Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 125
Искам да ви питам. Нали Занев има жена? Видяхме я на камерата? Защо тогава тоя се заиграва с Надето?

Не съм съгласна с адашката Мери че Йорданка е изнесла който и да е на гърба си. Тя я бива само в психическото изтормозване над хората за да ги ядоса...сякаш ако не ги ядоса няма да може даги махне. Не съм и забелязал Ваня да е бил с нея от първия им ден заедно.

Днес не се изкефих. Исках Карамаза да им разкаже игричките на тайно на двамата със Занев докато са били на острова и щеше ми се всичик да осъзнаят и двамата колко струват.

Виж целия пост
# 1 126

НО... Когато Занев не даде храна на Ралица всички мълчаха, а някои му пляскаха. Нека бъдем еднакво моралисти, а не само в едната посока.

Не е вярно, много добре си спомням как го обсъждахме в темата.
Виж целия пост
# 1 127
На мен ми е интересно после в интервютата в Преди обед, как ще се обясняват за тази постъпка с храната... Аз ако съм от моето ще си отчупя и ще дам...
Виж целия пост
# 1 128
Обаче ми стана смешно как Надка успокояваше Занев ,че следващата игра може да е с висене
Като в детската градина
Ми така де каква е тази математика
Виж целия пост
# 1 129
И аз съм за СМС гласуване,само да спечели Митко ще пусна 10 гласа  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 130
Бигфиш не беше тук тогава  Mr. Green Когато оплюхме Занев за постъпката с Ралица де.
Виж целия пост
# 1 131

Не съм съгласна с адашката Мери че Йорданка е изнесла който и да е на гърба си. Тя я бива само в психическото изтормозване над хората за да ги ядоса...сякаш ако не ги ядоса няма да може даги махне. Не съм и забелязал Ваня да е бил с нея от първия им ден заедно.



newsm78 Май гледаме различни формати с теб.
Заедно са от третия ден, сами си го казаха.
А за "изнасянето" беше преносно, но попрочети назад и ще видиш, че масово се споделя това или сходни мнения.
Самата ѝордана игра "За Ваня". Peace /нейни думи/
Виж целия пост
# 1 132
Одри ще прощаваш, ама на съвета, когато стана цирка с Агонцев, Митко постъпи доста плахо. Първо го попитаха дали са му предлагани пари - той каза, че няма значение, че ен иска да коментира, замълча си и чак като видя, че всички му скочиха, за бонус точки и той се включи.
Виж целия пост
# 1 133
Обаче ми стана смешно как Надка успокояваше Занев ,че следващата игра може да е с висене
Като в детската градина
Ми така де каква е тази математика
Тия са по-зле от детската градина, вервай ми. smile3514 smile3555 Angry
Патока се е сбъгявил и има нужда от надъхване.
Сега е момента Надка да го...."надъха" Joy, тя не е виновна, че е красива и мъжете ѝ се лепят, така че....
Виж целия пост
# 1 134
Одри ще прощаваш, ама на съвета, когато стана цирка с Агонцев, Митко постъпи доста плахо. Първо го попитаха дали са му предлагани пари - той каза, че няма значение, че ен иска да коментира, замълча си и чак като видя, че всички му скочиха, за бонус точки и той се включи.
Одри хич няма да те прощава.  Mr. Green
Каза ли, че не иска Агонцев в журито? Каза го. Занев какво направи тогава?
Виж целия пост
# 1 135
То пък това да е проблема на Митко - че първо се бил скатал. Занев, който сигурно е в същия куп, да не би много да скочи? Тя и Ива до скоро беше хрисима, тиха и избягваше много да си отваря устата, но в последните една-две седмици доста говори, и не пропуска също да сипе обиди.

Занев наистина се държи като в детската градина. Прави се на сърдит, за да може приятелчето да отиде да го утешава, да му вдъхва кураж и да му казва иначе колко е добър и т.н.
Виж целия пост
# 1 136
Одри ще прощаваш, ама ...
Одри хич няма да те прощава.  Mr. Green
Joy

Тогава Занев викаше сърдито, че Агонцев всичко развалил и да млъкне най-добре. Съвсем не звучеше, като чуващ за пръв път за договорките за делба на наградата. Беше по-скоро ядосан, че Агонцев с великата си "дипломация" е разсекретил заверата  Mr. Green

Интересно ми е следящите фейсбук да кажат дали "великата четворка" се е появила там с коментари и обяснения за поведението си днес, като друг път?
Дано са горди със себе си Sick
Виж целия пост
# 1 137
Одри ще прощаваш, ама на съвета, когато стана цирка с Агонцев, Митко постъпи доста плахо. Първо го попитаха дали са му предлагани пари - той каза, че няма значение, че ен иска да коментира, замълча си и чак като видя, че всички му скочиха, за бонус точки и той се включи.
Одри хич няма да те прощава.  Mr. Green
Каза ли, че не иска Агонцев в журито? Каза го. Занев какво направи тогава?

Спаси Агонцев ,какво направи.Ама преди това го оплю пред всички ,пред цяла България ,пред децата му и после го спаси
Ами уговорка си имат хората айде и вие сега
Виж целия пост
# 1 138
Утре стискаме палци за Митето/ или поне аз/  и ако спечели той кефа ще ми е пълен
Надка дано е утешила Занев погалвайки му.... самочувствието,че утре ако спечели Митето ще е чудо
Виж целия пост
# 1 139
Постъпката на Занев спрямо Ралица беше оплюта подобаващо в този форум. В това отношение двоен стандарт няма. Мръснишката постъпка си е мръснишка.
Посипвам си главата с пепел и се извинявам Wink Прочел съм го явно на кръст, но тогава още не знаех, че в този форум е най-активна дискусията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия