Сладкарничка за книги - тема 23

  • 20 807
  • 736
# 345
Добро утро!

Скарамушче много съм щастлива, че донесох радост във вашият дом  Hug Пак се извинявам за шоколадите, но такива всеки може да си купи (надявам се Praynig), а домашният мед за някои е лукс. МеТът е от таткото на ММ Peace Гарантирам за него! Сипала съм ви от личната ми тенекия, от която си хапвам и аз самата  Hug
И не си лошо другарче. Пакетът го изпратих в петък по обяд. Чака те едва от събота. Известието от преди Виена е за нещо друго, отиди да видиш какво е  Peace
Ей как ми трепери под лъжичката от емоция. Като видях сладката усмивка с подаръка и ми стана едно такова
Напрегръщай я много и после нацелувай бузките  Hug Heart Eyes
Радвам се, че съм уцелила и книгата. Дребните подаръчета и картичката са ръчно правени от съпругата на мой колега  Peace
Ух все едно аз имам подарък, така се чувствам. Сега от емоция няма да мога да заспя, а днес отново съм нощна  Tired

Ееее, не е честно, пък! Аз си бях заплюла Точ Crossing Arms
 Laughing Laughing Laughing
Точ, изменнице, кЪ не те е срам да правиш такива готини подаръци? И да не ги пращаш на мен?!
Скрит текст:
gydi

Ей, я спрете с теа цигари, умирисахте темата smile3513
За цигарите и аз така казвам  smile3512
 smile3534
Кости миличка, бутни нещо на класната, да направи това-онова в следващият жребий  newsm53 newsm51 Не че пречи да ти изпратя подарък ей така  newsm19

Авлига честит имен ден, мое първо другарче  Hug Пожелавам ти всички най-прекрасни неща, за които мечтаеш в момента. И най-важното - бъдете здравички всички у дома  Hug  bouquet

Наричка да не го сънува този мед Simple Smile Как го каза тогава, викам си - да не ме гледа от някъде какво слагам в пакета  Rolling Eyes Mr. Green
А Рейн май беше изброила две-три имена още в самото начало, които са предполагаеми мои другарчета. И едното от тях Скарамуш ooooh!. Еййй препотих се 100 пъти да правя завои с жокерите, че да не се разбере коя от вас е  Hug Mr. Green

И аз още нямам известие, жокерите им изпуснах края. Чакам си  Whistling

Нели  Peace Hug

Мариетка много хубаво си украсила  smile3501

Миленце съвсем съм си мирна  newsm03
Скрит текст:
Лъжа най-безогледно! smile3532

Мименце аз съм ти другарче. Подаръците са лесната част  Heart Eyes

Дев  Hug Hug Ти като лично пострадала, я ми кажи - има ли вариант да не помисля за малко човече и то точно на Рождество и Нова Година  newsm78 Blush Hug

Наричка, защо се буташ където не трябва. Кости ще изпраща на мен  smile3533
Скрит текст:
Виж целия пост
# 346
Точунка , вярвай ми не знам как го казах тогава , че и истина излезе този мед  Joy  А относно Кости , я не ми я кради , вече съм си я заплюла , hahaha  fight    


Отивам да чета книжка , докато шефовете не са дошли и съм сама , гуми щели да сменят на колите , какво щели да правят и аз съм самичка и Джак ме чака под бюрото

Гиговче , ще се моля малкия дечко да оздравява бързо и да не боледува , детето мамино  Praynig Hug
Виж целия пост
# 347
ДУ Hug
Снощи не можах да ви навестя, че имахме гости и празнувахме 8-ми декември Grinning
Първо да честитя на Скарамуш прекрасния подарък, който й е направила Точ, адмирации   bouquet

Нелка, стискам палци, но съм сигурна че няма нужда, защото като те знам колко си всеотдайна, вярвам че и другите ще го прозрат Peace

Лофче, дано всичко да се нареди при вашите, да спре да вали и да се оправят нещата Praynig Hug

С малко закъснение пожелавам на Точ и Миж дълъг и щастлив семеен живот!

Камиче, страхотни снимки и аз искам да посетя Москва някой ден Peace

Аз също нямам известие още, но и не бъзрам де, така че другарче спокойно бъди, когато можеш Peace

А на моето другаче да кажа, че книжката съм увила отделно, ако случайно иска да си я сложи под елхата и да я отвори за Коледа.

Днес си останах в къщи и ще водя малкия на доктор да му чуят гъдичките че много кашля, стискайте палци да не е сериозно и да овладеемм тази гнусна кашлица най сетне по някакъв начин ooooh!

Хубав ден желая на всички Hug

Редактирам се, Честит Празник Ани, да ти е живо и здраво името и късмета да те спохожда по често от тук нататък! Да се наредят нещата при вас и да сте здрави най-важно!

Кали, почерих се, дано никога повече да не ти се случват такива неща Praynig

Мариетко, направила си вълшебна украса за децата, завиждам им че си тяхна учителка   bouquet

А малката кръстница на темата е просто разкошна бонбона, да ви е здрава и щастлива Скарамуш   bouquet
Виж целия пост
# 348
ДУ, момичета!  Hug

Точе, страхотни подаръци си направила, зашемети ме, браво!  Hug А за избора на книга направо нямам думи!  Heart Eyes

Скарамуш, пожелавам ти да й се насладиш! Hug

Авлига, честит имен ден!   bouquet

Венка, пожелавам ти днес по-малко работа от вчера и леко да ти върви! Hug

Мижжж, много се надявам да имаш възможност да дойдеш на срещата! Ще се радвам да те видя предколедно и на живо! Hug

Мариетка, страхотна ти е класната стая, браво! Hug

Нелка, то и ти един студентски живот си имала, много подобен на моя. И аз във втори курс родих, после почнах и работа, и така. И Дани ми е студентско бебе, дано има късмет!  Grinning Peace Но Студентския празник много си го харесвам.  Heart Eyes И си го отбелязвам, ако не с друго, то поне с няколко парчета на Джон Ленън.  Heart Eyes

На всички - хубав ден! Hug Hug Hug

П.С. Гиговче, стискам палци да няма нищо по гърдичките на малкия и да минава бързо кашлицата!  Hug
Виж целия пост
# 349
 А относно Кости , я не ми я кради , вече съм си я заплюла , hahaha  fight    

За първи път жени се бият за мен. Чувството е страхотно Mr. Green Голяма част от мен е лезбийска, да знаете, по-скоро феминистска, де Joy Все още нямам сексуални влечения към жените hahaha
Та, ми е едно такова готино, исках да кажа Flutter

Гигич стой при зетя, да ми го излекуваш! Милото то, идете при чичо доктор,да се не мъчи Praynig Hug
Виж целия пост
# 350
Кости, ти имаш ли именичка днес newsm78
Виж целия пост
# 351
Здравейте момичета! И честит празник на всички празнуващи!  Laughing
Аз вчера изпратих пакетчето на моето другарче и получих и моето пакетче! Благодаря ти, мило другарче (още не знам кое си, тъй като много ми се иска да отворя подаръка на Коледа, както направих и миналата година - но дали ти ще имаш търпение?  Thinking)!   bouquet
Виж целия пост
# 352
Скарамуш, честит подарък. Точково другарче много симпатично звучи  Grinning А малката усмивка е прекрасна!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит имен ден на Авлига!

Кали забравих да гушна вчера  Hug

Гигова, да оздравява малкия и да не е нещо сериозно!  Hug

Тук (Сф) вали сняг и ми е някакво много мило и приятно, а аз сняг не обичам  Laughing  Heart Eyes да взема да си украся стаята ли  Grinning

Днес мисля да посетя панаира и още няколко точки в София, надявам се да не се мотая много, стискайте палци. Вчера казах на сестра ми и я питах вярва ли ми, че няма да прекарам много време и най-вече, че имам нужда да ми повярва и директно изстреля едно "Не"  Joy Crossing Arms
Виж целия пост
# 353
Гиговче стискам палци малкия да е добре   Hug

Нарче душо не се крий виждам те, че четеш и ще те издам  smile3534

Уф от сутринта се боря да кача малко снимки във фейса от сватбата, ама тока спира 2 пъти и се налага все на ново да почвам  #Cussing out

П.П качих успешно  Heart Eyes

Виж целия пост
# 354
Не можах вчера да ви чета внимателно и искам да питам по кое време в неделя мислите да направим срещата, по обяд ли?
И аз питах същото, но никой не ме отрази  Crossing Arms

Скарамушче, прекрасна е дъщеря ти, да ти е жива и здрава  Heart Eyes
А Точито с какви красоти те е изненадала, чудно!

Вчера бях на РС и се срамувах   Embarassed
Само за моя имаше забележки за дисциплината - качвал си краката на стола и така пишел  ooooh! , бъркал си в носа, "така си го прочиствал"  ooooh! ooooh! ooooh! Разговаряхме снощи, нашият като ревна...  Confused Голямо бебе е още понякога... Дано да ме е разбрал.

Оставям ви засега. До по-късно  Hug
Виж целия пост
# 355
Лофче  Hug

Лита, честита изненада и на теб.

Авлига, честит имен ден. Бъди жива и здрава.
Честито и на останалите празнуващи.
Виж целия пост
# 356
Гиговче,не оздравя ли вече Вики.... Confused
Дано се разминете със сериозните лекарства  Peace
Сироп от черна ряпа с мед много помага за отхрачване и кашлица.
Скрит текст:
Вземаш една черна/не бяла/ряпа.Отрязваш отгоре и издълбаваш вътрешноста.Напълваш догоре с мед;захар,небетшекер-каквото прецениш и оставяш за 12часа да си пусне сока,като я покриваш с капачето.В един съд я сложи,тъй като си пуска от сока.
Около 100гр.излиза от средна ряпа.Дозата я разпределяш за деня.Приятно и сладко е.

Другото което също помага за кашлица е настърган пресен корен джинджифил,смесваш  с 100гр.мед;1 лимон /изтискан и настърган/ и объркваш с неметална лъжица.3 по 1 сл. дневно.
Много гуш за малкия герой  Hug

Точункаааа,ах  Heart Eyes
Много любов има в теб....дарявай и получавай  Hug Hug Hug

Миле,у наше село сняг няма още ,завиждам ти неблагородно... Crossing Arms


Лита,честит ти подарък   bouquet



Виж целия пост
# 357
Видях ги, много сте сладки с ТМ  Heart Eyes.

Ей, зло да забрави Авлига и всички, които днес имат повод да празнуват  Hug. Живи, здрави и много успешни - това ви пожелавам!

Нели, стискам палци и на теб.

Кали, явно всички сме луднали, нищо, ще се разберем  Hug.
Уф, аз съм утре на РС и подозирам, че ще споделя нещо като твоите терзания  Mr. Green.
Виж целия пост
# 358
 newsm44 newsm44 newsm44

Денят ми започна страхотно!!!

Подскачам си по коридора, усмихвам се и пожелавам на намръщените си колежки приятни неща. А те ме гледат и ми се чудят какво ми има.

 Имам си подарък!!! Нези  newsm51


Тази сутрин рано, рано отидох до пощата. Нямах известие, но сърце не траеше да чакам да звъня по телефона или да чакам до довечера. Оказа се, че подаръкът ме е чакал още от петък. Confused. Аз все гледам да съм търпелива и да не досаждам, ама то понякога май не е толкова хубаво.

Нези, ти ме направи щастлива!!! Толкова е хубаво да видиш, че някой го е грижа и е мислил и подготвил специално за тебе неща, които да те зарадват. newsm53

Сега само ще разкажа, а довечера като се прибера, ще покажа подаръците.

Книгата е - "Пазителките на гълъбиците". И другите ги исках, но тайничко се надявах да е тази.

Прекрасен, много фин и мек шал.

Любимият ми черен шоколад на Линд. Не съм пробвала с портокал. Ще стискам да не го отворя, за да е цял за снимката довечера.

Един симпатичен бухльо в коледна премяна. Laughing Ще си го сложа тук до мене на бюрото да ме гледа.

Картичка с топли пожелания.

Благодаря ти, Нези!!! Днес се чувствам специална! Стопли ми сърцето!





Виж целия пост
# 359
Кали,  Laughing Със сигурност те е разбрал! Той е умно момче  Heart Eyes

Аз нямам претенции кога да е срещата, нека кажат тези, които имат някакви ангажименти и кога им е най-удобно Simple Smile мога и събота, и неделя.

Лита, честит подарък   bouquet Сега, както споделяш така, ще опаковам подаръка на мойто другарче така, че да може да си го отвори и да види картичката - поне да знае от кого е, а останалата част да си сложи под елхата. Макар, че сме си разменяли нещо по пощата и ще знае от кого е като ми види името  Party

Евилан, честит подарък и на теб  Hug

Чакаме снимки!

Докато писахте бла-бла 4 нови отговора...  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия