Аз съм на принципа да се поставям на чуждото място и така е по-лесно да се избегнат недоразумения 

Като каза "вечното разстройство", каката ни беше така, оказа се че реагира на глутена, но това стана ясно чак след втората годинка, смятай до тогава каква мъка беше, а всички ти казват "при разстройство - сухари, солети, бисквити"
Измъчих си детето, това цял живот няма да си го простя
Верно трябва човек да е завършил медицина, преди да се реши на дете. Много ме е страх от болести и лекари, и не знам, кое е по-страшното - изобщо да не го водиш на лекар, или да попаднеш на некомпетентен такъв...
, бяхме на консултация и Влади е 69см(66) и 8200(7500), каза че гърдичкит са чисти още ден-два да давам осцилококцинум и био баланс,пораснал с и на гърдички и главичка,ваксина следващия месец понеже все пак е бил малко болничък,а и аз съм бацил.Разходихме се след това и купихме нова играчка за да отбележим месечинката,той поспа доволно навън.Дано по бързо се оправяме и това да ни е било боледуването за тая зима.
, бяхме на консултация и Влади е 69см(66) и 8200(7500), каза че гърдичкит са чисти още ден-два да давам осцилококцинум и био баланс,пораснал с и на гърдички и главичка,ваксина следващия месец понеже все пак е бил малко болничък,а и аз съм бацил.Разходихме се след това и купихме нова играчка за да отбележим месечинката,той поспа доволно навън.Дано по бързо се оправяме и това да ни е било боледуването за тая зима.


уф не знам! Виктор изкара един запек по мои виждания, защото констистенцията беше като пластелин.
Препоръчани теми