Така, преди също е акал със слуз, но симптомите този път са че имаше 2-3 памперса само слуз и то единия с доста остра миризма. А сега виждам и лек обрив на гънките на слабините и зад ушите, което пак ме обеждава за алергия....уфф каквато съм паника до утре ще се тръшна от нерви, вече ми стана лошо. А пък си качва добре, както уж ми намаля кърмата за 3 седмици е качил 600 г., ей сега го претеглих


) . Уморих се зверски! Добре, че Виктор поне беше послушен! Казвам беше, защото знам, че след 18ч. се изнервя и почва да мрънкоти 
Малките много обичат да бутат колички, но едногодишното трябва да ходи стабилно, иначе има опасност да падне по нос. Зеленчуците от плат са добра идея, ще си ги гризе с кеф, за ролеви игри ми се струва рано. Аз бих препоръчала играчката с топчета дето се местят по тел. Ама как го описах
Развиват фината моторика и са им интересни на дечицата.
Развиват фината моторика и са им интересни на дечицата. 


- стискам палци и на краката! Ужас изпитвам от тях...
Ама много са смотани тия мъже, обяснявам, говоря - и няма, няма и пак някоя щуротия направят и после маме оправяй се... 
И започна да ми пее, да ми гука, да рецитира нещо - няма заспиване...Накрая го нагушках, налигавих, изморих и придърпах до мен, да хапне още малко и да спи... Е, един час си яде човека - май просто му е приятно да е гушнат... Спа час и малко и одеве пак се събуди - и пак малко хранене и сега спи на спалнята, след малко ще го местя 
но ако си мисли така да я кара... Ще взема да му заместеня първото хранене и то не обяда, а вечерята - и то с каша - та поне 3-4 час да спи 

Спи му се, а не може да заспи. Като заспи пък аз си кротувам при него на спалнята, че обикновено така спи по-спокойно и дълго - е не и това не помогна. Надявам се днес да е по-добре, че вече 
Та с две думи ММ го отнесе, не че имаше особена вина, ама като нямах друг под ръка
Та гости ще имаме днес, почти съм приготвила на пара всички зеленчуци, а днес даже успях да закуся на спокойствие. Иначе за зеленчуците - аз ги правя на пара, мачкам с вилица (като ги правя на пюре ще пасирам евентуално) и слагам във формички за лед и бум във фризера. Като замръзнат ги вяда от формичките и ги слагам в торбичка, която надписвам с какво е пълна. Идеята ми е после да вадя директно замръзените кубчета и да приготвям пюре
Препоръчани теми