Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 90
Скрит текст:
Абе както и да го гледаме прецакаха си Крум и Доктора за тяхното благо.
И те би трябвало ако имат акъл да ги прецакат тях след това.
Изказванията, че Емо много си повярвал не мисля, че нарочно са ги направили, просто  така са му обяснили за изтичането на информация.
Реално Занев ги прецака всичките и най-голямата грешка беше, че Бърканичков го прати на островът.
А това, че е казъл, че печели интересно....кой би гласувал за него...аз не се сещам освен Ива и Надя.
Вече ще е скандално ако Агонцев гласува за него, хахахахах и Финдо , това ще докаже, че наистина има делене на парите.
Иначе пак да помисля.
Занев=Ива, Надя, Дамяна??,
Ваня=Крум, Доктора, Бърканичков??, Йори ?!?!
Митко=Финдо, Агонцев,

Общо взето Дамяна, Бърканичков и Йори са ми интересни за кой ще гласуват.
Обаче ако  Агонцев гласува за Занев да знаете, че работата е ясна

Аз съм че Дамяна ще гласува за Ваня. Изгониха я заради договорки и тя си знае много добре че Занев е част от тези договорки.
По скоро се чудя Бърканичков за кого ще гласува. Няма да е за Занев нали не се дишат, сигурно за Ваня и ако е така ще му донесе победата. Пък може и за Митко да гласува но по скоро мисля че ще е за Ваня.
За Занев ще си са хората които предварително са се договаряли. Ива, Агонцев и може би Финдо плюс влюбеното Наде.
Но пък Финдо каза че ще гласува за Митко така че Занев може и с 3 гласа да остане.
Виж целия пост
# 91
Крум към Ваня: "Ти мен обичаш ли ме?" Ама, че наивник
Виж целия пост
# 92
Интересен коментар на Дамяна под статуса на Крум във фейсбук от снощи:
Крум: "За нито едно действие в "Сървайвър" не съжалявам - играх според собствените си правила и с най-добрите хора. Съжалявам единствено за това, че си позволих да се усъмня във Ваня за момент, повлиян от членове на журито - думи на Агонцев и намеци на Дамяна. Съжалявам за тази си слабост, Ваня. Успех, приятелю!"
Дамяна: "Дамяна чакала, разбираш ли, Агонцев, че да започне да намеква, а не намеквала нищо 6 дни преди това. Хмм...?!? Хахахахаха"
Аз обаче мисля, че на финала при въпросите и отговорите Ваня е спечелил гласа и на Дамяна.
Виж целия пост
# 93
Ето, знаех си, че са го надъхвали през цялото време. Ееех, Крумеее...
Виж целия пост
# 94
хех, Занев бил казал пред половин Варна, че е спечелил.
нали знаете, че егото му е го по-голямо и от другата половина на Варна.  Mr. Green
стига сте се филмирали.
абсолютно нищо не се знае. Ужким се знаеше, че е Ваня, но след последния съвет вече и аз не съм толкова сигурен.
Аз все повече си мисля, че и Митко има шанс и този шанс расте с всеки изминал ден.
Лично за мен, той най-много заслужава да спечели, след това Ваня и след това Занев. Феноменален е в игрите Занев, но много лесни победи имаше и прекалено много ''легенди'' за това как ги е печелил. Разбирам това да се говори от един или двама хейтъри, но в почти цялото виртуално пространство твърде много хора говорят за това, както и участници. Освен това на няколко пъти участва в саботиране на игра с цел прецакване на други играчи, имаше и уговорени игри, с една дума - излагация, с което ми падна в очите, а преди това ми беше фаворит. Също така не умее да губи, още един много голям минус за един истински победител по характер.
Виж целия пост
# 95
Тина, предлагам ти, за да докажеш, че не си крайно субективна относно Ваня, да се опиташ да кажеш нещо позитивно за Занев:) После аз ще кажа нещо позитивно за Ваня. ОК?

Не мога да разбера защо четеш и пишеш в тази тема. Каза, че не харесваш никой от участниците, няма достатъчно нацепен батка за твоя вкус. Доставя ти удоволствие да се заяждаш? Да сееш негативизъм?

Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.
Виж целия пост
# 96
Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.
Какво ще кажеш да не се обиждаме на интелект? Меган показва доста повече от твоя принципно, така че...
Изключително негативно същество си.
Виж целия пост
# 97
Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.
Какво ще кажеш да не се обиждаме на интелект? Меган показва доста повече от твоя принципно, така че...
Изключително негативно същество си.

След като не е разбрала замисъла, значи не е достатъчно интелигентна. Това не е мой проблем.
Виж целия пост
# 98
Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.
Какво ще кажеш да не се обиждаме на интелект? Меган показва доста повече от твоя принципно, така че...
Изключително негативно същество си.


След като не е разбрала замисъла, значи не е достатъчно интелигентна. Това не е мой проблем.
Кому е нужно Тина да говори позитивни неща за Занев?
Виж целия пост
# 99

^^
Обективността го изисква. Няма човек на тази земя, който да е само черен и само бял.


Виж целия пост
# 100
А това беше изненада за мен.

Виж целия пост
# 101
А само аз ли съм забелязал, че са уцелили на хубаво време? Един път не е валяло на острова от началото на формата. Или просто като е валяло не им се е занимавало да снимат? Laughing
Виж целия пост
# 102
Занев:Митко е пълен егоцентрик Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 103
Не само хубаво време, ами и пълни купи с ориз Simple Smile
Виж целия пост
# 104

Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.

Извинявай, че пак ще те апострофирам, аз неинтелигентната,повърхностната. Защо Тина да трябва да казва нещо позитивно за Занев? Не го харесва  и точка. Поне харесва някой и си го защитава за разлика от теб която не харесва никой, но въпреки това пишеш ли пишеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия