Сладкарничка за книги - тема 23

  • 20 810
  • 736
# 405
Уф, най-сетне се добрах до компютър след цял ден миткане ...  ooooh! Служебно, да не си помислите някакво друго миткане ...  Joy

Честито на получилите подаръци!!!  Hug Hug Hug

Деси, цветето е каланхое  Peace
Прекрасно е! През лятото го изнасяй навън  Hug

Венка, браво за резервацията!
Ей, мислех, че пак аз ще съм първа, но не би  Joy
Отивам да гледам ранните. Онзи ден нямаше нищо, тогава се бях сетила и затърсих  Mr. Green
Май искам догодина или на Мирамар, или пак в Серенити Бей...  newsm78

На Панаира не знам още дали ще ходя... дали ми се ходи...и дали изобщо търся нещо  Joy


Виж целия пост
# 406
Много ви благодаря за милите пожелания!
Ето една скромна почерпка:
Скрит текст:



И нещо соленичко:

Наздраве!

Бях на работа снощи и щом мина полунощ разпънах софрата и започнахме да празнуваме с колежката именния ми ден Mr. Green.
Трябва да излитам към училището и детската градина, а по-късно пак ще намина! Hug
Виж целия пост
# 407
Точи, що са бийш  hahaha? И за Кости ще се договорим, и за морето! Недей рИва, нали не ти е умряла гупата (по Милето)  hahaha Hug.
Напротив .... всичките ми гупита измреха  #Puppy dog
Скрит текст:
Преди 15 години Mr. Green

Каланхое е Деси Peace Едно от малкото оцелели у дома  Whistling Цяло лято стоя на южна тераса и много слънце, сега си почива под климатика Crazy Тръгнало е да ми цъфти пак  Heart Eyes

Ани краднах си сладичко  Hug Здрава да си!

Мижи .... липсваш тук   Hug
Виж целия пост
# 408
Мижи, днес получих мейл с инфо за ранните резервации, съвсем прясна е информацията.
Малко се ядосха на Съни, ама малко... Имах  код за отстъпка, който гласи, че с него ще получа между 3% и 10%  допълнително при следваща резервация. Познай..., беше дори под 3%  Crossing Arms. Вярно е, че става въпрос за дребни суми, но ме хвана яд! Като обещаваш нещо, поне се придъжай, мама му стара!

Ей, Точи  Embarassed! Страшна шегичка си направих, няма що  ooooh!! И аз имах гупи, ама преди повече от 20 години  Shocked. Божке, що така остарявам, бе, как лети това веме!
Виж целия пост
# 409
Имам известие, изчезвам...пак ще дойдааааа, олеле развълнувах се newsm68 newsm44 #Silly

Рейнче, голяма си конспираторка Crazy
Виж целия пост
# 410
Ей Венка, аз отдавна ги прежалих гупитата. Пък и ти от къде да знаеш.
Не ми обръщай внимание, шегувам се аз, ама май понякога прекалявам  Embarassed Hug  bouquet

Остаряла ли си каза?!? Едва на 22 си, да не говоря как изглеждаш  Whistling Flutter Heart Eyes

Гигич чакаме тееее Peace
Виж целия пост
# 411
Ей Венка, аз отдавна ги прежалих гупитата. Пък и ти от къде да знаеш.
Не ми обръщай внимание, шегувам се аз, ама май понякога прекалявам  Embarassed Hug  bouquet

Остаряла ли си каза?!? Едва на 22 си, да не говоря как изглеждаш  Whistling Flutter Heart Eyes

Много си миличка  Heart Eyes Hug.
Малко черен хумор си организирахме  Mr. Green!

Гигич, чакаме да се поФалиш! Малкият по-добре ли е?
Виж целия пост
# 412
Вени, страшна памет имаш като за 22 годишна

А това Каланхое кога се разсажда, че ми е в една дребна саксийка...

Гиговче, като прочета книжката ще споделя мнение.
Виж целия пост
# 413
Вени, страшна памет имаш като за 22 годишна
hahaha
Това зеленото ще го водим ли на море?

Липненските ги има в София. А тези Панда не съм ги чувала  newsm78. Мерси за идеята, вярно ще погледна там.
Виж целия пост
# 414
Венка, аз точно офертите на Съни турс гледах също, и също Белла Виста...  Heart Eyes Любов голяма ни е Синеморец и на нас, и е почнал да ни липсва!  Grinning

Гиговче, и аз се развълнувах! Чакаме те да споделим емоцията! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 415
Пете, в края на август сме там  Wink. Предпочитам този период, защото напоследък в Синеморец става страшна лудница, а и от гледна точка на работата тогава ни е най-удобно.

Мале, всеки втори пост е мой  ooooh!.
Виж целия пост
# 416
Точ, днес навсякъде липсвах  Laughing
Чудех се как да открадна време поне да ви прочета през телефона  hahaha

Пропуснах да честитя именния ден на Авлига!!! Жива и здрава да си и Света Анна да закриля теб и цялото семейство!  Heart Eyes
Други Анита нямаме ли в темата?  Thinking

Гиговче, ще имаш ЛС след малко  Wink
Да оздравява по-скоро детенцето!!! Няма да успееш за неделя, това на 100% сигурно ли е?  Confused

Вени, ти знаеш ли, че и на мен миналата година за Топола скайс ми бяха погодили подобен номер  Thinking Бях забравила... Имах право на отстъпка като техен редовен клиент, ама защото не нам си кво и не ми направиха колкото трябваше...  Confused

Деси, можеш и сега да го присадиш, можеш и след като прецъфти  Simple Smile
Ако искаш изчакай да прецъфти...
Виж целия пост
# 417
О Вени почивка на море  Heart Eyes

В този дъжд дето ни вали вече 10 дена неща да чувам за вода, дето вика ММ и като се къпя ми е кофти  Joy

Гиговче дано да хванеш пощата отворена  Peace  Rolling Eyes

Плановете ми пак се променят ... Оказа се, че ще имам лекции и в събота и в неделя. Камиче това не може да ме спре да стигна до НДК, само може да е след 2 и ще изглеждам като препикано мушкато, че трябва да стана в 6  #Crazy

Ще съм тук да чакам Гигова  Mr. Green
Виж целия пост
# 418
Добреее де, брюнетка ли е, тъмнокоска ли е,,,размиват ми се малко. По снимка трудно мога да преценя!
Ани, почерпих се за твое здраве!
Алууу плажуващите, не ви ли е ранинко бре?  #Crazy Аз незнам утре де ще ме отвее вятъра, пък да си правя планове за след 5-6 месеца, малеее, не мож да ми се случи!  Embarassed

Виж целия пост
# 419
Ааа, Миж, аз си изпросих минималните три процента освен обявените -15%. Между другото, за първи път резервирам толкова рано, обикновено го правя или в сезона, или буквално на last minute. Прави ми впечатление, че сега отговарят за минути, дори не за часове, което в разгара на лятото не се е случвало (и е разбираемо, де).

В този дъжд дето ни вали вече 10 дена неща да чувам за вода, дето вика ММ и като се къпя ми е кофти  Joy
Хайде, още една доза черен хумор  Laughing!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия