Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 110
Aм...Дали може да се окаже,че обявените трима финалисти не са точно тези,както стана с Йори и това,че не стигна до 5-цата?!?
Виж целия пост
# 1 111
Сега е ред на Митето да стане втория финалист
Не си го представям Занев какво ще прави тогава,когато врагът му спечели място на финала , а той ще остане да се бори с жените
Може и да излезе вярно че победата му е подарена от Ива и Надка .Но ще видим ,дано не е така

За храната също не го одобрявам.Грозно беше

Само не знам с какво постъпката на Занев по време на играта се различаваше от тази на Агонцева?!! Най-редно беше и той да бъде дисквалифициран! Така трябва да се процедира при всяка явна липса на феърплей!

И наглеца чак вика накрая: "Нарушил ли съм с нещо правилата?" Мале, мале...

Абсолютно си права,наистина постъпи като Агонцева,ама тогава опищя всичко и беше прав естествено  , а сега се прави на умряла лисица

Дори самият той не е толкова виновен в случая, колкото продуцентите и водещия. Той естествено, че ще тръгне да се оправдава, но защо когато изтърси "Нещо нередно ли съм направил" и Карамазов - "Ми не... просто не беше себе си".
Какви са тия глупости? Защо мънка, а не му каза ясно - ти преписваше и това е против правилата. Не само, че не го дисквалифицираха, ами дори и от конкретната игра не го извадиха. Това е абсурд за мен!
Като помня каква помия се изля по Агонцева(и с право), а сега изведнъж се мери със съвсем различен аршин за Заньо. Защо?
Виж целия пост
# 1 112
значи -  спират играта, пускат се записите.... толкова ли е сложно бе Милошев, нали и Агонцевите така ги хванахте?  Да не говорим, че тук става въпрос за финалната тройка.



Виж целия пост
# 1 113
Надникнах във Фейсбук - ври и кипи, заради постъпката на племето да остави Митко гладен. Ванята повече укори понесе с тази си постъпка, отколкото похвали за победата. За какво им беше да се излагат така при положение, че вече няма съвети и гонения, а се мисли за гласовете на журито?  newsm78 Наистина отвратителни постъпки този сезон. Интересна игра и развой, но наистина кофти хора, ша ма прощавате...
Виж целия пост
# 1 114
Аз дори нямах желание да коментирам.... Tired ooooh!
Този епизод ми остави горчив вкус в устата. Изобщо не мога да се зарадвам на победата на Джаферович след това, което видях тази вечер. Нищо мъжкарско, а само мишкарско. След като 50 дни стоя в сянката на ѝордана и тя му изнесе играта,след като приложи няколко продиктувани от женското шерифство стратегии, след като успя доста добре да се впише в ролята на "неконфликтния добър и дори малко простоват футболист", стоейки отстрани и смеейки се на чуждите излагации, днес беше момента да ни покаже защо е стигнал дотук. Не е защото е най-добър физически - всички видяхме, че Занев е човекът с хъс и победи. Ако днес беше се опълчил на тримата простаци, защитавайки Митко или поне изразявайки някаква емоция на несъгласие, то аз лично при СМС - гласуване щях да издумкам поне 10-ина за него. Но не, той предпочете да влезе в ролята на кучето и се срина до тяхното ниво. Направо се погнусих от хилежите му, правени с пълна уста, докато "най-красивата" силиконка обясняваше колко се срамува, че е лишила Митко от храна.
Грозно, долно, просташко.
Надя дори не заслужава коментар. След поредната порция глупотевина, съчетана с нереална преценка за собствената си външност и явно грешна самооценка напълно разбираемо е защо след играта се е покрила и няма никакви изяви никъде.
Занев - не е за приказка. Толкова комплексиран мъж аз за ...годините си не съм срещала. Недорасъл, с нечовешко его, с доза инфантилност и дори величествен елемент на поведение, съчетани с абсолютнао отрицание дори и на минимален процент на каквато и да е  загуба. А това с опитите, жалки и смешни за преписване от другите го сложи две нива под Агонцева. Този човек има нужда от психолог, наистина, той направо се срина след като мис дупе му каза, че не го обича /леле, и това е Сървайвър Shocked/. Жал ми е за близките му, и за него ми е жал. Нищо не го поставя на финал освен късмет и клякане на Пранджева.
И тигнахме до нея. smile3505
Че иначе трябва да има  censored  Mr. Green.
Егати и финала на Сървайвър.
 dohКато се сетя как го чаках, как се радвах, с какво желание започнах да го гледам......... Confused
И най-жалкото е, че в анонса дадоха как кретенизма и уродщината /тук може и да е на място думата, не знам/ на четиримата глупаци продължава и утре.
А Митко - спечели ме още повече тази вечер. Знам, че няма шанс за победа, но много искам да стеане нещо ...извънредно и Ваня да не е победител.
Виж целия пост
# 1 115
Цитат
Като помня каква помия се изля по Агонцева(и с право), а сега изведнъж се мери със съвсем различен аршин за Заньо. Защо?

А де? Сети се защо.Отново някакво потвърждаване ,че е човек на продукцията

Интересно ако беше спечелил по този нечестен начин,как ли щяха да реагират
Виж целия пост
# 1 116
Цитат
Като помня каква помия се изля по Агонцева(и с право), а сега изведнъж се мери със съвсем различен аршин за Заньо. Защо?

А де? Сети се защо.Отново някакво потвърждаване ,че е човек на продукцията

Интересно ако беше спечелил по този нечестен начин,как ли щяха да реагират
Никак.
Виж целия пост
# 1 117
Скрит текст:
Аз дори нямах желание да коментирам.... Tired ooooh!
Този епизод ми остави горчив вкус в устата. Изобщо не мога да се зарадвам на победата на Джаферович след това, което видях тази вечер. Нищо мъжкарско, а само мишкарско. След като 50 дни стоя в сянката на ѝордана и тя му изнесе играта,след като приложи няколко продиктувани от женското шерифство стратегии, след като успя доста добре да се впише в ролята на "неконфликтния добър и дори малко простоват футболист", стоейки отстрани и смеейки се на чуждите излагации, днес беше момента да ни покаже защо е стигнал дотук. Не е защото е най-добър физически - всички видяхме, че Занев е човекът с хъс и победи. Ако днес беше се опълчил на тримата простаци, защитавайки Митко или поне изразявайки някаква емоция на несъгласие, то аз лично при СМС - гласуване щях да издумкам поне 10-ина за него. Но не, той предпочете да влезе в ролята на кучето и се срина до тяхното ниво. Направо се погнусих от хилежите му, правени с пълна уста, докато "най-красивата" силиконка обясняваше колко се срамува, че е лишила Митко от храна.
Грозно, долно, просташко.
Надя дори не заслужава коментар. След поредната порция глупотевина, съчетана с нереална преценка за собствената си външност и явно грешна самооценка напълно разбираемо е защо след играта се е покрила и няма никакви изяви никъде.
Занев - не е за приказка. Толкова комплексиран мъж аз за ...годините си не съм срещала. Недорасъл, с нечовешко его, с доза инфантилност и дори величествен елемент на поведение, съчетани с абсолютнао отрицание дори и на минимален процент на каквато и да е  загуба. А това с опитите, жалки и смешни за преписване от другите го сложи две нива под Агонцева. Този човек има нужда от психолог, наистина, той направо се срина след като мис дупе му каза, че не го обича /леле, и това е Сървайвър Shocked/. Жал ми е за близките му, и за него ми е жал. Нищо не го поставя на финал освен късмет и клякане на Пранджева.
И тигнахме до нея. smile3505
Че иначе трябва да има  censored  Mr. Green.
Егати и финала на Сървайвър.
 dohКато се сетя как го чаках, как се радвах, с какво желание започнах да го гледам......... Confused
И най-жалкото е, че в анонса дадоха как кретенизма и уродщината /тук може и да е на място думата, не знам/ на четиримата глупаци продължава и утре.
А Митко - спечели ме още повече тази вечер. Знам, че няма шанс за победа, но много искам да стеане нещо ...извънредно и Ваня да не е победител.
[/quote] +1 !!



И на мен ми стана многоо гадно, много как не му дадоха храна, това беше отвратително.
ПЪЛЕН УЖАС, НАИСТИНА!!!!
Виж целия пост
# 1 118
Аз просто няма как да не коментирам тук.
Първо изобщо няма място за сравнение между Митко и Занев. Митко никога не се е опитал да излъже и както каза той самия, победата не му е на всяка цена, а за Занев това е въпрос на живот и смърт и това не се вижда само в играта, това се вижда и до ден днешен. И Барни го каза в интервюто си в "Преди обед" - Занев (който съм убедена, че и в момента чете) не прави нищо друго освен да се опитва да привлича още и още фенове на негова страна, като им пише и е постоянно обиден, че има хора, които не го харесват. Е, Митко не е така. Къде си видяла Митко да седне да пише на всеки човек, който го харесва или не ? Защото Занев точно така прави. Виси във фейса, идва тук. Опитва се да промива мозъците на хората, че той е най-добрият играч и че заслужава победата, както се вижда му се получава на места.

В този сезон нямам симпатии към определен играч и напълно безпристрастно коментирам това, което ми прави впечатление, именно поради това рядко пиша, но чета с удоволствие...  
Ако си останала с впечатление, че това е написано с цел да защитя по някакъв начин Занев, излъгала си се.... Още по-малко пък, е сравнение между играта на Занев с играта на Митко... така, че горното не е предмет на предишния ми коментар...  Grinning

Личният живот на който и да е участник изобщо не е за коментиране, така че дали Митко е ерген или не, си е лично негова работа, негов избор и няма нищо общо с играта му.
Joy
Хахаха... дори не знам дали Митко е ерген или не... беше метафора... дори да беше с харем и 30 деца, той е с манталитет на стар ерген... и непрекъснато опява... ами, досаден си е, няма спор...  Mr. Green ooooh!
А колкото до това дали може да се коментира личния живот на участниците... че ние нали непрекъснато това правим... Занев, Надка, Ваня, жената на Ваня, 41 години, Йори какви пари изкарва.... да продължавам ли (!?)...... избери си произволно няколко страници и ще видиш истината, ако разбира се, не си я видяла вече... в което съм сигурна...  Wink

Може и повредата да е в моя телевизор, но аз харесвам анализите му, харесвам начина по който говори и как има реална оценка за нещата, дори и да го казва с повече думи. Поне има речник, а не е кух и ограничен като Надежда, например. И лично аз предпочитам този тип човек, пред пълния с комплекси Занев.

Ти харесваш анализите му, а аз не... не разбирам къде е проблема... !? Кое ме задължава да мисля като теб (?)... а се и извиних предварително, а ти на мен - не (!)...  Joy Peace

..... но пък хора всякакави, вкусове различни.
Е да, де... нали и аз също имам това, не само твое право с различния вкус... и си го казвам... както и ти.... нали ще се съгласиш с мен ?  Wink

Виж целия пост
# 1 119
Ето го и срутника на форума Wink

Започвам мнението си с това, което ще вълнува най-много ходещите по петите ми и критикуващи всяко мое мнение - постъпката им с храната и Митко беше грозна, глупава и не на място. Ваня вместо да си мълчи можеше да спечели много повече фенове като отиде и даде храна на Митко. Не се сети или не пожела да го направи - и в двата случая няма значение. Не беше феърплей, а Ваня играе феърплей по принцип, така че това не трябваше да го прави.

НО... Когато Занев не даде храна на Ралица всички мълчаха, а някои му пляскаха. Нека бъдем еднакво моралисти, а не само в едната посока.

За играта - горд съм с Ваня, който беше най-бърз на препятствията и се забави само под гредата на връщане, а след това и най-съобразителен. Сигурен съм, че е гледал играта в АС (https://www.youtube.com/watch?v=buIdEKRKe-I), което му е помогнало. Затова подготовката за тези игри е важно.

Глупаво е че продукцията не обясни играта и някои хора мислят, че се следва математическото правило, а не реда на знаците и очакват отговор 13,6.

Постъпката на Занев - исках да използвам по-спокойна дума, но не намирам такава затова ще я нарека недостойна (макар че жалка отива повече). Не може човек, който е бил ощетен с измама и заради който е изгонен човек да се държи по този начин и няма оправдание. Освен всичко останало загуби симпатията на безпристрастните, които бяха с него заради победите и те се насочват към Митко. Напълно нормално.

Единственият от останалите, който заслужава финал е Митко.
Виж целия пост
# 1 120
Надникнах във Фейсбук - ври и кипи, заради постъпката на племето да остави Митко гладен. Ванята повече укори понесе с тази си постъпка, отколкото похвали за победата.

Беше адски гнусно как стоеше отстрани, подхилкваше се и когато Надежда свърши мръсната работа(каза на Митко, че за него няма), той взе и скри дори захарта! А и захарта и брашното, от което направиха тия палачинки, именно Митко ги беше донесъл със себе си от острова. Много, много долно...
Знам, че на някои хора им е любимец, но това днес беше пълна отврат просто. Според мен точно в такива ситуации се вижда кой какво представлява и в реалния живот!
Виж целия пост
# 1 121
Цитат
Глупаво е че продукцията не обясни играта и някои хора мислят, че се следва математическото правило, а не реда на знаците и очакват отговор 13,6.

Карамазов го обясни много добре-да се следват математическите знаци-плюс ,минус ,умножение ,деление и така отговора е 1
Виж целия пост
# 1 122
...
А Митко - спечели ме още повече тази вечер. Знам, че няма шанс за победа, но много искам да стеане нещо ...извънредно и Ваня да не е победител.
Като смс гласуване? Flutter
Виж целия пост
# 1 123
Постъпката на Занев спрямо Ралица беше оплюта подобаващо в този форум. В това отношение двоен стандарт няма. Мръснишката постъпка си е мръснишка.

Биг фиш, умен си и ме учудваш истински.  Thinking  Любовта ти е някак... неравна. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 124
...
А Митко - спечели ме още повече тази вечер. Знам, че няма шанс за победа, но много искам да стеане нещо ...извънредно и Ваня да не е победител.
Като смс гласуване? Flutter
Вече съм съгласна и на него.
Въпреки, че бях против от началото на формата.
Стига Митко да спечели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия