Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 080
Занев ще унижава ! А Митко с тези  Платонски, Архимедови разсъждения идва малко в повече Grinning Видяхме, че има капацитет, не е нужно да прекалява.
Виж целия пост
# 1 081
Явно не са успели да кажат на Занев символите предварително и човека се провали Joy Joy Joy
Ама яко се изложи.
Всички се зарадваха на победата на Ваня.Ива и Митко ,дори го поздравиха за стратегията му ,за играта му като цяло,за поведението му
Само Занев направи поредния жалък опит да го оплюе

Толкова е зле това мъжле че не разбра какво иска да му каже и Карамазов

Още ли има убедени в божеството на Заньо и неговата ''достойна и шампионска'' игра ?

Дано да няма,че ще е жалко
Виж целия пост
# 1 082
Браво на Ваня.

Занев не ми се коментира Hug
Виж целия пост
# 1 083
Усети се Заньо, че и да е във финалната тройка, никой няма да гласува за него.Еми така е- не може 50 дни да се дуеш и да обиждаш другите и да очакваш подкрепа
Така му се пада!

Виж целия пост
# 1 084
Въпреки все по-нарастващата маса от почитатели на Митко, които е много вероятно да ми скочат... с извинение ще се отпусна и ще си кажа.....  Embarassed Peace Joy

Женското начало в това досадно мъжле е така актИВИрано /защото искрено се надявам, че не е по-активната част от него винаги, а само тук... ама надали....  Mr. Green /
Вечното му дуднене имиращо анализ, понякога толкова безсмислено, че повечето го приемат за философско, неразбирайки го... е досадно, досадно, мега досадно...
Този тип ндивиди-отшелници са обикновено мълчаливи, а Митето е като селска даскалица, която няма сексуален живот, тъй като всички в селото отдавна са женени и единственото ѝ занимание в свободното време е вманячено да внимава някой от тези със сексуален живот, да не се отклони от правия път и да влезе в чужда територия... вместо да свали селския федшер пред развод...  Mr. Green
Дори надутия-избухливо-досаден Занев е по-симпатичен с това, че има мъжки чувства, въпреки лошият избор, който направи да спре окото си на Надка...  ooooh!
И ако все пак се налага да бъда по-милостива: Митко е стар ерген от пубертета или от още по-рано... и искрено се наслаждава на ергенлъка си...  Joy

Виж целия пост
# 1 085
Браво на Митко... останалите са пълна отврат! Интересно как се открояват първичните им инстинкти и изчезват маските на доброто възпитание и елементарната човещина. Колкото до Ваня - жалка история. Обясни случилото се с храната като игра. Тоя мизерник цял сезон прекара в териториите на подлостта и мишкуването. Накрая и захарта му изяде на Митака. Ако това е оцеляващият... Язък! То значи, че ще оцеляваме далеч от всяка божественост във философски и метафоричен смисъл.Колкото до Занев - той е войник - прост и ентусиазиран. Не ме дразни толкова, честно казано. Само е нелеп.
Виж целия пост
# 1 086
Занев като спечели не може да му се затвори устата-йес,йес ,йес

Сега като изгуби едни от най важните игри не му се играе и иска да си ходи
Виж целия пост
# 1 087
Занев като спечели не може да му се затвори устата-йес,йес ,йес

Сега като изгуби едни от най важните игри не му се играе и иска да си ходи
Той почти млъкна след като Надето на съвета каза,че не го люби.

Грозно печели и грозно губи.

След този епизод ми остана гадно чувство.Добре,че поне Ваня спечели.
Виж целия пост
# 1 088
Играта в момента е Митко + четири бесни селяка, начело с лайното Джаферович, който както винаги, стои мишкарската отстрани, хили се и гледа сеир. Даже нямаше смелост той да каже, че храна за Митко не е предвидена. Остави НаТка да се пече на огъня.

Големият шаран може спокойно да надява наколенките, както му казаха по-рано и да скача на амбразурата Laughing
Виж целия пост
# 1 089
Много грозно се отнасят всички с Митко и то без основателна причина.

Радвам се много за Ваня!

Обаче не харесвам как хейтвате Занев.  ooooh!
Виж целия пост
# 1 090
Сега като изгуби едни от най важните игри не му се играе и иска да си ходи
Ами,че прав му път Laughing
.
Виж целия пост
# 1 091
Въпреки все по-нарастващата маса от почитатели на Митко, които е много вероятно да ми скочат... с извинение ще се отпусна и ще си кажа.....  Embarassed Peace Joy

Женското начало в това досадно мъжле е така актИВИрано /защото искрено се надявам, че не е по-активната част от него винаги, а само тук... ама надали....  Mr. Green /
Вечното му дуднене имиращо анализ, понякога толкова безсмислено, че повечето го приемат за философско, неразбирайки го... е досадно, досадно, мега досадно...
Този тип ндивиди-отшелници са обикновено мълчаливи, а Митето е като селска даскалица, която няма сексуален живот, тъй като всички в селото отдавна са женени и единственото ѝ занимание в свободното време е вманячено да внимава някой от тези със сексуален живот, да не се отклони от правия път и да влезе в чужда територия... вместо да свали селския федшер пред развод...  Mr. Green
Дори надутия-избухливо-досаден Занев е по-симпатичен с това, че има мъжки чувства, въпреки лошият избор, който направи да спре окото си на Надка...  ooooh!
И ако все пак се налага да бъда по-милостива: Митко е стар ерген от пубертета или от още по-рано... и искрено се наслаждава на ергенлъка си...  Joy


