правело 3 месечен курс така зимата.
Виж целия пост
# 421
Лисе, и от мен - стиснати палци и успех.
Днес ходихме контролно да го преслушат. Реших да го заведа при неговата пулмоложка. Резултатът - никаква пневмония няма детето и не е имало. ЛЛ е абсолютно прав, само дето го отрових с АБ, но карай - минало. Спитаме всичко, освен Пулмикорта.
Виж целия пост
# 422
Лиси и за Габи стиснати палчета и от нас  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 423
Момичета, бяхме на констролен преглед,лакарката каза , че изобщо не и харесва.Изписа ни аугуметин , недоизлкувана е .Те са я изписали с не добри кръвни изследвания, тя и лекарката не искаше да ни пуска да си ходим сутринта при визитация , после уж всичко било 6 . ама нали и пътеката ни свърши 5 дена е , мъжа ми вика същия ден пред 13 кабинет , където ги приемат било лудница и явно нямаха места и за тва ни и изписаха, сега и гледам изследванията приети сме с суе 50 изписани със 60 , левкоцити 15 са ни приели - 15,5 ни изписват, единствено ЦРП - то е паднало от 80,5-3,2
Обадих се на личната вика да я приемат наново.тя се се обади на завеждащата отделението , и ще се върна да я прегледа и тя , и по - добре да влезем наново отколкото да се мъчим с тия сиропи , те ни и действат.
Виж целия пост
# 424
Аз давам от седмица сутрин на гладно пчелен прашец-1 чаена лъжичка +1 ч.лъж.мед и 1 супена лъж.кисело мляко.Четох сега че се правело 3 месечен курс така зимата.

Аз не бих давала пчелен прашец на дете. Води до по-ранно влизане в пубертета.
Виж целия пост
# 425
Аз давам от седмица сутрин на гладно пчелен прашец-1 чаена лъжичка +1 ч.лъж.мед и 1 супена лъж.кисело мляко.Четох сега че се правело 3 месечен курс така зимата.

Аз не бих давала пчелен прашец на дете. Води до по-ранно влизане в пубертета.
Някой лекар ли го е казал,или от опит го пишеш?
Той не повишава ли имунитета?
Другите имуностимулатори, с които се тъпчат по месеци децата,не им ли се отразяват на развитието?
Виж целия пост
# 426
ох, diamondlady, не звучи добре това. настоявай да ви приемат, ще си по-спокойна, а и ако вливат венозно детенцето ще се повлияе по-бързо.
как така са ви изписали недоизлекувани, идиоти просто.
бързо оправяне!
Виж целия пост
# 427
Аз давам от седмица сутрин на гладно пчелен прашец-1 чаена лъжичка +1 ч.лъж.мед и 1 супена лъж.кисело мляко.Четох сега че се правело 3 месечен курс така зимата.

Аз не бих давала пчелен прашец на дете. Води до по-ранно влизане в пубертета.


Ай стига де, ми то... да го спираме и ние възрастните  Thinking ако му е подобен ефекта.

Расла съм в пчеларско семейство и нищо подобно не ни е известно, но то знае ли се в съвремието умните глави до какви констатации са стигнали  Grinning


Шегата настрана, но много ми е интересна обосновката за това твое твърдение?
Виж целия пост
# 428
diamondlady, щом CRP е паднало, значи лечението е било подходящо, СУЕ пада за поне 2-3 седмици, може и месец да се задържи. Друг е въпроса дали достатъчно време е била на АБ  Confused Иначе като общо състояние как е детенцето? След венозното вливане не изписаха ли нищо за прием през устата?
Виж целия пост
# 429
Съжалявам, че разбуних духовете относно пчелния прашец. Приемете го като лично мнение.
Виж целия пост
# 430
Следобед бяхме пак прегледа ни завеждащ детското в пълмед , личната с нея ми беше уредила среща , много беше внимателна.Ами... каза че нищо не чува , чиста била , нямало нужда даже от аугументина , и гърлото и е добре .В петък ни вика пак да я чуе и тогава и ПКК ще и пусне .Обясни ми за изследванията че не са ластик да се свият и че на този етап ЦРП е много показателно че от 80 и кусур е паднало на 3 .Успокой ме с една дума.Обаче луд умора няма  утре имам среща с д-р Шмилев от вми да я види и той и ще се успокоя .Двама доктори от една клиника с 2 часа разлика ми казват две различни неща .
svetla81, като общо състояние е супер , нито температура , нито нищо , яде , пие, ама тя така беше и с пневмонията.Не , не е пила нищо друго през устата 8 дни на амикацин
Виж целия пост
# 431
Аз съм давала на малката кетотифен. Като действие ми се стори доста по-добро от познатите Ериус,Фенистил,Ксизал. Имам предвид,че наистина се усети ефект,при започване на приема. След първи прием,когато пак го изписаха,втория път(3-4 месеца след това) при малката се появи проблем с пишкането,като лек проблем с крайната урина,все имаше няколко капки в гащите,при пускане на урина всичко беше ок,но за себе си имам едно наум дали не й влияе на бъбреците.Иначе и втория път като действие на антихистамин,пак мога да кажа добър е.
Виж целия пост
# 432
Дiamondlady,дано е добре детенце и да се разминете с болницата.
Силве,как е малката принцеса?
Фел,браво на вас.Пребори ли сте вируса.
Аз утре моя си го пускам на ясла.Днеска го оставих,но почти не е кашлял и подивя направо в нас.Явно педи ще излезе права,че всичко в яслата е от влажния въздух и жегата вътре.
Виж целия пост
# 433
Следобед бяхме пак прегледа ни завеждащ детското в пълмед , личната с нея ми беше уредила среща , много беше внимателна.Ами... каза че нищо не чува , чиста била , нямало нужда даже от аугументина , и гърлото и е добре .В петък ни вика пак да я чуе и тогава и ПКК ще и пусне .Обясни ми за изследванията че не са ластик да се свият и че на този етап ЦРП е много показателно че от 80 и кусур е паднало на 3 .Успокой ме с една дума.Обаче луд умора няма  утре имам среща с д-р Шмилев от вми да я види и той и ще се успокоя .Двама доктори от една клиника с 2 часа разлика ми казват две различни неща .
svetla81, като общо състояние е супер , нито температура , нито нищо , яде , пие, ама тя така беше и с пневмонията.Не , не е пила нищо друго през устата 8 дни на амикацин
diamondlady,д-р Данева ли ви прегледа в Пълмед?
Виж целия пост
# 434
taffi, danaeka, благодаря ви за мнението за кетотифена.   bouquet и на мен док ми каза, че е по-добър от ериус, ксизал и фенистил (и трите сме ги пили досега, ериус вече трети месец без спиране). противно на това, което знаех от унг док за ериус, че действа с натрупване и трябва да се пие поне 20 дни, този док ни каза, че ако ериус няма ефект 15-20 дни, трябва да се спре. затова и ни изписа кетотифена.
тафи, колко продължително го пихте? в началото на приема ли се получи това с пишкането или след по-дълго време?
малката има малко подобрение, док казва, че вървим в добра посока. засега ще приема само антихистамини и ще я пазим да не боледува (как става това обаче), разколебаха се за ваденето на третата сливица, защото тя се прибра съвсем, проблемът изглежда е повече в ушите, там възпалението отшумява доста по-бавно.
лиска не се включва, дано всичко е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия