, а на мен това ми е най-любимия празник в годината.


взех и все играчки пеещи и свирещи с разни копченца и светлинки. Във Вегатойс онлине магазина има много такива играчици и много изгодно 
Моите съболезнования.


. Едвам я измих, тази тиква
. Дано да няма проблеми, давам още капки Абоколикен един път наден или през ден. Та не знам дали да пробвам утре, защото нямам днес готова, пък и може би да почине няколко дни. Какво ще ме посъветвате? Педито каза ако има някаква реакция - разстройство, запек, обрив да спра, ама за колко време не попитах. Има много миризливи газове ...
, дето се вика от пиле млеко, и пак с триста зора избрахме нещо за други деца. Има много свирещи, пеещи, говорещи, дрънкащи и т.н. и т.н., но са по-скъпи от Джъмбо. На място се избира комай, има и такива, за чието съществуване изобщо не подозирах и на ум не може да ти дойде
.

Препоръчани теми