Аз просто няма как да не коментирам тук.
Първо изобщо няма място за сравнение между Митко и Занев. Митко никога не се е опитал да излъже и както каза той самия, победата не му е на всяка цена, а за Занев това е въпрос на живот и смърт и това не се вижда само в играта, това се вижда и до ден днешен. И Барни го каза в интервюто си в "Преди обед" - Занев (който съм убедена, че и в момента чете) не прави нищо друго освен да се опитва да привлича още и още фенове на негова страна, като им пише и е постоянно обиден, че има хора, които не го харесват. Е, Митко не е така. Къде си видяла Митко да седне да пише на всеки човек, който го харесва или не ? Защото Занев точно така прави. Виси във фейса, идва тук. Опитва се да промива мозъците на хората, че той е най-добрият играч и че заслужава победата, както се вижда му се получава на места.
Личният живот на който и да е участник изобщо не е за коментиране, така че дали Митко е ерген или не, си е лично негова работа, негов избор и няма нищо общо с играта му.
Може и повредата да е в моя телевизор, но аз харесвам анализите му, харесвам начина по който говори и как има реална оценка за нещата, дори и да го казва с повече думи. Поне има речник, а не е кух и ограничен като Надежда, например. И лично аз предпочитам този тип човек, пред пълния с комплекси Занев. Митко е различен и не е разбран от всички, но пък хора всякакави, вкусове различни.
Виж целия пост
# 1 092
Занев като спечели не може да му се затвори устата-йес,йес ,йес

Сега като изгуби едни от най важните игри не му се играе и иска да си ходи

 Peace

Явно не са успели да кажат на Занев символите предварително и човека се провали Joy Joy Joy
Ама яко се изложи.

Или Йори като е излязла е подшушнала на когото трябва, че му подсказват и от продукцията са взели мерки да няма изтичане на информация. Иначе и за друго се оказа права Йорданка, че са му се скапали "краченцата".
каквото и да са правили на Митко в безсилието си  - да го лишават от храна, да го изолират, и пр. явно не са го пречупили и им е устоял. (дано спойлерът да е верен)

Виж целия пост
# 1 093
Въпреки все по-нарастващата маса от почитатели на Митко, които е много вероятно да ми скочат... с извинение ще се отпусна и ще си кажа.....  Embarassed Peace Joy

Женското начало в това досадно мъжле е така актИВИрано /защото искрено се надявам, че не е по-активната част от него винаги, а само тук... ама надали....  Mr. Green /
Вечното му дуднене имиращо анализ, понякога толкова безсмислено, че повечето го приемат за философско, неразбирайки го... е досадно, досадно, мега досадно...
Този тип ндивиди-отшелници са обикновено мълчаливи, а Митето е като селска даскалица, която няма сексуален живот, тъй като всички в селото отдавна са женени и единственото ѝ занимание в свободното време е вманячено да внимава някой от тези със сексуален живот, да не се отклони от правия път и да влезе в чужда територия... вместо да свали селския федшер пред развод...  Mr. Green
Дори надутия-избухливо-досаден Занев е по-симпатичен с това, че има мъжки чувства, въпреки лошият избор, който направи да спре окото си на Надка...  ooooh!
И ако все пак се налага да бъда по-милостива: Митко е стар ерген от пубертета или от още по-рано... и искрено се наслаждава на ергенлъка си...  Joy


Аз просто няма как да не коментирам тук.
Първо изобщо няма място за сравнение между Митко и Занев. Митко никога не се е опитал да излъже и както каза той самия, победата не му е на всяка цена, а за Занев това е въпрос на живот и смърт и това не се вижда само в играта, това се вижда и до ден днешен. И Барни го каза в интервюто си в "Преди обед" - Занев (който съм убедена, че и в момента чете) не прави нищо друго освен да се опитва да привлича още и още фенове на негова страна, като им пише и е постоянно обиден, че има хора, които не го харесват. Е, Митко не е така. Къде си видяла Митко да седне да пише на всеки човек, който го харесва или не ? Защото Занев точно така прави. Виси във фейса, идва тук. Опитва се да промива мозъците на хората, че той е най-добрият играч и че заслужава победата, както се вижда му се получава на места.
Личният живот на който и да е участник изобщо не е за коментиране, така че дали Митко е ерген или не, си е лично негова работа, негов избор и няма нищо общо с играта му.
Може и повредата да е в моя телевизор, но аз харесвам анализите му, харесвам начина по който говори и как има реална оценка за нещата, дори и да го казва с повече думи. Поне има речник, а не е кух и ограничен като Надежда, например. И лично аз предпочитам този тип човек, пред пълния с комплекси Занев. Митко е различен и не е разбран от всички, но пък хора всякакави, вкусове различни.

Одри ,адмирации за поста
Виж целия пост
# 1 094
Много жалки бяха четиримата "победители" Sick Опротивяха ми тотално, толкова долно поведение не съм очаквала от тях. Да оставим Занев, веднъж вече го видяхме в същата роля, но другите! Мислех, че са по-нормални и повече човеци... А те дребни и подли душици!
Добре ли чух, те май и брашното му са прибрали и изяли. Освен захарта.
Дори не се зарадвах на победата на Ваня. И той не заслужава.
Въобще, голям финал ни чака, няма що ooooh! Един скатаващ се непрекъснато хитрец, един инфантилен 40годишен недораслек, една злобна женка и една откровена глупачка. Митака и той малко налуден пада, но поне има трезв поглед над играта. За съжаление и тези от журито са същите празни кратуни, като днешните четирима, и няма да гласуват за него.
Неприятно чувство остави този епизод в мен. Съжалявам, че ги гледах повече от месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия