
и се надявам скоро да вземе да спре с това крещене,че всички ще откачим
. Владислав също го хареса
. Той също по принцип само веднъж си ака за деня стабилнооооо. В началото не се притесних, но и на 3 ден след пюрето пак 3 пъти беше, че и доста миризливо
. Обадих се на личната му да я питам да не е реакция, а тя се засмя и каза че е нормално от заешкото и агнешко да се получи така и да не се тревожа. На 4 ден вече беше ОК всичко. Вчера тоест 7 дни след заешкото му дадох агнешко, супичка от кухнята купих, че няма ся цяло агне да му взимам
и днес пак стабилно си свърши работата но 2 пъти само. Не се тревожи просто докато свикнат коремчетата с новата храна ще е така, я запек ,я разтроиство. Щом и нямате други реакции значи всичко е ОК.
а и на Лилисе отрази освобождаващо
ама като няма избор човек. Ние сме на инверторна печка, през деня е 20-21 градуса, когато се къпем е 22, а през ноща спим на хладно 18 градуса, аз на топло не мога да спя. Влажността при нас варира от 35 до 55 % .
Каша ли да му давам вечер към 20 ч. с АМ - какво да правя вече се чудя? Пробвах с картофено пюре + АМ - уж да не товари толкова стомахчето - по-редичко като супа, но пак става на два часа, но поне не толкова често. После Бебе 2 писа, че е рано за вечеря още и реших да давам пак само АМ със спринцовка, зорлем изпие 60-90 мл и после се кърмим и след половин - един час вече вие от глад и така цяла нощ. Хора какво да правя - направо ще се побъркам вече... Баткото вчера иска помощ с домашното - аз го гледам като изтребител и не мога да включа кои ядливи гъби кога се събираха...
та слагах тиквичка допълнително. Препоръчани теми