Моник@ става въпрос за Стара Загора, тя и майка й и сестра й имат зала и всяка си води различни тренировки. За сега добре се захранваме, добре прие картофа, тиквата и авокадото и днес за първи път имахме твърдо, много миризливо аки

Почти нищо като бодита не ни става, едвам закопчавам по едно копче
Напоръчах от Минипри-то и съм доволна-хубавки , памучни, добре че направо метнах р-р 12 месеца, заспаха като номер. НМ също имат хубави намаления и от там накупих разни дрешки.
. Ако не е супер лично,де
.
.От там съм надушила разни нещица,които нямат мляко,щото Хасан и той човек.По ми е лесно да си купя,а не да си ги правя
Не се обръща,пък за пълзене какво да говорим.На 20 декември беше 8.500 гр,сега сигурно гони 9 те кила.Излишно е да казвам,че ми откъсва ръцете.Нашите дрехи и те са по-голям размер.


.
, направо полудях.
\ , та влизам аз и гледам промоция нишесте за бебета без глутен в едни кутиики за 2 лв вместо за 3 лв, ехааа дай ми на мен промоции. Грабвам 3 кутий да си имам
пък и нали е промоция. Момичето зад касата ме гледа опулено ама кво ми пука. Прибирам се отварям кутийката като си мислех че вътре е малко пликче , а то се оказа че не е 1 а 3
. Така се сдобих с нишесте за поне 3 месеца
.
и като е готово всичко по бурканчета , обръщам ги топли капачката сама си хлътва и бам в хладилника.
.
имаме си нова кола, е не нацяло нова ноооо това позволи бюджета
. Имахме комби ама нали сме си и къмпингари и като се сложи на бебо количката и принадлежностите и за другото нема място. Та сега сме вече подготвени за лятната почивкаааа, нямам търпение. Та студентските парички бяха добре вложени
.
И честито за колата, лека и безаварийна!
Моите родители имат Рено Еспейс и върши отлична работа за всичко.
Хиенка я водих на консултация онзи ден, 7 кила и половина е и 66 см. Много добре се развива.
Изследванията й на кръв и урина са (цитирам докторката) отлични. Много се зарадвах. Види им се краят и на ваксините - пропуснах да питам дали идния месец ще слагат (има си белег от БЦЖ), но и да слагат - това ще й е и после чак на годинка.
Дотук нямаме отложена и се движим в график. Остават още 2-3 и после почивка чаааак докато стане на 6. Сега трябва да я водя профилактично на нефролог, дано успеем идната седмица и дано всичко е наред и там. Скоро ще давам жълтък, иначе наскоро яде готово пюре "пиле със зеленчуци" и го хареса. Нямаше и реакция. Общо взето добре вървят нещата при нас. Само с разходките не ни се получава, че е страшен студ и лед из града, а и аз лепнах гаден цистит, но има време, ще се разхождаме, само да се оправят нещата.
Аз по принцип така го четох, но не бях сигурна, че разбирам правилно и затова исках да питам докторката, ама забравих.
И пак в обедното хранене ли ще ги вкарваме или следобяд...а обяда си остава със зеленчука.?[/left
Другата седмица, ако е вече напълно здрав, ще трябва да минем през тези препятствия, мноого мразя да чакам изследвания, прегледи и прочие
За захранването и аз съм объркана, ще искам съвети от вас като му дойде времето.Препоръчани теми