Сладкарничка за книги - тема 23

  • 20 807
  • 736
# 360
Еви,другарче мое и ти си зарадвана вече    Hug
Прекрасно е чувството,нали  Heart Eyes


Очаквам снимките ти с нетърпение довечера.
Убедена съм,че Нези се е справила чудесно с всичко   bouquet
Виж целия пост
# 361
Гиговче,не оздравя ли вече Вики.... Confused
Дано се разминете със сериозните лекарства  Peace
Сироп от черна ряпа с мед много помага за отхрачване и кашлица.
Скрит текст:
Вземаш една черна/не бяла/ряпа.Отрязваш отгоре и издълбаваш вътрешноста.Напълваш догоре с мед;захар,небетшекер-каквото прецениш и оставяш за 12часа да си пусне сока,като я покриваш с капачето.В един съд я сложи,тъй като си пуска от сока.
Около 100гр.излиза от средна ряпа.Дозата я разпределяш за деня.Приятно и сладко е.

Другото което също помага за кашлица е настърган пресен корен джинджифил,смесваш  с 100гр.мед;1 лимон /изтискан и настърган/ и объркваш с неметална лъжица.3 по 1 сл. дневно.
Много гуш за малкия герой  Hug

...

Много ти благодаря мила Heart Eyes, ще направя поне едно от двете неща със сигурност Peace

Честити подаръци на Лита и Еви, чакаме снимчици Hug
Виж целия пост
# 362
Скарамуш, много сладко точково другарче си имаш, страхотни подаръци ти е спретнала  Grinning  Hug
Честити подаръци и на Лита и Евилан! Simple Smile
Нел, не ми беше проблем да изпратя, защото майка ми в момента е на гости - после би ми било по-сложно с малкия.
Честит празник, мила Авлига!  Hug Мисля те! Да те закриля св. Анна и да носи на дома ти много успехи, любов и радост!  Flutter   bouquet
Бързам, затова съм кратка! Хубав ден за всички ви  Heart Eyes
п.с. за срещата - когато кажете.... с оглед панаира, за който не е ходил, може би по-рано е по-добре  Flutter
аз ще ходя днес следобед до НДК. Някой от работещите ако иска нещо, за което се страхува, че може да бъде изчерпено, да каже - пазарувам и нося в неделя  Hug
Виж целия пост
# 363
Предвид обстоятелствата, за съжаление няма да мога да дойда в СФ и да присъствам на срещата...ужасно много съжалявам за което Sad
Виж целия пост
# 364
Здравейте и днес, момичета.

Попрочетох какво има преди моя пост и видях, че Нели ме е подканила да проверя какво става в моята поща...  Rolling Eyes

Радвам се, че ви харесва така моят подарък. Heart Eyes Нарчето наистина как позна за меда! Обаче аз нищо не бях заподозряла...

Точ, благодаря за уточнението за пращането на подаръка. Имам още едно известие, което съм получила вчера и днес ще трябва пак да се разходя до пощата, така или иначе. Малко ми е странно това да е книгата от размяната, но ще видим.  Hug

Лофче, много неприятно това с вашата къща в Елхово. Дано всичко да е наред с родители ти и да се разминат големите проблеми. Стискам палци!

Ииии... докато писах бяха публикувани 8 отговора!  Shocked  Grinning
Виж целия пост
# 365
Маришка, моля те, ако няма да те затрудня, да ми вземеш от Панаира две книжки, че едва ли ще имам време да отида, колкото и да ми се иска  Sad
Едната е книжката на Камиче "Рейнско злато", тъкмо ще се видиш със самото Камиче ако е там. И втората книга е "Мистър Мерцедес" на Стивън Кинг, издателството май беше Плеяда. Много, много ще съм ти благодарна   bouquet

Честити подаръчета на Лита и Еви! Чакаме снимки  Hug
Виж целия пост
# 366
Кали, и аз мога да свърша таз работа, ако Маришка няма възможност. Не съм сигурна кога точно ще ходя, но планирам да е в четвъртък или петък.
Виж целия пост
# 367
Лита , Еви , честити ви подаръци  Hug  Чакаме довечера снимки от Еви , да видим колко чудесен подарък е спретнала Нези Hug  А кое е милото другарчето на Лита ?

Ох този Панаир , защо и ние тук си нямаме , голямо пилеене на пари щеше да бъде и колко ли е приятно да се разхождаш из щандовете , да разглеждаш , да избираш книжки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 368
Благодаря ви много, мили момичета!  Hug
И аз се чудя кое е - само знам, че е от София.  Laughing
Утре имам рожден ден и маааалко се изкушавам отворя подаръка си утре, но много ми се иска да устискам до Коледа (миналата година пакетчето дойде няколко дни преди Коледа, та нямах подобни терзания).  Mr. Green Wink
Виж целия пост
# 369
Благодаря ви много, мили момичета!  Hug
И аз се чудя кое е - само знам, че е от София.  Laughing
Утре имам рожден ден и маааалко се изкушавам отворя подаръка си утре, но много ми се иска да устискам до Коледа (миналата година пакетчето дойде няколко дни преди Коледа, та нямах подобни терзания).  Mr. Green Wink
Еее, че ти имаш всички оправдания да го отвориш  Laughing!
Виж целия пост
# 370
Лита, отваряй, отваряй, отваряй!  Crazy Laughing Ние сме по-нетърпеливи от теб!  Mr. Green

Мариша, кога ще ходиш на панаира днес? Може да се видим  Heart Eyes

И аз пак не мога да намеря сайт, в който да пише кое издателство на кой щанд ще е, какви промоции, автори се очакват... Може ли малко помощ  Blush
Виж целия пост
# 371
Лита , отваряй утре , виж колко добре се навързват нещата , точно за рождения си ден да получиш подарък от другарче , което съм убедена е по - нетърпеливо от теб да се похвалиш  Flutter
Виж целия пост
# 372
Леле, Лита, как ще издържиш до Коледа ooooh!? Аз не бих могла. Пък и утре е такъв хубав ден   bouquet.
Ние съгледвачите сме по-нетърпеливи от получателите  hahaha

Виж целия пост
# 373
Добре, решено! Убедихте ме! Simple Smile
Утре ще водя домочадието на сладкарница, а вечерта половинката на ресторант, но вдругиден очаквайте снимки!  Laughing
Виж целия пост
# 374
Гале нямаме именячка. Марианна е кръстена на баба си, която празнува на 15.08. , та и ние тогава Grinning
Как е Виктор сега?

Лита, Еви честити ви подаръци, нямам търпение да видя снимки Heart Eyes
Мисля си, че другарчето на Лита е Скарамуш Naughty но тя прати ли подарък или още не?

Ааа Лита да наминеш и утре да почерпиш Naughty Laughing

Кали тези учителки как не ги досрамя да се оплакват от нашия джентълмен.Кажиим, че нещо са се объркали Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия