Сладкарничка за книги - тема 23

  • 20 809
  • 736
# 375
Добре, решено! Убедихте ме! Simple Smile
Утре ще водя домочадието на сладкарница, а вечерта половинката на ресторант, но вдругиден очаквайте снимки!  Laughing

 hahaha hahaha едва те навихме  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 376
Мисля, че Лита, Скарамуш и Рейн трябва да се обадят днес-утре, че са получили подарък.

Е, тя Гигова вчера ми го прати.  Crazy Стигнало ли е днес?  Laughing

Лита и Скарамуш вече се похвалиха.
И на Лита другарчето е Петяя.  Heart Eyes

Скарамуш хубаво подаръче си имаш! И видно - малката сладурана също е доволна.  Hug

Точ, аз бях писала, че ще подаряваш на "мама с едно дете". И това съм познала.  Heart Eyes
Познах и че Вени си е виждала другарчето на живо и на Маришка тройката хванах.  Crazy
Лофчето я пратих към Монтана, ама друго пакетче вече е  там.  Whistling Няма да казвам от кого, че Камиче още не си го е взела.  Sunglasses


Кали  Hug и за вчерашния ден, и за РС.
Ако искаш "Рейнско злато", с автограф от Камиче, в събота в обедната ще прибягам да ти взема. Мисли бързо, преди Мариша да е духнала към НДК.  Joy

За срещата, аз викам пак по същото време - 13-14 ч. Първо, който не е ходил на панаира е минал от там и после е седнал на раздумка.  Laughing Пък и Камиче ще успее да се измъкне тогава, мисля.  newsm78

Авлига, жива и здрава да си!!   bouquet

Деси и аз много ги преживявам животните.. и  затова нито коте искам, нито куче, нито дете. Ми, не мога бе, не мога!  Crossing Arms  


Иначе аз пък съм бясна.. И заради проклетите ми чувства на справедливост, деликатност, влизане в положение, съобразяване и прочие малоумни оправдания, за да са другите добре... днес съм с такова главоболие от сутрешните работни новини.. че само чакам едни хора да се появят, едни разговори да започнат и да размахам насреща им "Мечът", който никога не съм вадила, заради всичко онова написаното след "справедливост"... А бе, каквото и да си говоря, най-много страдам от самата себе си.  Confused
Виж целия пост
# 377
Каленце, нямаш грижи, записах какво искаш в големия тефтер, за паметливи, но все пак застраховали се момичета Wink
Мери, сега излизам да взема кухнята на малкия. Връщам се, храня го, давам инструкции на баба му и тръгвам. Това май значи, че около 15 ч. ще съм в НДК  Hug Пускам ти телефона пак на лични, мисля, че аз пазя твоя.  Flutter
Имате около час за други книжни поръчки  Mr. Green Казвайте, казвайте, нИ са срамЙете  Wink Купувам на едро  Mr. Green Гиговче, казвай, ако искаш нещо... съжалявам, че няма да се видим, ама пращам и по поща  Mr. Green Важното е малкия да е здрав, срещи, живот и здраве, ще си правим  Hug Нарче, Нелка, всички, които нямат панаир?
п.с. Рейнче, прочетох те, обявяваме те за шаман на групата  Party Иначе не се кахъри... има всякакви хора и случки...  Confused
Виж целия пост
# 378
Рейнче, тя Камиче каза, че ще дойде на срещата, така че ще ми даде автограф на място  Grinning
Маришка, благодаря ти, слънце  Hug
Вени, и на теб мерси! Тя Маришка вече в тефтерЯ ме е отбелязала  Mr. Green

13:30ч. За срещата в неделя добре ли е?
Резервация ще направи ли някой?
Виж целия пост
# 379
Маришка , благодаря ти за предложението , но няма да те ангажирам излишно . Сега се чудя за тази книга от намалението на Сиела , май ще я намалят с 50 % , някой ще си я купува ли , не знам дали ме грабва , на кантар съм все още  Thinking
Скрит текст:
Виж целия пост
# 380
Аз май съм хвърлила око на Миниатюристът, но не знам дали няма да излезе в МБ, че доста известна стана и да чакам ли, да я взимам ли...  Thinking

Мариша, пазя ти го номера, ако не си го сменила. Ще се опитам в 3 да съм там  Hug

Лита, радвам се, че те убедихме  Laughing
Виж целия пост
# 381
Добър ден от мен

scaramouche, честит ти подарък!

Лита, чистото и на теб!

Еви и на теб!

Rain* кажи кое е моето другарче

И аз съм опаковала всичко отделно само картичката и още нещо не е опаковано, защото няма как.

Аз също искам да си отворя подаръка за Коледа /както миналата година направих/.

Тук продължава да вали искам да спре, а не да го обърне на сняг, защото ще стане още по-неприятно...нека малко да попие тази вода и тогава.

Авлига, честит празник, със здраве да си носиш името и хубави неща да ти се случват!
Виж целия пост
# 382
Маришаааа, да ти нося ли сега Сестра и После, или на срещата? Че сега да не станеш като Дядо Коледа с чувал да се прибереш  Joy
Виж целия пост
# 383
 Joy  Joy  Joy
вземи ги, Мери  Hug ще дойда с раницата за планина  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 384
Здравейте милички!
През тел. Съм и съм телеграфна
За срещата ще знам дали ще мога към четвъртък-петък. Надявам се да дойда! Пък и до вкъщи ще сте , грехота ще е, ако не успея...

Другарченце??? Имаш ли новини?  newsm78
Виж целия пост
# 385
Еми мецнете, че имам пакетче де Simple Smile
Ем ходих в пощата днес да пущам един колет (Нелче, НЕ е за теб още, но пък днес намерих шишенца за теб...) и си мислех да питам, ама викам, че няма смисъл, тя пощаджийката знае да донесе на счетоводителя ни и да му го остави, като ни няма...
Утре ще ходя до офиса, ще си взема известието и ще ида до пощата, другарче, обещавам, аз съм изпълнително другарче Hug
На който иска автограф, ще му графираме автоматично, няма проблем Laughing, в най-лошия случай докато съм на щанда.
Един и половина може да ми е рано, но към два или два и нещо ще се изнижа.
Виж целия пост
# 386
Честити подаръчета на Еви и Лита Hug
Еви,знам,че за първи път участваш в играта и съм сигурна,че си много развълнувана  bouquet
Ако идваш на срещата в неделя и искаш някоя книжка,пиши,за да видя дали я имам да я взема.
Камиче,много ще се радвам да те видя HugДа помоля и Мартинчо за някой нов комикс newsm78
А иначе кой каквото има за даване да предлага.Следващата ни среща ще бъде сигурно чак ......  февруари Crossing Arms
Но за лятото съм планирала три,четири,че може и пет шест Laughing
Виж целия пост
# 387
Привет, момичета! Чак сега успях да ви изчета и да се включа!

Първо, честит имен ден на милата ни Авлига! С гордост да носиш името си, да си ни жива и здрава и Света Ана да те закрия по пътя ти.  Hug

Нели
, мисля за теб и стискам палци! Всичко ще е наред!  Hug

Мариета
, страхотни снежинки! Браво на теб!

Гигова, бързо да се оправя детенце и да не е нищо сериозно!

Честити подаръци на Скарамуш от Точица, на Лита от незнайно другарче и на Евилан!

Не успях да видя кипрата Аричка на Нара, ама нищо де!

Моето пакетче все още пътува, проверих по номера на пратката.

Много работа, всеки декември месец е така. И накрая съм толкова изморена, че чак не мога да се зарадвам на празниците, ама само да сме живи и здрави, пък другото ще се нареди! 
Виж целия пост
# 388
О,Евилан,радвам се ,че си получила подаръчето!   Grinning Дано да ти харесва.  Peace
С книгата нямах колебания,защото прочетох,че държиш да я имаш,но с допълнителния подарък малко се затрудних.  CrazyДано избора ми да е правилен!  Wink
Ще бъда много щастлива,защото всичко е избирано с любов !  Разбира се,нямаше как да минем без бухал,нали ни е нещо като символ.  Mr. Green
А шоколада е любимия ми,така че ,чакам и  твоята оценка.  Simple Smile
Пак ще ви нагледам по-късно.
И ,ако има Анита-да са честити!   bouquet
Виж целия пост
# 389
Поспах малко Grinning
Чакам си яденето, че познайте как ми се готви в момента  #Silly

Кали то детето е послушно. Стресът от училището му е в повече  Hug

Гиговче дано да е добре момчето! Praynig

Скарамушче пак  Hug Искам да видя снимки на филии с меТ и подреден пъзел с усмиФка  Heart Eyes Hug

Дев  Hug

Лита и Еви честити подаръци и на вас  Peace Чакаме снимки Mr. Green
Лита отваряй утре  Mr. Green

Мери и аз бях опаковала картичката отделно, за всеки случай  Peace

Наричка, значи шЪ взема да дода и да се срещнем на дуел. Да видим кой ще спечели Кости. fight fight
Скрит текст:
newsm51


Коостииии

Рейнче тъй ли е било? Аз защо помня, че съм разконспирирана  Thinking И като си голям детектив я кажи - кой и кога ще ми изпраща на мен  Crazy smile3506 newsm53 newsm03
Не вади Мечът, добра душа си ти  hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия