Помага ми дори с избора на тоалет и ме окуражава всеки път. Как да не го обичам,този мъж. Най-грижовният баща и съпруг EVER!
Хаха нацелих двете емотиконки от първия път!
(трета за щастие)
Моят дядо почина един месец преди да родя - знам какво е... 
Той отдавна се впечатлява от свирещи, светещи и шарени играчки, та гледам да има в изобилие и ги сменям, че му омръзват. 
Днес Влади падна от леглото,чувствам се много зле
макар че не се случи при мен ,до него беше леля му,разбирайте на 1см до леглото,аз простирах и в момента в който казах пази го че се търкаля много,видях как пада
Милото ми детенце много плака,падайки се усука на S тупна дупето,след малко и главичката
. Няма цицинка,хапна си добре,само веднъж повърна,но то беше след оригване след хранене,но след банята си се наяде доста добре,даже днес си легна в 22ч. игра си самичък в леглото и заспа
.Много съм тъжна,дано нищо му няма на детенцето ми
не мога да преживея факта че падна при друг и не бях до него
. Незнам как запазих самообладание да не и се разкрещя и ...
.
опитаха се да ме уверят, че няма да има проблеми и да не се притеснявам за бебо !? Дано! Днес в Пловдив беше лято и на срещата с юлските бебета се напичахме по пейките в парка - супер 





.
Препоръчани теми