Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 155
Има някакви хора във фейса, които чакат само нещо да излезе за Занев, за да си осмислят живота. Егати, има и други занимания бе хора. Излезте, пийте по една бира, една псувня по някой участник няма да ви оправи живота, честно. Направо се чудя на някои персонажи.Затова и спрях да влизам във Фейса. Сървайвър е игра и трябва да се приема като такава. Всичко прекалено е смешно.
Това важи за всички участници при коментарите във фейса. Обидите на Йори са нищо в сравнение с нещата, които се изписват там за всички. Има и някои дето се мислят за много оригинални и макар да не пишат псувни, използват епитети, които са също обидни в иначе уж грамотно написани постове. Тук има потребители, които си позволяват някои "интересни" прякори, но поне няма същите гнусни обиди като там.
Виж целия пост
# 1 156
Еми да. Това е супер тъпо, наистина. А още по - тъпо е, че в псувните влизат и бивши участници в Сървайвър, на които грам не им прави чест.
Виж целия пост
# 1 157
Има някакви хора във фейса, които чакат само нещо да излезе за Занев, за да си осмислят живота. Егати, има и други занимания бе хора. Излезте, пийте по една бира, една псувня по някой участник няма да ви оправи живота, честно. Направо се чудя на някои персонажи.Затова и спрях да влизам във Фейса. Сървайвър е игра и трябва да се приема като такава. Всичко прекалено е смешно.
Това важи за всички участници при коментарите във фейса. Обидите на Йори са нищо в сравнение с нещата, които се изписват там за всички. Има и някои дето се мислят за много оригинални и макар да не пишат псувни, използват епитети, които са също обидни в иначе уж грамотно написани постове. Тук има потребители, които си позволяват някои "интересни" прякори, но поне няма същите гнусни обиди като там.
Тези пък, за какви се мислят Laughing
Виж целия пост
# 1 158
Тина, тази репортерка като някакъв мираж стои. Никой не я е видял, никой не я е чул,само по финото загатване на Йори се разбра. Ако това ти е аргумент, няма смисъл Grinning
Виж целия пост
# 1 159
Тина, тази репортерка като някакъв мираж стои. Никой не я е видял, никой не я е чул,само по финото загатване на Йори се разбра. Ако това ти е аргумент, няма смисъл Grinning
Емо и той излъгал явно. Всички лъжат бе, само Занев е честен!
Виж целия пост
# 1 160
Ей голям кеф Занев да не бие днеска.
Дано и утре не бие и едвам едвам да се класира на финала.
Предният сезон, веднага като загуби важната игра се отказа, тук имаше късмет, че печелеше всички игри иначе да се е отказал и тука.
Дотук с неговата победна серия и т.н. и рекорди и глупости, загуби най-важната игра и то игра нечестно.
Сега като се замисля, доста често чувам, че всичко е позволено в Сървайвър.
Йори го каза в Преди Обяд , и други го казваха.
Занев играл честно като решил да преписва, а жената на Агонцев я изгониха.
Еми тя също решава да прецака Занев като му вземе плочката и го забави умишлено.
Значи има двоен стандарт.
Освен това Занев съвсем открито питаше Надя за символите, което правеше Агонцев с Агонцева.
За мен тук Занев трябваше да бъде изгонен. Ако имаш право да преписваш, то имаш право и да скриеш плочката на друг щом може.
Щом имаш право да не дадеш храна на някой, както постъпиха с Митко и да му се смеят после, значи имаш право да скриеш плочка за да прецакаш противник.
Щом имаш право да лъжеш човек, което не веднъж се случи, значи имаш право да скриеш плочка за да спечелиш играта.
Щом имаш право да симулираш важни игри (Занев няколко пъти за да прецака някои неща), имаш право да вземеш плочка.
Щом може да минаваш през дупка изкопана от друг за минеш под гредата, значи може....
и т.н. и т.н.
Това с Агонцева беше доста тъпо..., да бъде изгонена.
Даже колкото повече мисля, тази игра така или иначе и беше на живот и смърт. Много важна игра и тя направи лъжата, защо това се различава от лъжата на Занев.

Да кажем, че в играта на Занев може да се преписва, защото няма как да се скрие и т.н. И даже Занев каза не съм нарушил правилата. Еми и Агонцева не ги е нарушила, просто е видяла плочката на Занев и е решила да му я скрие и прецака. С какво се различава тази постъпка от постъпката на Занев.
И Занев беше само смъмрен от Карамазов , докато Агонцева беше изгонена. Записи пускали и т.н.
Значи щом е забранено това, просто направи разстоянието по-голямо иначе как ще докажат , че е нарочно направено. Цветоветя бяха близки и в бързината го е взела и т.н.

Хич не ми харесва това което стана днес.  Не е честно просто. Щом това е разрешено, значи и това, което направи Агонцева, не трябва да е забранено.

А когато Занев и Дамяна направиха постановка 2 ПЪТИ....като единият беше доста тъпо, така прецакаха Бърканичков.....не помня, но май беше изгонен след това.

А това дето не дадоха храна на Митко, няма какво да се коментира....то направо е жалко...Ваня даже му изяде захара...Това е обща храна, как няма да я разделиш поравно....

Утре искрено стискам палци да не е Занев, че иначе ще има едно ЙЕС ЙЕС ЙЕС , викане, радост и т.н.
Виж целия пост
# 1 161
Нищо не съм гледала тази вечер, но всичко разбрах.
Както и преположих- Ваня се класира първи за финала. Утре ще е Занев, а Митето ще се класира последен за да им е гадно на всички.  Twisted Evil

Колко зрели коментари от това иначе приятно семейство.  Tired

Тина, тази репортерка като някакъв мираж стои. Никой не я е видял, никой не я е чул,само по финото загатване на Йори се разбра. Ако това ти е аргумент, няма смисъл Grinning
Накрая ще се окаже, че Йорданка се филмирала покрай тези нейни роли и всъщност няма никаква репортерка.  Wink

Милошев, и без това този сезон се оказа пълна порнография, вземи го довърши с едно СМС гласуване.  Praynig Гаранция, че Митето ще отвее двамата "големи" сървайвъри.  
Виж целия пост
# 1 162
Нищо не съм гледала тази вечер, но всичко разбрах.
Както и преположих- Ваня се класира първи за финала. Утре ще е Занев, а Митето ще се класира последен за да им е гадно на всички.  Twisted Evil

Колко зрели коментари от това иначе приятно семейство.  Tired
Хуморът е ефект, при който способността или качеството на хора, обекти или ситуации поражда чувства на развеселеност и смях у други хора. Терминът включва форма на развлечение или комуникация между хора, която предизвиква такива чувства.

Може в определени случаи да бъде предизвикван чрез ирония, хипербола, стереотипи, игра на думи, оксиморон, пресилени или неочаквани жестове и движения, имитиране на някого и др.

Терминът произлиза от хуморната медицина на древните гърци, според която съчетание от течности известни като хумори (на гръцки: χυμός, chymos, буквално: сок, метафорично: вкус) контролират човешкото здраве и емоции.
За повече информация:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80
Виж целия пост
# 1 163
Нова тема - финална.
Виж целия пост
# 1 164

Доста жалък опит за оправдание на селско-босненската постъпка, случила се в Камбоджа и излъчена вчера. Със "спонтанно" включване на жената на гласения за победител. Отврат!
Виж целия пост
# 1 165
Джуджето от ден на ден ми става по-противен. Имаше период, в който ме кефеше, но този човек не се търпи. Който и от тримата да остане за финал все едно, на Занев му светна, че никой няма да гласува за него..Ваня и Митко имат за мен най-големи шансове за победа
Виж целия пост
# 1 166
Джуджето от ден на ден ми става по-противен. Имаше период, в който ме кефеше, но този човек не се търпи. Който и от тримата да остане за финал все едно, на Занев му светна, че никой няма да гласува за него..Ваня и Митко имат за мен най-големи шансове за победа
А пак има - Ива и Агонцев за пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия