Гледам някой вече колко са напред с това захранване аз още не мога да си изясня схемата
Ние на 16 сме на ваксина за последно и чак след това стартираме, ама ще видим с какво че сме сложни 
Цял живот закусвам овесени ядки с мляко, пия прясно мляко като вода и без сирене на масата не сядам
Ама хайде в името на детето, обаче като разгледах кутиите на 5-6-7 те вида бисквити вкъщи се оказва че навсякъде има масло, маргарин и въобще ако искам нещо трябва аз да си го правя. Направо ми се реве. Единстения светъл лъч е че се израства, но трябва стриктно да спазвам диетата поне 6 месеца и при захранването трябва да внимам с алергенните храни. Нито аз, нито ММ имаме някакви алергии и сме такива чревоугодници, пък и детето си е едно лакомо като нас, дано да мине този период и да може всичко да си хапва......то какво детство ще е без сладолед. А и аз също всеки ден ядох сладолед 

щях да го изям, лежи си, гледа си и ми се хили
: Не съм вярвала че мога да изпитвам такава голяма любов, най-хубавото нещо на света е да си имаш дете 
барабар с котю
тоест аз намира време за кафе, цигарка
. От както го забелязах че се заглежда по тв по шарените неща и разправям на таткото и той вика ми пускай му бейби тв да слуша и песнички там. И така е нема такъв рахат, бебо обожава няколко от филмчетата там и песничките , направо пърха от радост като почнат да пеят цифрите. Е то тая тв е само на английски но на бебо това хич не му пречи. ВЕЧЕР ТАКА ЗАСПИВА гледа си филмчето и почват след 9 часа едни приспивни песни обръща дупето настрани и хоп
.
. Всичко което дкопа се слага в устата, скубе ужасно
постоянно съм вързана и пак ме докопва. Почти ми спря косопада- с две ръце съм за хининовия шампоан на Здраве. Ох това засега че чакам бабето да доиде с кюфтаци
.
по някакви симптоми ли???
и иска да се завърти мрънка и чака някой да го обърне на желаната страна . Ейййй казвам ви ще хвана гората скоро, то и с това време дето ни е заковало вкъщи , щото от 10 дена е все под -10 градуса и нема излизане. Такаааа помрънках си
.
. Ама споко, ще яде сорбети един ден, пък този период все някак ще го избутате, той бързо минава. Хубавото е че ще се вталиш
. Мен ако има кой да ме принуди да не пипам в "онзи" шкаф...
. Ако не е супер лично,де
. 
(с изключение на няколкото пъти в които му давах парче ябълка да си чеше венците).Продължава да се храни на около 3 часа и да му стига кърмата.Изчаквам да отидем на консултация,да види дали е здравичък,че нещо се сополиви,да му сложи ваксината(коя ли ще е
) и след това и аз ще трябва вече да захранвам.
) и сега ще видим как ще е. Винаги мога да извадя пюрето и ГоУемата лъжица
поуспокоихте ме след вчерашната паника и блокаж на всякаква мисъл, заключенията ми за маргарина само показват колко ефективна и първосигнална съм в стресови ситуации
Нали утрото е по мъдро от вечерта и най-вече след вашата подкрепа и идеи днес го разглеждам като възможност да опитам една по-различна кухня. Никога нямаше да ми хрумне за кокосово мляко
Важно е беб да е добре 
И не се панирай излишно за тази алергия, бузките от многото лиги се обриват, сутрин най-често вече са добре и през деня хайде пак наново, покашлянето може да е от секрета или пак от лигите, а повръщането по малко е нормално за бебетата, моят син като преяде и се почва едно връщане
И не се панирай излишно за тази алергия, бузките от многото лиги се обриват, сутрин най-често вече са добре и през деня хайде пак наново, покашлянето може да е от секрета или пак от лигите, а повръщането по малко е нормално за бебетата, моят син като преяде и се почва едно връщане 
Препоръчани теми